.

.

Со попуст
26 Инчи 3 Пакети Лесно Плетенка на Косата Пред-Протегала Плетење на Косата Синтетички Влакна Плетење на Косата yaki текстура капчиња коса (26inch, 1B/30 3 Пакети)

26 Инчи 3 Пакети Лесно Плетенка на Косата Пред-Протегала Плетење на Косата Синтетички Влакна Плетење на Косата

DEN 288.00

Од стока
Во магацинот

Пред се Протегала Плетење на Косата 26 Инчи 3 Пакети/Многу Професионални Чеша Бесплатна Топла Вода Поставување Yaki Текстура Синтетички Плетење на Косата Екстензии 100% Ниска Температура Синтетички Влакна,Лесно да го Инсталирате 6 Packs За Справување, Доволно За Целосна Главата.Добро Заклучување, Не Метежот, Трајни И Удобно.Карактеристики На Производот:Долготрајна Свежина Без Иритација На Кожата.Многу Убава Боја За Сите Женска Или Девојки!!Лесен За Инсталација : Тоа Може Да Се Користи Како Права Коса Директно.Навистина убаво коса лесно да се работи со, тоа не сече на прстите додека плетење.Бојата е совршен како вистински човечка коса екстензии.Брз И Лесен За Заклучување За Плетење.Пот Отпорни, Да Остане Свежа И Чиста.Материјал : Направен Со Пре-Протегала Ниска Температура Синтетички Влакна, Yaki Текстура Капчиња Косата Пред-Протегала За Професионални Плетенка.Не се протега тоа е веќе направено за вас и плетење процес отиде брзо.Грам Тежина И Својства : 90 Грама По Бар, 6 Барови Може Да Се Користи За Да Се Пополни Целата Глава.Боја И Употреба : #1b, #1b/27, #1b/30, #1b/30/27.Косата е одлична за плетење лесно на прсти.Мека коса, плетенка и вреди за парите, нема чешање не tangles и дека е бесценета, Не треба да се мие косата пред плетење, но треба да се натопи во топла вода за да го поставите.Можете Да Го Промените Стилот Во 80℃ Кога Ќе Се Направи Плетење На Косата, Кутија Плетенка, Senegalese Пресврт Капчиња Коса, Хавана Пресврт Капчиња Коса.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 215.52

Пакет inludes слободен МИЛЕНИЧЕ HD Екран Заштитник (Пластични), Совршено Дизајниран за полнење за Motorola Мото

DEN 300.00

Сопствени дизајниран за замена на домување за совршено се вклопуваат за Nintendo Switch конзола и Joycon.Прецизно

DEN 479.76

Убава трајни хардшколка случај со СТП кожа покривање, кој collectable Zelda Sheikah Око гравирање и мека лен опреме

DEN 368.88

Име на производ : системи за видео надзор Камера Кабел.Конектор Тип на : DC Влез (5.5 x 2.1 mm), RJ45 8 P8 C Ethernet Порта.

DEN 1766.40

Безбедна Тока и Двојно Силикони Прстени : Сите наши замена компатибилен со fitbit, аце 2 бендови, доаѓаат со

DEN 324.00

СитеСезона Формула : Супериорни перформанси и силна лепливоста, без потреба за буквар за повеќето матер

DEN 2639.76

Многу Важно : во Внатрешноста на црна плик, вие добивате QR код за ИНСТАЛАЦИЈА НАСТАВА картичка ве молиме

DEN 455.76

ИЗГРАДБА на ВАШИОТ ИГРА ТВРДИНА : Секој пакет содржи 4 контролер носители, па можете да ги откажам сите в

DEN 367.20

Раководителвлечење за контрола на растојанието на зум од широк за да тесен, совршен за далечинско набљу

DEN 319.44

???? [Switch Заштитни Случај] Nintendo Switch себе, игра картички*5, кабли, слушалки, и други додатоци може да бидат за

DEN 599.76

Тој има десет копчиња, аналоген "Контрола Држи" и 8начин насочен подлога, сите поставени во "М" форма.Комп

DEN 1221.84

Мирис : Црвена Вкусни Шампањ (Белешки на lychee, ванила Грав, шампањ, килибар, apple, црвениот малина, пачули, и

DEN 1439.76

Дали би сакале мека креветчето сет постелнина да се грижи за вашето бебе?Дали би сакале животно креветч

DEN 369.36

✔✔✔КВАЛИТЕТ И ТРАЈНОСТ : Нашите нокти алатки се направени од висококвалитетни нерѓосувачки челик и се

DEN 287.28

Содржи синтетички влакна, кои помагаат за промоција чисто масло за поддршка на долго мотор живот и перф

DEN 1015.20

Излез : 5 V1 1А (Max 5 V11.Исто така, и врвот и на дното имаат СТП микрофибер кожа ќе го задржи вашиот телефон во

DEN 359.76

12 компјутери 14x30инчен lisse палачинкастил виолетова коса микрофибер крпа.Изработена од микрофибер, кој об

DEN 2200.80

Производ 1 : ДОЛГА НИЗА КОМУНИКАЦИЈА : Една вати на власт обезбедува околу 250.000 квадратни.ft...

DEN 890.40

Оваа туш завеса е совршен за сите кои сакаат да додадете малку забава и whimsy на нивните туш го користите

DEN 156.48

Црвени LED Светилка Која Содржи 9 Црвени LED светилки со Две Светлината Settings.Индикатор за слаба светлина уп

DEN 959.76

【Рефлектори Висока Lumens Батерија】Оваа светла светилка користи најновата XHP99 LED чип, светлината е до 90000 l