.

.

Со попуст
Makartt 40Pcs Помине Лепила 120pcs Помине Форми Пакет, доградба на Акрилни Нокти Лепила за Притиснете на Ноктите Помине Поправка Јасно XXL Половина Поклопец В Крива Лажни Нок

Makartt 40Pcs Помине Лепила 120pcs Помине Форми Пакет, доградба на Акрилни Нокти Лепила за Притиснете на Ноктите

DEN 919.20

Од стока
Во магацинот

Здрави Состојки Помине Уметност Лепила : Со MSDS и SGS потврдија, Makartt лажни нокти лепила е направен од Етил Cyanoacrylate, мало одра, не штети на ноктите, кои ви даваат удобно ноктите искуство.1 g лепак, една цевка на 2g лепак може да се употребува еднаш до двапати нокти, па 40pcs лепила може да се користи 40-80 пати маникир.DIY на доградба на акрилни нокти комплет е лесно да се создаде свој различни и шарени нокти дизајн.Секој ноктите совет може да има потреба од 0,05-0.Овој В /У облик долга права плоштадот помине совет мувла може лесно да се создаде мода нокти со поли продолжување гел.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 162.24

Вештачки Нокти Желе Гел Лепак Табови.Премиум желе налепница, што е повеќе од слатка од нормалниот верзи

DEN 167.76

♦ 240 Pcs Содржина : 10 Листови Двојно Двострано Табот (24 јазичиња по лист), 12 Различни Големини Јазичиња во с

DEN 387.12

Експерт Лепило Лепак Makartt професионални акрилни нокти лепила е брзо сушење, брз за нокти сврзување, леп

DEN 143.76

УЛТРА се ОДРЖИ Power Flex Помине Лепак создава крајната лепило врска со својата супериорна сила, брзо сушење

DEN 237.36

100% сосема нов и висок квалитет Тип : Ноктите желе двострано лепливи ленти самолепливи, ова нокти налепни

DEN 503.76

Ги отстранува Помине Лепак Совети и Обвива, Содржи Ланолин на состојбата на кожата и кутикулите, се Преп

DEN 998.40

НОКТИТЕ ЛЕПАК ЗА на доградба на АКРИЛНИ НОКТИ Погоден за професионални помине експерти или ноктите уче