.

.

Со попуст
Okra Алое Поправка На Средството За Смекнување На Косата

Okra Алое Поправка На Средството За Смекнување На Косата

DEN 310.80

Од стока
Во магацинот

За сите типови на коса.Состојки : Дестилирана Вода (исполнет со okra), сок од Алое Вера, BTMS, Алкохол Cetearyl, Шеј Путер, Кокосово Масло, Ајурведа Нафта Мешавина, Глицерин, Мед, Оцет, Слез Корен, Лизгава Elm, Етерични Масла се Вклопуваат, Optiphen Насоки : После миење на вашата коса, да го применуваат овој поправка на средството за смекнување на косата на вашата коса од коренот до крај.Нашите Okra Алое Поправка на средството за смекнување на косата е направен со органски okra, сок од алое Вера со ајурведа нафта мешавина мешавина.Оставете го на вашата коса за 15 до 30mins.Тоа е целосна на растенијата infusions да ви помогне да ја добиете вашата коса во форма.Оваа клима уред ќе помогне во поправка на оштетена коса, detangle коса, состојба и помага со раст на косата.Okra е добар извор на витамини А, Б-комплекс (Б6, Thiamin) Витамин Б, Ц и Е, железо, цинк, биотин и калциум.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 528.00

БојаБезбедно, 96% Природно Добиени, СуровостСлободни и 100% Вегетаријанци.Оваа хранливи материи богати ос�

DEN 71.28

10 функции во еден спреј : 1.7 оз ОставетеВо средството за смекнување на косата со Спреј; Бојабезбедно форм

DEN 239.76

Чисти како што хидрира и ја смирува деца' деликатна кожа, додека овошен suds направи бања време повеќе да с

DEN 479.76

Argan масло напредна формула; Помеша со богата со витамин Е и есенцијални масла; Погоден за сите типови кос

DEN 840.00

Ле Labo Bergamote 22 Средството За Смекнување На Косата.многу од 2 секој 3oz шишиња.Вкупно 6oz.Со својата родово не�

DEN 756.00

Мирис : Rose & Berry (убава составот на роза, бобинки, рибизли, благи зачини, зеленчук кои резултирале со свежа

DEN 1342.80

МАЗНА МЕНЕ СЕГА АНТИFRIZZ клима уред 32.5 оз ЛИТАР.На мазнење клима уред за контрола густа и цврста коса.Сод�

DEN 395.04

Био Младоженецот Супер Крем Грб клима уред Концентрат за кучиња и мачки, е најефикасен Масло Третман за

DEN 528.00

Маслобесплатно, не comedogenic.Олеснува сувост, палта и ја штити косата.Направени со ниска токсичност состој�

DEN 2160.00

Мирис : Frankincense Портокалова Боја (Frankincense и портокалова боја на база на овошје, ориентални цветни, neroli, кил�

DEN 535.44

Професионални уреди базирани на Органски Hydrolate на Сибирскиот Cedar delicately хидрира и ја храни слаба коса, об�

DEN 299.52

ПОПРАВКА И ВРАЌАЊЕ Scruples Брзо Опоравување Оставетево средството за смекнување на косата со Спреј овозм�

DEN 443.76

MOISTURIZES КОСА Суровостслободен косата балсам moisturizes на косата, да направи повеќеобработени и оштетена ко�

DEN 168.00

Масло продира косата влакна благодарение на неговиот капацитет за брза и длабока апсорпција, оставајќи

DEN 3359.52

Боја Гарда : Промовира долготрајна боја и го намалува коса frizz, оставајќи ја косата мека и мазна, без мрсн

DEN 784.80

Мирис : Пинк Мрзнување (A gavorite на тинејџерите, tweens и младите дами овој младешки, хип мирис се отвора со из�

DEN 1365.60

Мирис : Тиква Зачин (Цимет и зачини и сè убаво се комбинираат во она што е сигурно да се падне омилени).Црн

DEN 503.76

Prell Навлажнувачки Чисти Исплакнете средството за смекнување на косата е збогатена со протеини, витален

DEN 1363.20

Мирис : Jamaican Мене Луди (Страст овошје, mangoes, цитрус и SSHHH..тајно да се воведе прскање на канабис).Црна Кањон�

DEN 340.80

Мирис : Убаво & Непослушен (секси комбинација од розова памук бонбони, шлаг крем и шеќер натопена бобинки

DEN 292.80

Мирис : Лаванда & Портокал (Лаванда и Горчлив Портокал Средината Clary Мудрец и Spearmint База Мошус Mallow и Ambroxan)

DEN 1867.20

Мирис : Rainkissed Mimosa (Mimosa по монсуните).Црна Кањонот Коса Detangler со Маслиново Масло loosens и подмачкува јазли.До�

DEN 407.76

Малите деца се изложени на сонце и средина речиси на дневна основа, сите во текот на годината!Смог, UV зра�