.

.

Со попуст
Наследство Деца LED Боја се Менува Светлина Кутија Мемо Одбор, Ѕид Монтирани Мулти

Наследство Деца LED Боја се Менува Светлина Кутија Мемо Одбор, Ѕид Монтирани Мулти

DEN 288.00

Од стока
Во магацинот

ДЕТЕ ОДОБРЕНИ ДИЗАЈН : Деца и возрасни од сите возрасти ќе сакаат своите нови индивидуализира LED Писмо Кутија.Со 3 реда, можете да креирате сопствени порака, дизајн и знак дека можат да се менуваат и ажурираат секогаш кога сакате!Оваа боја се менува LED Кутија е брз и лесен начин да ги красат и ажурирање на секоја соба и да служи како ноќно светло или акцент светилка.ОНА што се ВКЛУЧЕНИ : Вклучува светлина кутија и 85 букви и симболи да се прилагодите на вашите сопствени порака.LIGHT UP ФУНКЦИЈА : Батеријата и USB работи.Оваа LED Боја се Менува Кутија осветлува и го менува бои кога е вклучена.СОВРШЕНО ГОЛЕМИНА : Мерење 11.81"L x 2.17"W x 8.7"H, оваа Светлина кутија е совршен за табела блузи, бироа, dressers и други површини.Кутија, исто така има вграден во ѕид, па лесно можете да висат на ѕидовите.ДАДЕ КАКО ПОДАРОК : Деца од сите возрасти ќе сакаат своите нови LED Светлина Кутија, давајќи им начин да се прилагодите и да се создаде свој дизајн и потсетници.Децата ќе го сакам прилагодување на нивните простор со оваа LED кино светлина кутија.Заврши со 85 букви и симболи, тие може да се организира било порака, тие би сакале!LED светлата дури и ја менуваат бојата за динамичен сјај. 6 АА Батерии се потребни, не се вклучени.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 2323.20

Користете хексагонална флопи да се создаде било која структура за да одговараат на вашите потреби,13 фик

DEN 138.48

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

DEN 335.76

Убав Дизајн : Мерки 4.Само точниот износ.Нашите ноќ светлина одговара за деца и возрасни.Ако имате било к�

DEN 311.76

Употребата на заштеда на енергија и долг животен век на LED извор на светлина,може да се практикуваат раб�

DEN 335.76

Net Тежина:60g; 6.Велат goodbye да bumping во пречки во темница.Покрај тоа, за разлика од другите ноќ светла со бат

DEN 383.76

Целосно полнење бара само за 2 часа со вклучени микроUSB кабел(5 V / 1А).Пензионирање подарок.Дипломирањето �

DEN 311.76

Се КОРИСТИ : Топла Светлина Ноќни Ламби за Доењето и за Спална соба, Бања, Кујната, Ходникот, по Скали...

DEN 335.76

5 во D x 2 H (76 MM x 112 MM x 47 MM).АВТОМАТСКИ СЕНЗОР NIGHTLIGHT : Многу Паметен, Тоа се пали Кога Ви е Потребна, Не Бара од �

DEN 1711.20

【ЕДИНСТВЕНА 3 D НОЌТА СВЕТЛИНА】Нашите LED 3d илузија ноќ светлина не е направен од кревка стакло, но ги кор

DEN 639.36

Моќност : 3w Weight : 0 【3d Ноќта светла подарок】Моќ на потрошувачите : 0 LED Живот : до 50.28 kg Product е Volage : 5 VBase Голем

DEN 516.00

★Мека топла светлина само доволно светлина за да се види но не и да биде премногу светол настан за да се

DEN 335.76

5 W, без користење прекумерна електрична енергија; долготраен ДОВЕДЕ до to60000 часа не се грижите за сијали�

DEN 311.76

Употребата на заштеда на енергија и долг животен век на LED извор на светлина,може да се практикуваат раб�

DEN 503.76

????ОНА ШТО ЌЕ ДОБИЕТЕ???? 3 D Свиња ноќ светлина (вклучува ABS Светилка База + Акрилик Светилка Плоча), 1...

DEN 582.72

【3d Ноќта светла подарок】Високо квалитетни LED извор на светлина, ниска потрошувачка на енергија, долг р�

DEN 335.76

Тековната:≤25 MA; 4.Добро дизајниран мини outlook е просторза заштеда на енергија и не го блокира дното штек