.

.

Со попуст
Bellelfin 240pcs Ковчег Притиснете на Ноктите Долго Целосно Покривање Балерина Лажни, Обоени Акрилик Лажни Нокти Совети 12 Бои 10 Големина за Жени и Девојки Помине Уметност

Bellelfin 240pcs Ковчег Притиснете на Ноктите Долго Целосно Покривање Балерина Лажни, Обоени Акрилик Лажни

DEN 239.76

Од стока
Во магацинот

Обоени притиснете на ноктите комплет : ќе дојде со 12 бои лажни нокти, 20 совети во еден кеси, вкупно 240pcs.Направен од висок квалитет на meterial, овие Нокти совети се дебели и цврсти доволно. 12 Бои : црна, бела, кафена, желе, розова, розова, темно розова, црвена, темноцрвена, зелена, сина, кафе, голи, итн.Оние боја се совршени на целата година.Различни Големина : Оваа Притиснете на ноктите комплет се 10 различни големина од 0-9, тие се лесно да ги пратите на, и практично да се избере соодветна големина која одговара на вашите секој прст.Лесен за користење : само чисти ноктите кревети, се применуваат гел налепница/помине лепак на ноктите, а потоа притиснете помине совети за вашите нокти.Лесно да се добие во салонот помине ефект во неколку минута.Прекрасен подарок : Погоден за професионални помине техничар за Нокти Салон, помине уметност љубовник Дома, DIY.Тоа е најдобриот подарок за жена, мајка или девојка, тинејџерски девојки.Може да се користи на свадба ,промоција ,запознавање, погоден за ноќта на Вештерките, Божиќ ,Денот на Вљубените и други фестивал.Вие исто така може да поднесат и намалување на какви било форми како ви се допаѓа со clipper/ноктите машина.за повеќе привлекување, исто така, може да decora со сјајот, налепница, боја ув гел, rhinestones итн.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 215.76

Косата сушење крпа капа е изработена од Микрофибер материјал,го прави здрава и безбедноста на вашата ко

DEN 367.20

Раководителвлечење за контрола на растојанието на зум од широк за да тесен, совршен за далечинско набљу

DEN 895.20

Мека Торба За PS Вита Shockproof Торба Заштита на Мека Случај За PS Вита за PSV.Ова е многу мека торбичка со заклу

DEN 1099.20

Пластични Складирање Шише / Игли За Шиење Контејнер / Игли За Плетење Чување Од Носителот.Материјал : Пл

DEN 959.76

【Рефлектори Висока Lumens Батерија】Оваа светла светилка користи најновата XHP99 LED чип, светлината е до 90000 l

DEN 1128.00

Highquality поддршка цевка дебели имајќи површина без тресење со голема брзина, максималниот loadbearing 150kg.Outofthebo

DEN 324.00

СитеСезона Формула : Супериорни перформанси и силна лепливоста, без потреба за буквар за повеќето матер

DEN 300.00

Сопствени дизајниран за замена на домување за совршено се вклопуваат за Nintendo Switch конзола и Joycon.Прецизно

DEN 350.16

Исклучителна sequins, злато во прав, сребро и сите убави украси може да се користи во калапот.Спецификација

DEN 359.76

Оваа чаша носителот доаѓа во премиум пакетот и незаменлива квалитет за да ги задоволат вашите непосред

DEN 599.76

Тој има десет копчиња, аналоген "Контрола Држи" и 8начин насочен подлога, сите поставени во "М" форма.Комп

DEN 1221.84

Мирис : Црвена Вкусни Шампањ (Белешки на lychee, ванила Грав, шампањ, килибар, apple, црвениот малина, пачули, и

DEN 479.76

Убава трајни хардшколка случај со СТП кожа покривање, кој collectable Zelda Sheikah Око гравирање и мека лен опреме

DEN 263.76

МАТЕРИЈАЛ : Мека и удобна Силикон.Направени од издржлив, долготрајни, противалергиски, медицински оддел

DEN 530.40

Категорија : Самоприслушување завртки.Големина : 4.5x35 / 4.5x45 / 4.5x60 / 5x80 MM,можете да го купите во зависност од

DEN 861.60

Можете да уживам во тоа по само едноставно поврзете се преку Bluetooth на gimbal.4 инчи кога укината.И тоа е мног

DEN 647.52

✔Тактички Одговараат Кутија YXQUA Моќен USB Полнење Рефлектори со Holster за Должност Појас, 26650 Акумулатори 50

DEN 1015.20

Излез : 5 V1 1А (Max 5 V11.Исто така, и врвот и на дното имаат СТП микрофибер кожа ќе го задржи вашиот телефон во

DEN 1766.40

Безбедна Тока и Двојно Силикони Прстени : Сите наши замена компатибилен со fitbit, аце 2 бендови, доаѓаат со

DEN 359.76

12 компјутери 14x30инчен lisse палачинкастил виолетова коса микрофибер крпа.Изработена од микрофибер, кој об

DEN 288.00

Пред се Протегала Плетење на Косата 26 Инчи 3 Пакети / Многу Професионални Чеша Бесплатна Топла Вода Пост

DEN 150.96

Големина : големината на нашите високосјај алуминиумска фолија е прибл 7.5mx11cm, кој е мал и лесен за чување

DEN 719.76

Тежи 1lb, 12 оз (808g).На дното има 5 малите испакнати нозе да стојат на.НАДВОРЕШНИТЕ ЏЕБОВИ Пред : Два 10" широк

DEN 1129.92

Три излез начини : на самото Место, поплава, и двете (на самото место и поплави истовремено) : .Место : 140 lumen

DEN 215.52

Пакет inludes слободен МИЛЕНИЧЕ HD Екран Заштитник (Пластични), Совршено Дизајниран за полнење за Motorola Мото