.

.

Со попуст
Само-Прислушување 100 Компјутери T25 Завртки,Метални Навртки Fastener,Премија Палубата Завртки,за Ограда Палубата Хардвер Завртки Машини за Резерви(4.5x35mm)

Само-Прислушување 100 Компјутери T25 Завртки,Метални Навртки Fastener,Премија Палубата Завртки,за Ограда Палубата

DEN 530.40

Од стока
Во магацинот

Категорија : Само-прислушување завртки.Големина : 4.5x35/4.5x45/4.5x60/5x80 MM,можете да го купите во зависност од вашите потреби.Идеален за подови и било отворено дрво проект.Пакет Содржина : 100 Компјутери T25 Завртки.Површинскиот слој обезбедува одличен анти- ' рѓа заштита,издржлив и може да се користи долго време.Боја : Боја цинк plating Head тип : countersunk head Groove тип : quincunx Category : Само-прислушување screws Thread спецификација : крупни thread Size : 4.5x35/4.5x45/4.5x60/5x80 MMMaterial : C1022 A начинот на дејствување : авто-tapping Package Содржина : 100 Компјутери T25 Завртки.

Детални спецификации

coarse thread :
Додатоци на производи
DEN 647.52

✔Тактички Одговараат Кутија YXQUA Моќен USB Полнење Рефлектори со Holster за Должност Појас, 26650 Акумулатори 50

DEN 472.80

Од суштинско значење клучеви во секој гаража, лента со алатки, изградба на сајт и куќа држете.Фалсификув

DEN 300.00

Сопствени дизајниран за замена на домување за совршено се вклопуваат за Nintendo Switch конзола и Joycon.Прецизно

DEN 368.88

Име на производ : системи за видео надзор Камера Кабел.Конектор Тип на : DC Влез (5.5 x 2.1 mm), RJ45 8 P8 C Ethernet Порта.

DEN 739.20

G Форма Слушалката Слушалката PTT Компатибилен за 1 PIN за HYT Hytera Motorola Радио Радија и Многу Повеќе кои Бараат

DEN 358.80

Добро за професионални фризерски салон.Носи нема хаос, без кавга коса боја искуство.Е потребно и практи�

DEN 359.76

Оваа чаша носителот доаѓа во премиум пакетот и незаменлива квалитет за да ги задоволат вашите непосред�

DEN 895.20

Мека Торба За PS Вита Shockproof Торба Заштита на Мека Случај За PS Вита за PSV.Ова е многу мека торбичка со заклу�

DEN 1129.92

Три излез начини : на самото Место, поплава, и двете (на самото место и поплави истовремено) : .Место : 140 lumen

DEN 745.20

Рачка за Magliner платформа камион (се продава одделно).Looped форма овозможува да се справи со се зафати во раз

DEN 2639.76

Многу Важно : во Внатрешноста на црна плик, вие добивате QR код за ИНСТАЛАЦИЈА НАСТАВА картичка ве молиме

DEN 383.76

Памук Смеса.Материјал : Памук мешавина печати поштенски до качулка жени мажи гроздобер графички естетс�

DEN 861.60

Можете да уживам во тоа по само едноставно поврзете се преку Bluetooth на gimbal.4 инчи кога укината.И тоа е мног�

DEN 4296.00

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

DEN 359.76

12 компјутери 14x30инчен lisse палачинкастил виолетова коса микрофибер крпа.Изработена од микрофибер, кој об

DEN 215.76

Косата сушење крпа капа е изработена од Микрофибер материјал,го прави здрава и безбедноста на вашата ко

DEN 455.76

Моќ Допрете ДДопрете го за да го 2.1*5.5 мм DC 12v Десен Агол Кабел.Тоа ви овозможува да Моќ на LCD екран и многу �

DEN 230.16

★ Обновливи Силиконски Материјал : Нашата Коса Боја на Истакнување на Капаците се направени од меки сил