.

.

Со попуст
TOYUN Печурки Виси Полица Whimsical Ѕид Виси Полица Декорација Полица Погодна за Спалната соба Дневна Соба и Купатило и Повеќе(Боја:Полица,Големина:7CM)

TOYUN Печурки Виси Полица Whimsical Ѕид Виси Полица Декорација Полица Погодна за Спалната соба Дневна Соба

DEN 1387.20

Од стока
Во магацинот

Печурки виси полици не е само за бања, кујна, дневна соба, спална соба, канцеларија , farmhouse но, исто така, може да додавање shelving простор за складирање и организација на предмети или нередот, поставувајќи од вашиот омилен succulents и виси растенија или мачка полица.9 inlarge : 13 cm/5.Големина : димензии се секогаш приближното, бидејќи секоја печурка е индивидуално рачно изработени, и точно повторување е невозможно.Постојат три големини : 7 см/2.На полицата може да се носат до 8lb (4kg) !Карактеристики : Материјал : Resin Approximate печурки шапка дијаметар : мал : 7 см/2. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.Тоа треба монтажа.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 703.20

Стил : Гроздобер, Урбан, Геометриски и Индустриски, Лебдејќи Метал Ѕид Рамки Се Совршени за Модерни Семе�

DEN 1509.60

Димензии : 13"Wx6"Dx7"H 6 lbs.Раканаѓ со користење real кршен камен сплотени, со висок квалитет дизајнер смола.Сек�

DEN 654.96

Ние и ветуваме на 100% задоволство гаранција од страна на целосна наплата или замена! 【Стоиме Зад Нашите �

DEN 12864.48

Користете благ сапун и топла вода Совршен простор, можете да го најдете она што ви треба во времето, да с�

DEN 2388.00

Направен од композитни дрво.Пакетот содржи : дрвени табли, железо загради, проширување завртки, неознач�

DEN 4799.76

Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Мерења : Висина 24in Ширина 24in Длабочина 4in Врво

DEN 1474.80

Материјал на wifi рутер складирање е светлина и мека, тоа не може да издржи на тешки предмети.Оваа складир�

DEN 671.76

~Вклучувајќи ги и сите потребни хардвер, вие само треба да ги следат инструкциите обезбедени за да се з�

DEN 1113.60

Материјалот е јаглен изгорени пауловнија не е лесно да се носат.Висат капути, мантили, дуксери, џемпери,

DEN 455.52

Мали складирање оддел за зголемување на екстра простор.Материјал : Грб рек полица е направен од Микрофи�

DEN 539.76

Производ големина : вкупна висина : 112122 CM, седи длабочина : 50 CM, седи ширина : 49 CM, боја : види слика за детал�

DEN 1103.76

47 инчи дебела дрво и 16 x 4 инчен корисна површина(без помеѓу) обезбеди Тоа широк корисна површина(без поме

DEN 935.76

Сет од 3 агол полици направени од издржлив пауловнија дрво Практични и Лесни.Монтажа полици за ѕид не се

DEN 1502.40

Погоден за да биде испратена како подарок за пријатели или семејство, тие ќе сакаат своите исклучителн�

DEN 695.76

Ѕидот монтирани дизајн помага да се направи употреба на вашиот ѕид простор кој е добро решение за домаш�

DEN 6398.40

Ретро стил и лесно да се чисти.Заградата : железо заварени структура, силна и цврста.Поделба : цврсто дрв�

DEN 5706.00

★Функционална полиците и на организаторите додадете дополнителна простор за складирање и прикажување

DEN 935.76

Прецизна изработка и убава форма.Креативни и едноставен полица,за појавување со plaid и ѕидот налепници, п

DEN 1497.60

Служат што е нашата најголема чест.Може да се користи во спалната соба, дневна соба, купатило, кујна, кан�

DEN 1562.40

Нашата продавница има различни стилови, столици со различни функции, се надевам дека можете да ги преба�