.

.

Со попуст
ASHATA 1M Серверот HDD Пренос на Податоци Кабел, Cabledeconn Тенок САС 38pin SFF-8654 да SFF-8654, со 12 Gbps По Канал САС, Погоден за Сервери, Складирање на Податоци, Workstations

ASHATA 1M Серверот HDD Пренос на Податоци Кабел, Cabledeconn Тенок САС 38pin SFF-8654 да SFF-8654, со 12 Gbps

DEN 542.16

Од стока
Во магацинот

Помала големина конектори и кабли зачувате простор на опремата.Обезбеди четири-канал сигнал на пренос според стандардите за индустријата.Податоци го оценувате : 12 Gbps по канал САС.Во согласност со SAS3.0, Slim SAS SFF-8654 спецификација.Апликации : Сервери, складирање на податоци, workstations.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1684.80

дизајниран за да се поврзете на 12 Gbps домаќин автобус адаптер или RAID контролер со SFF8643 до 4 дискретни SATA ди

DEN 407.52

Мини САС SFF8643 да SFF8087 Кабел е нова генерација на висока густина интерфејс,поширок опсег ,поголеми капаци�

DEN 2193.60

Мини САС HD производ е во согласност со SFF8643 (внатрешни апликации) и SFF8644 (надворешни апликации) индустриј�

DEN 1934.40

Внатрешни Мини САС 36 Pin SFF8087 да Мини САС 36pin SFF 8087 Серверот Хард Диск Рација Кабел за Податоци 1 M / 100 CM 12 Gb / s

DEN 1857.60

CN, должина на Кабел : 50 CM, Боја : Црна.Потекло : CN(Потекло).Тип : Кабел Адаптер.Сертификација : CE.Пакет : Yes.HD М�

DEN 1946.40

1.Брзината на трансфер : PCIe3.0 x4 полна брзина, 32 G / основни поени (Макс.) 2.Поддржува Windows10 / 8 / 7 / 2000, или Linux...

DEN 1646.40

Домаќин : Мини САС SFF8087 конектор.Цел : SFF8482 САС конектор,секој со податоци и моќ,главно се користи за САС х�

DEN 719.04

Кабелот Тип : САС Кабел.Должина : 9.11854103343465 FT.Домаќин : SFF8088(26pin, Надворешни МиниСАС) Latching Приклучокот.Цел : S

DEN 695.04

Кабелот Тип : САС Кабел.Должина : 8.20668693009119 FT.Домаќин : SFF8088(26pin, Надворешни МиниСАС) Latching Приклучокот.Цел : S

DEN 345.60

НАС, должина на Кабел : 50 CM, Боја : Црна.Потекло : CN(Потекло).Тип : Кабел Адаптер.Сертификација : CE.Пакет : Yes.HD

DEN 532.80

Потпора RAID контролер перформанси со овој прав, 4лента, со високи перформанси внатрешни мини сас 4i кабел;

DEN 455.76

* Таа има надворешен 26pin SFF8088 машки МиниСАС приклучок (со ослободување ) на едниот крај и внатрешна 36pin SFF808

DEN 1238.16

Мини САС HD производ е во согласност со SFF8643 (внатрешни апликации) и SFF8644 (надворешни апликации) индустриј�

DEN 1102.08

FRU Бр : CCBL072 U.Конектори : SFF8087 Машки (внатрешни Мини САС, 36pin ) за да SFF8087 Машки (внатрешни Мини САС, 36pin ).Кабел

DEN 719.76

Мини САС SFF 8643 да U 2 SFF 8639 Кабелот е посебно дизајниран за да се поврзете на PCIe слот со SFF8643 порта и SSD со U...

DEN 967.20

Кабелот Тип : САС Кабел.Должина : 18.2370820668693 FT.Домаќин : SFF8088(26pin, Надворешни МиниСАС) Latching Приклучокот.Цел : S