.

.

Со попуст
KOVOSCJ Спортски Акција Камера HD 4K Спортски Водоотпорен Камера Нуркање Воздушна Фотографија Јава 2.0 Инчен WiFi Спортски DV за Vlog Снимање (Боја : Златна, Големина : Мали)

KOVOSCJ Спортски Акција Камера HD 4K Спортски Водоотпорен Камера Нуркање Воздушна Фотографија Јава 2.0 Инчен

DEN 2429.28

Од стока
Во магацинот

●4 K Ултра HD Спортски Камера : Земете неверојатни фотографии со 4 пати на резолуција од традиционалните HD камери. ●Мултифункционален:Оваа 4 K спортски акција камера обезбедува множење функција за задоволување на вашите потреби.Таа има јамка режим, пред снимањето, бавно движење и така натаму.Микрофонот на акција камерата може да се носи на шлем или закачени на градите, која јасно може да се снимајте ги вашите гласовни. ●Батеријата подолго чекање : На спортски камерата е опремена со акумулатори, секој батеријата може да снима 60-120 минути, веќе не мора да се грижите за времето на снимање на овој спорт камера. ●Image снимање стабилност : Кога ќе се прави отворено спортови, како велосипедизам или маратон, тоа може ефикасно да се надмине сликата blur предизвикани од камерата вибрации и да ви обезбеди со мазна и јасно видеа и слики. ●Брз одговор : Ако наидете на проблеми за време на процесот на купување, можете да не контактирате во било кое време преку пошта и П&функција, и ние ќе ви одговори во рок од 0-6 часа да го реши проблемот за вас.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 2591.76

2 ПРАТЕНИК APSC CMOS Сензор DIGIC 6 Слика Процесор 3.6 IS STM Lens Canon ЛПE6 N ЛитиумЈонска Батерија Pack (7.2 V, 1865m Ah) Canon LCE6 П

DEN 12456.00

Пакетот Вклучува : Canon EOS 2000 D (Rebel T7) Дигитални SLR Камера со 1855мм Е II Леќа Комплет (Црна) + 16 GB SD Картичка + SD Чи

DEN 252.00

●4 K Ултра HD Спортски Камера : Земете неверојатни фотографии со 4 пати на резолуција од традиционалните HD

DEN 4752.00

7 ПРАТЕНИК BSI CMOS сензор и докажани EXPEED 5 слика процесор, на D850 е јасно одликува со висока резолуција за сни

DEN 3215.76

Canon EFS 1855мм f / 3.6 III Lens420800mm f / 816 HD Telephoto Зум Lens Canon Батеријата & Charger Canon Вратот Strap TTL Авто Speedlight Флеш со достиг

DEN 1992.00

●4 K Ултра HD Спортски Камера : Земете неверојатни фотографии со 4 пати на резолуција од традиционалните HD

DEN 7439.76

42" Монитор 55" Touch Огледало Површина.I5, 6 GB RAM меморија, 120 SSD Darkroom Кабина Софтвер, Камера : Canon T6 dslr фото.Strobe Фл

DEN 12718.80

26.2 Мегапикселна Full фрејм CMOS Сензор.Оптички пронаоѓачот на изглед со 45 точка Сите Крстот тип AF Систем.Dual

DEN 2591.76

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

DEN 12696.00

Идеален за мобилна направа клиенти посакуваат да ги преземе следните чекор со нивните слики, на EOS Бунто

DEN 1644.00

Со гордост се Направени во САД Екран исечок да одговара на Површина Про 3 или 4 кабина не вклучува 400 LED пр

DEN 3967.20

Canon дигитални камера Power Shot (моќ шут) SX410 Е PSSX410 IS Меѓународна Верзија (Нема Гаранција).Canon дигитални камер

DEN 14352.00

0инчен LCD монитор со Канон е Live View технологијата.Тип на Сензор на слика Висока чувствителност, со висока

DEN 55.68

Направен во сад.Цевка Маркер, Цевка за Напредок Монтажа Стил Лепило Цевка Маркер, Цевка за Напредок Леге

DEN 16536.00

5 рамки во секунда континуирано снимање.Не може да се добие целата сцена во вашиот рамка?Вклучете Лесно

DEN 12216.00

Пакетот Вклучува : Canon EOS 2000 D Дигитални SLR Камера со 1855мм е II Леќа Комплет (Црна) + + 64 GB SD Картичка + SD Читач н