.

.

Со попуст
Притиснете ги Покрие Круг Ѓубре со Нозете Апстракт Пиксели Мозаик Шарени Пиксели Мозаик Геометриска Плоштадот Пиксели Притисни Врвот корпата за Ѓубре со Капак Ку?

Притиснете ги Покрие Круг Ѓубре со Нозете Апстракт Пиксели Мозаик Шарени Пиксели Мозаик Геометриска Плоштадот

DEN 1533.12

Од стока
Во магацинот

Круг ѓубре може да има дијаметар од 9 инчи (22cm) и висина од 14 инчи (36cm).Поддржани од страна на три дрвени нозе.Тоа е еден допир корпата за ѓубре со капак и лесен-за-располагаат со пластична обвивка, лесно можете да го отворите и затворите капакот со само еден прст.Секој корпата за ѓубре е опремен со кружни внатрешна рамка да се одржи на пластични складирање торба во место.Оваа 7 L/1.8 Литри ѓубре може да е особено погоден за мали или широк простор.Тоа е погоден за сместување во дневна соба, спална соба, кујна, канцеларија, кафуле, канцеларија, студија, салата, десерт продавница, детската соба, бања, ресторан, клиника, Хотели и на други места исто така, може да биде поставена веднаш до RVs и рекреација за време на патувањето.Нашите кошница за отпадоци со капак исто така, може да биде едноставен и креативен подарок за housewarming.На корпата за ѓубре со high-end пластични материјали и здрав дрвени нозе е мал и лесно да се носат.Дизајнот со маска може да ја спречи миленици од бараат и децата од допирање ѓубре.Ако имате некоја шема, ви се допаѓа и сакате да ја прилагодите, можете да контактирате со нас.Ние ќе го изберете моделот ви се допаѓа специјално за вас.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1199.76

Тоа е целокупната круг структура, ригидно и не е лесно да деформација, внатрешни хуманизирано внатрешна

DEN 1440.00

Фрлање wastepaper само што влегов повеќе да се забавуваат и полесно дека секој од децата на директори ќе го с�

DEN 1079.28

МОДЕРЕН БОЈА Torched дрво боја е избрана за да одговара на модерните farmhouse поднесе жалба на други додатоци.�

DEN 422.40

Се создаде Скандинавските стил.Чиста и едноставна.Изработени од ПОЛИПРОПИЛЕН материјал, со 3 вештачки д

DEN 1904.64

Притисок Прстен Дизајн, Може да се поправи на ѓубре торба, која е едноставна и брза Ве молиме имајте пред

DEN 784.32

Карактеристики браник и 3 / 4инчен бендови.Полиран chrome со месинг браник.Kraftware е mylars донесе изгледот на мет

DEN 1199.76

На пример, тоа е совршен за вашата кујна, бања, спална соба, канцеларија, дневна соба, градина, camper, или ду�

DEN 358.80

Материјал : Пластика.Стилски дизајн, функционалност и висок квалитет на изработка.Боја : виолетова.Мате�

DEN 358.80

【Убаво декорација】 Со својот уникатен дизајн, нашиот ѓубре лименки со капаци се направи за совршен едн

DEN 2268.00

Тоа може ефикасно да се спречи мирис, да се спречи кутре од тропа во текот на корпата за ѓубре, исто така,

DEN 419.52

КОМПАКТЕН ДИЗАЈН : совршена големина за stashing внатре кабинети, под шалтери, под тоне и други складирање о�

DEN 1334.40

Површина е мазна и водоотпорен, многу издржливи и полесно да се чисти.Ве молиме потврдете ја големината

DEN 473.04

Направени од високо квалитетна ABS материјал,издржлив,лесен,не се лизга и антипаѓа.Мал и компактен, тоа н�

DEN 1012.80

7") Материјал(PP+ABS).Тоа може ефикасно да се спречи мирис, да се спречи кутре од тропа во текот на корпата за

DEN 1622.40

9 Литри на ѓубре.【Удобен Дизајн】 8 Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во време

DEN 594.24

Голем отвор за лесно пополнување.Зазема малку простор на кујната контра.Направен во Холандија.Отпад би�

DEN 702.00

◆Капак Лифтови исклучување Лесно за Брз Торба Промени.Поради Рачни Мерења, Може да Има Некои Грешки, ве

DEN 1199.76

Ѓубрето не може само да се има одличен изглед, но исто така има практични внатрешни работи.Вие не мора да

DEN 1679.76

Тоа може да биде ставен во соба не само да се пополни на ѓубре, но, исто така, да се направи една убава дек�