.

.

Со попуст
30X 60X Осветлени Jeweler Око Loupe, Dual Леќа Количка за Накит Magnifiers со LED Светло за Камења, Накит, Монети, поштенски Марки, Антиквитети, Модели

30X 60X Осветлени Jeweler Око Loupe, Dual Леќа Количка за Накит Magnifiers со LED Светло за Камења, Накит,

DEN 287.76

Од стока
Во магацинот

Компактен количка за дизајн обезбедува 30 X 60 X зголемување, лесен за чување кога не е во употреба.Осветлен со LED која обезбедува доволно светлина во било слабо услови.Совршен за камења, накит, монети, поштенски марки, на камења, часовници, хоби, антиквитети, модели, фотографии индустрија, итн.Преносни големина, лесно се вклопува во вашиот џеб, па можете да ги имате со вас на сите времиња.Основно леќа : 30x22mm, Дополнителен леќа : 60x12mm.Светлината прекинувачи страни за кое леќа сакате да ја користите.Опис : - Компактен количка за дизајн обезбедува 30 X 60 X зголемување, лесен за чување кога не е во употреба. - Осветлен со LED која обезбедува доволно светлина во било слабо услови. - Преносни големина, лесно се вклопува во вашиот џеб, па можете да ги имате со вас на сите времиња. - Основно леќа : 30x22mm, Дополнителен леќа : 60x12mm.Светлината прекинувачи страни за кое леќа сакате да ја користите. - Совршени за камења, накит, монети, поштенски марки, на камења, часовници, хоби, антиквитети, модели, фотографии индустрија, итн.Спецификација : - Материјал : ABS + Метал + Акрилни Леќа - Боја : Црна Димензии : 94x43x28mm/3.70x1.69x1.10 inch Package Вклучува : 1 Парче Magnifier Note : 1. Поради светлината и на екранот разлика, објектите боја може да биде малку поинаков од слики.2. Ве молиме овозможи 1-3мм разлики поради прирачник за мерење.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1351.20

Карактеристики : .Рацете слободни зголемувачот ниска vison.Високо квалитетна ABS пластика, со досадна полск

DEN 263.76

Оваа 40 X maginfication Осветлени Jeweler Loupe е изграден од трајни метал со оптичко стакло што е 25 мм во должина и има

DEN 1173.36

Кога ќе го користите, вие не ќе имате било какви чувство на вртоглавица, и тоа е антимагла.Функција : 1...

DEN 1511.76

Литиум батерија.Мала тежина, долговечност и повеќе сакаат да ја носат.Овој производ е електронски invoice Pa

DEN 758.40

Висок квалитет на оптички леќи, високо ниво на транспарентност и ниска дисперзија коефициент направи с�

DEN 4101.12

Ова јасно може да се набљудуваат идентификација на кутии и светлината и carcinence, фотографии и скапоцени к�

DEN 1223.76

АКО сте стоматолог , вашата висина е во опсег од 160cm да 180 CM,препорачуваме редовно (360460mm) кои работат на да�

DEN 6298.56

◆【Принцип Леќа】Користат различни зголемување леќи според средина, која може да се фати мали детали и �

DEN 383.76

Свитлива дизајн : Запалени jewelers јамка лесен за користење, само се повлече од накит лупа да го користите н

DEN 1128.00

☞Ние само го продаде magnifiers и не вклучуваат други помошни објекти ☞Производ големина се мери од страна �

DEN 287.52

Повеќе лизгачки позиции.Pullout и ситни дизајн, преносни и лесно да се носат.Прекрасен подарок за колекцион

DEN 2399.76

Loupe висина : 105mm / 4 Прстен за горниот дел на вратот рака виси, кој ќе биде испратен како подарок со loupe.Муцк�

DEN 992.64

Bausch и Lomb најдобрите, овие тројки се високо исправена.Три оптички леќи од стакло се врзани заедно за да фо

DEN 489.60

1 x LED светло Зголемувачот со клип.LED Светло со зголемувачот за 5 D дијамант сликарство, таа содржи 2 парчињ�

DEN 186.96

▶Професионална Примена : Добро за камења, накит, Дијамант, поштенски марки, монети, хоби и така натаму...

DEN 1737.60

Мултифункционални Зголемувачот : Таа има 3 леќи : 30 X, 60 X и 90 X.Дизајниран за камења, накит, монети, поштенск

DEN 5231.76

【Супер Удобно Loupe】Headband стоматолошки loupe е со 3.5 зголемување и 420mm работат на далечина...

DEN 202.80

Издржливи Материјали Изработени од нерѓосувачки челик со висока чистота оптичко стакло, обезбедување

DEN 1730.40

Долго Чекање Очила Зголемувачот 31 Множители Лупа Со Led Светло За Читање Зголемувачот Лемење Loupe Везови Lu

DEN 222.96

ДОБАР ПОМОШНИК НА РАБОТА : Ова 30x зголемувачот ви Обезбеди со исклучително близок поглед на најмалите де

DEN 263.76

【Лесно да се Работи】 : На 30 X 60 X 90 X jewelers loupe може да го промени запалени место и светла боја со движат switch �

DEN 2013.60

Highend дизајн led рачни зголемувачот, преносни да се носат 30 X Зголемување сооднос, погоден за jewelers, марки ди�

DEN 857.76

Опремен со 2 Led диоди за нормално illumination4.ЏЕБ ГОЛЕМИНА, ПРЕНОСНИ, ЛЕСНИ И ИЗДРЖЛИВИ Нема потреба да се нос

DEN 868.80

100% Бренд и висок квалитет.Одлично за читање мали весникот се печати или книги и нејзината рака кредитна