.

.

Со попуст
Главата Монтирани Камера, Батерија IPX4 Водоотпорен Преносни Headlamp Тело Камера со LED Светло за Пешачење Кампување Опрема

Главата Монтирани Камера, Батерија IPX4 Водоотпорен Преносни Headlamp Тело Камера со LED Светло за Пешачење

DEN 1132.80

Од стока
Во магацинот

Ultra HD Снимање : На светлата видео рекордер поддржува 1920 x1080 P на 30fps full HD резолуција.8 ft Waterproof Оценка : IPX-4 Storage : Поддршка Максимална 128 GB Мемориска Картичка за Проширување (Не се Вклучени)Осветлување Моќ : 5 W (МАКС)Опрема за Осветлување : 2 Брзини (Полна Светлина на Владата И Расфрлани Светлина Mode)се Прилагодува Аголот На Осветлување : 90 Degrees Illumination Опсег : 300м / 984.Долго траење на Батеријата : Изграден во 4000m Ah висок капацитет на батеријата, долго траење на батеријата, може да работи континуирано за 5-26 часа.Функција : 1. Притиснете REC/ИСКЛУЧУВАЊЕ повторно да започнете со снимање. Долго притиснете REC ЗА вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ на камерата.8 во подолго, а камерата растојание во текот на ноќта е во / 9. Долго притиснете REC/ИСКЛУЧУВАЊЕ повторно да се исклучи камерата. Вметнете ја мемориската картичка.

Детални спецификации

Item Type:
Headlamp Camera
Material:
ABS
Colour:
Black
Video Resolution:
1920x1080P At 30fps
Video Format:
AVI, M-JPEG
Lens Viewing Angle:
72 Degrees
Camera Distance (Daytime):
20mm / 0.8in To longer
Camera Distance (Night Spot Light Mode):
Within About 3m / 9.8ft
Waterproof Rating:
IPX-4
Storage:
Support Maximum 128GB Memory Card Expansion (Not Included)
Lighting Power:
5W (MAX)
Lighting Gear:
2 Gears (Full Light Mode And Scattered Light Mode)
Adjustable Angle Of Lighting:
90 Degrees
Illumination Range:
300m / 984.3ft
Battery Type:
Built-In 4000mAh Lithiu
Додатоци на производи
DEN 576.00

Suunto D9 bungee планината гума адаптер за нуркање компјутер.Ова е 3d испечатени bungee планината адаптер за Suunto D9

DEN 518.40

Посебно дизајниран за подводни активности, како на море дното истражување, морски риболов и мраз риболо

DEN 911.76

0 инчен IPS екран, поддржува 12 【Мултифункционални Деца Камера】Деца дигитални камери и camcorders се додаде 15

DEN 959.76

Сосема Нов во Мало Пакување Со Водоотпорен Случај, USB,Батерија,Брз Stater Водич,.Full HD 1080 P 30fps акција камера с

DEN 383.76

МултиФункции На трајни lanyard и armband се лесно да се прилагоди и да се отстрани, што ќе ви овозможи да носат т

DEN 619.20

Долго Издржливост : Со 650m Ah капацитетот на батеријата, тоа е погоден за семејни дружења и активности на о

DEN 1231.20

Оваа камера има автотајмерот, фото и видео функција која е интимни подароци за децата.Интелигентни слоб

DEN 1127.76

【Лесно Ракување】 Супер Лесен Операција за Деца Вклучите камерата притиснете режим копче за да го одбе

DEN 1533.60

Мала тежина, мали димензии, лесно да се носат.Опремени со мала камера планината, лесен за употреба со сит

DEN 839.76

ноќ на вештерките носии за тинејџерски момчиња женска ноќта на вештерките носии плус големина декораци