.

.

Со попуст
Мијалникот се Справи со Extender, Светло‑обоени Уникатен Дизајн Цртан филм Тапа Extender PP Материјал за Повеќето Чешми за Промовирање на Независноста На Мијалникот(сина)

Мијалникот се Справи со Extender, Светло‑обоени Уникатен Дизајн Цртан филм Тапа Extender PP Материјал за Повеќето

DEN 772.80

Од стока
Во магацинот

Направени од високо квалитетни PP материјал, долготраен мека, трајни, не содржи BPA , ПВЦ, phthalates, или други штетни материи.Едноставно прикачите да се справи и да се види на добри навики почне да се формираат. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект. 【Светла Дизајн】Интегрира со светло‑обоени уникатен дизајн кој поттикнува хигиена и промовира независност за возраст од 3 или повеќе.На славина се справи со лесно може да се постигне од страна на бебето.8 оз Пакет Листа : 1 x Тапа Продолжување Head1 x Продолжување Board Note : 1.Промовирање на независноста на мијалникот.【Симпатична Цртан филм Стил】Симпатична цртан филм форма, шрафовите на разредител може да се прилагоди нагоре и надолу. Погоден за повеќето чешми, на славина се справи може да биде продолжен од 17cm / во 6.Ве молиме да земете во реалниот како стандард. Се интегрира со светло‑обоени уникатен дизајн кој поттикнува хигиена и промовира независност за возраст од 3 или повеќе.3in Weight : Прибл.На славина се справи со лесно може да се постигне од страна на бебето.Спецификација : Предмет Тип : Тапа Extender Material : PPColor : Како што е прикажано во picture Product Вкупната Големина : 20x11cm / 7.Едноставно прикачите да се справи и да се види на добри навики почне да се формираат.Ви благодариме за вашето разбирање.

Детални спецификации

Item Type:
Faucet Extender
Material:
PP
Color:
As shown in the picture
Product Overall Size:
20x11cm / 7.9x4.3in
Weight:
Approx. 51g / 1.8oz
Package List:
1 x Faucet Extension Head :
1 x Extension Board :
1. Please allow 1‑2in error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :
Додатоци на производи
DEN 196.56

Тоа може да биде предвид како добар подарок или играчки за вашите деца Набљудувачите не се калибрира ис�

DEN 621.12

Ако ви треба било други информации, ве молиме да бидат слободни да контакт.Кога децата се искапат, не гри

DEN 167.76

Лесен за користење : за Да прикачите едноставно со бендот на ист начин.Брзо и ефикасно.ЦРТАН филм ДИЗАЈН

DEN 972.00

И, исто така, одлично за бебе фризура, засенчување, мулти функција, многу корисно и практично.Погодна за

DEN 268.80

Контрола на квалитет : Квалитетот во Процесот на Производство Пред да Готовиот Производ е Контролирана

DEN 735.36

Траен сила и квалитет Употреба безбедност земи барови во комерцијални и станбени места, како во купатил

DEN 1108.80

Погоден Главата Обемот : Бебе косата измијте се достапни за возрасни деца со глава, обемот над 35cm / 13.8 во

DEN 887.76

* Лесен за Употреба : устата на купот е во согласност со шише за миење, нежно притиснете за да спреј ведна�

DEN 172.56

Се соберат вода, намалување на нота, донесе вода поблиску до децата, направи миење на рацете полесно и по

DEN 215.76

Лесно да се закачите и се вклопува безбедно на главата.Материјал : ЕВА Пластика;Големина на(Приближно) : 2

DEN 897.12

* Можете едноставно да го постават справи со када или туш waland флип надолу јазичиња за да ја заклучите суп

DEN 239.76

ЕКО ПРИЈАТЕЛСКИ Нашите туш капаците се направени од екопријателски нетоксични флексибилни пластични,

DEN 660.00

Пакет Листата : 1 Pcs.Лесно да се Стави на ИЛИ отстрани за чистење,Едноставно приложување на било тапа во с�

DEN 2364.00

Издржлив, безбеден и отпорни на абење Стабилна конструкција, да може ефективно да се избегне лизгање во

DEN 599.76

Смислено Дизајниран Стакло деца коса перење shield одговара на сите глава големини / форми и е отворен во п�

DEN 770.40

Поле на Примена : бебето бања шапка е погодна за девојки, момчиња, бебиња и години да се користат.Safe Задеб

DEN 4069.92

Како да го инсталирате?1.На backrest перница не треба да бидат преголеми, и факултетот за дизајн е брз и лесен

DEN 962.40

ЛЕСНИ& ПРЕНОСНИ : Тоа е мал и лесен што го прави лесно да ги со вас каде и да одите. Направи миење на рацете

DEN 1133.76

Издржлив, безбеден и отпорни на абење Стабилна конструкција, да може ефективно да се избегне лизгање во

DEN 647.76

Материјал : Материјал : Направен од високо квалитетни ПВЦ материјал, BPAfree, латексбесплатно, phthalateбесплат�

DEN 59.76

1.Заштитна : го Заштитува вашето бебе или дете очите од шампон и вода 2.Спречете го стимулира : Да се спреч�

DEN 7781.04

★【Лесно да се Чисти】 Туш када Страна на мозоци дизајн, непречено и брзо дренажа,Напор да се движат, над�

DEN 287.76

Тоа се протега малку да им помогне на ззп остане на безбедно.отпорни на Топлина температура е 80 степени.�

DEN 181.20

???? [ Заштитна ] гребенот на шапка се проширува и угоре свиткани, а водата да тече надвор од задната страна

DEN 1060.80

Тоа може да се користи како бања играчка, така што семејството може да комуницирате со бебето и да помин�

DEN 2376.00

1 Направени од високо квалитетни нерѓосувачки дамка, кој е издржлив, безбеден и отпорни на абење...

DEN 259.20

Издржлив, безбеден и отпорни на абење Стабилна конструкција, да може ефективно да се избегне лизгање во

DEN 262.80

Вода Тапа Допрете Extender е дизајниран да одговара на повеќето конвенционални бања чешми.Направени од дол�

DEN 191.76

Високо Квалитетен Материјал : Мека и добра еластичност.Направени на кои не се токсични ЕВА материјал, мо

DEN 239.76

СОВРШЕН БЕБЕ ТУШ ПОДАРОК Дали сте во потрага да им даде крајна и внимателен бебе туш подарок?Ако е така,