.

.

Со попуст
YUUGAA Пенење Шише, 4PCS 250ml Јасно Пластика Пумпа Шишиња Пенење Сапун Фармацевт Refillable Пена Шише Патување Употреба

YUUGAA Пенење Шише, 4PCS 250ml Јасно Пластика Пумпа Шишиња Пенење Сапун Фармацевт Refillable Пена Шише Патување

DEN 410.40

Од стока
Во магацинот

【Одличен Квалитет】Со високо сапун фармацевт, помалку сапун се користи за миење на рацете сесија со еднакви чистење резултати. 【Повторна употреба】повторна употреба на нашите пумпа шишиња.Тоа е лесно и еко‑пријателски.И ќе помогне да се намали фрлање на пластични шишиња. 【Течење Доказ】Lockable пумпи, пумпи брави за лесно затворање за транспорт или складирање, нема истекување. 【Се применуваат За】Лесно да се DIY пенење сапун со редовни рака сапун дома.Се користи за течен сапун, сад сапун, рака сапун, шампон, тело измијте се, и повеќе. 【Се применуваат За】4 шишиња пена сапун пумпа шишиња, 250ml/ шише, мала тежина и во мали димензии, многу погоден за патување употреба.Спецификација : Предмет Тип : Пенење Шише Материјал : Главен Тело PETG + Додатоци ПП Боја : Јасно Големина : Прибл.14x6cm/5.5x2.4in Тежина : Околу.275g/9.7 оз Капацитет : 250ml Погоден за : лосион/шминка смена/тонери и другите козметички Пакет Листата : 4 x Пенење Шише Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 1‑2in грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 215.76

Точни lockable пена издавање пумпа намалува хаос и spills.Одлично за рака sanitiго уништи гајба, течен сапун, туш г

DEN 215.76

Погоден за течни почиста,течни лице почиста,шминка смена,телото се мијат,шампон, течен сапун,сад, сапун

DEN 318.96

44 in Weight : Прибл.Тоа е погоден за правење на вашиот сопствен лосион, сапун, шампон, клима уред и туш гел, или

DEN 215.76

Refillable Контејнери : Пумпа шишето е со пластични пумпа за притисок и тоа предизвикува многу проблеми кои в

DEN 431.76

Пластични пумпа шише е привлечна во вашиот дом или на бањата.Точни издавање lockable пумпа спречува хаос и sp

DEN 239.76

Погодно За Патување На 50мл (1.7 мл) патување шишиња поставете ги исполнуваат TSA одобрени стандарди за теч

DEN 455.76

40" (дијаметар), компактен и лесен за носење 【2 Мл / 60 ML Пенење Сапун Фармацевт】 Ако имате било каков пробл

DEN 2061.60

Направени од високо квалитет, пријателски, сигурен, практичен и издржливи, едноставен и лесен за употре

DEN 335.76

Направени од премиум материјалот, празни Фармацевт шишиња се безбедни и издржливи.Креативни и убава фо

DEN 359.76

【Разумен Капацитет】 Секој фармацевт шишиња има 16.9 оз голем капацитет за да ги исполни целото семејств