.

.

Со попуст
Логото Печатач Приемот Бил Печатач 3inch 80mm Автоматско 300мм/s Пос Билети Печатач USB, Serial LAN Паралелно Термички Печатач за продажба на Мало, QR Код,Cabel,Мал Бизнис (Боја : USB, S

Логото Печатач Приемот Бил Печатач 3inch 80mm Автоматско 300мм/s Пос Билети Печатач USB, Serial LAN Паралелно

DEN 801.60

Од стока
Во магацинот

0 mm(24×24 точки)големина : 145*190*.Со интелегентни хартија се врати на функцијата, за нашите етикета печатач може да се прилагоди на позицијата автоматски и прецизно, што го прави целиот процес, брз и лесен.Напредни термички директни технологија овозможува оваа етикета печатач за да печатите без тонер или мастило.Овој високо-брзински термички печатач е полесно да се работи, постабилна и економичен.Преносни и таписерии со високо-квалитетни материјали, етикета печатач е издржлив и текстура.75 mm (Прилагодливи со команди)Колона број : 80mm хартија : големината на Буквите Е - 42 колони или 48 колони/Font Б - 56 колони или 64 колони/Кинески,традиционален Кинески - 21 колони или 24 columns Character големина : ANK,Фонт На:1.Кориснички печати ја главата може да stably печати.0 mm(12×24 точки) Фонт Б:1.Карактеристики и functions Printing метод : Директна термичка Печати ширина : 72mm/ 76mm/ 80mm/ 64mm/ 48mm/ 52mm Column капацитет : 576 точки/линија или 512 точки/line Printing брзина : 300мм/s Interface : USB+Сериски+Lan/USB+Паралелно (Факултативно : WIFI/Bluetooth)Печатење на хартија : 79.Адаптерот е изградена-во, така што тоа може да се избегне неред на надворешни полначот и да се намали ситуации на приклучување во, и надвор, што е побезбедно и полесно да се движат во текот на периодот.1 mm(9×17 точки) Кинески,традиционален Кинески : 3.Вие освои ' t отпад во секое парче на хартија, бидејќи автоматското индукција позиционирање може да потврди дека секое парче од етикетата труд е печатен правилно.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 748.56

Поддршка за темата за пребарување, за препознавање на текст, и retrieval технологија им помага на децата да с

DEN 1389.60

На 80mm приемот печатач доаѓа со USB+Ethernet+Сериски(COM) порт и парични фиока порта, кои ги исполнуваат повеќето

DEN 4799.76

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

DEN 1017.60

Интерфејси:USB / Bluetooth 4.0 Преносни и Погодност.Можете да го носат на печатење фискални сметки насекаде 24x

DEN 3119.76

22" длабоко куп оддалечуваат сложувач.HD двоен синџир лифт.Брзина за да одговара на сите TRUCOAT УВ Coaters.Лесно

DEN 588.00

⭐ ШИРОКА ПРИМЕНА Suitabel за различни материјали : телефон случаи, дрво,кожа, акрилик, КОМПЈУТЕР, ПЕТ, ПВЦ, TPU

DEN 287.28

Погоден за PAPERANG / Peri Page преносни Bluetooth џеб мобилни термички печатач.Светла бела налепница хартија со дир

DEN 1807.20

Ве молиме прочитајте го упатството за корисникот внимателно кога вашиот почнете да го користите произв

DEN 2376.00

ПЕЧАТЕЊЕ, КОПИРАЊЕ, СКЕНИРАЊЕ, ФАКС : На PIXMA TR4720 е точно 4во1 печатач кој е компактен, разновиден и лесенза

DEN 1800.00

Како да го Користите : 1 Преземете Стан iprint по подигнување и оставете стан да се добијат релевантни дозво

DEN 1608.00

Пакет Листа : 1 x ПОС Машина 1 x Plug 1 x Кабелот за Напојување 1 x Термичка Хартија 1 х Прирачник за Корисникот.0,

DEN 7176.00

црна.USB / Ethernet / сериски.Доаѓа со напојување.Земја на потекло е Кина.Bixolon srpf310 поддржува печатење со брзина

DEN 4223.76

Десктоп Ниво Ласерски Печатач Но Моќни : Pantum M6600 NW Мултифункционален Принтер (Печатење, Копирање, Скенир

DEN 5204.16

долготрајни.Најдобар подарок за студенти, канцеларијата на работниците, љубовници, пријатели, семејств

DEN 5039.76

Бренд НОВИ со ЦЕЛОСНА Производителот.Овластен DatamaxONeil Препродавач.Том Попусти На Располагање.Ние се пре

DEN 1319.76

Десктоп 58mm термички приемот печатач MJ5818 поддршка на USB кабел, компатибилен со Win2000,Win2003,Win XP,Win7,Win8,Win8.1,Win10 с

DEN 2015.76

Мултицел : Во прилог на зачувување на етикетата принтери и етикета хартија, тоа може исто така да зачува

DEN 321.60

Влезен Напон : AC 100240 V (во Светот AC Влез).Текст Фреквенција : 5060 Hz ✔【БЕЗБЕДНОСТ】 : Со меѓународните квалит

DEN 3647.76

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

DEN 1528.80

Погоден за сите типови на комерцијални мало ПОС системи.Светлината во тежина и паметни, во форма,печат