.

.

Со попуст
ZBLZGP Двојна 3-Пински XLR Женски 5 Pin Десен Агол Аудио Влез Кабел за Arri Алекса Мини

ZBLZGP Двојна 3-Пински XLR Женски 5 Pin Десен Агол Аудио Влез Кабел за Arri Алекса Мини

DEN 1415.76

Од стока
Во магацинот

Оваа аудио кабел ви овозможува да поврзете балансиран аудио до вашиот АЛЕКСА Мини камерата е 5-пински аудио влез порта.Десен агол џек за простор за заштеда на конекција за вашиот фотоапарат.Приклучете : Две XLR 3 Pin Женски.Додаток B : прав Агол 00 B 5 Pin Машки.Кабел Должина : 39inches/1m.Секој кабел беше тестиран за да се осигура дека нема краток спој, не потенцијален дефект проблеми пред превозот.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 319.20

Ова е 75 Ohm RG174 коаксијален SDI Кабел, кој се користи за да се поврзете на било која опрема со SDI влез и излез

DEN 333.60

Ние, исто така, произведуваат антени безжични и авијација аудио кабли.Обезбедува добри конекции за ваши

DEN 1566.96

0 инчен екран со висока дефиниција ви овозможува да се види додека снимањето, дозволувајќи им на децата

DEN 1092.00

✔Трајни и Одличен Квалитет, Супер Брзина, Поддржува high speed USB 2.0 уреди, Овозможува директно поврзување на

DEN 167.76

Исто така Компатибилна со Олимп SZ10 SZ11 SZ14 SZ16 SZ20 SZ30 MR SZ31 MR, SP310 SP320 SP350 SP500 UZ SP510 UZ SP550 UZ SP560 UZ SP565 UZ SP570 UZ SP590 UZ SP610 U

DEN 2150.40

Високабрзина и 4 K стабилен пренос на податоци.Кабел usb кабелот должина е 75см / 29.5 во.Стандард BNC конектор

DEN 549.60

Компатибилен со : Ricoh Pentax Камера РГ20 РГМ2 РГM1 Бренд нови HDMI кабел кабелот води, Замена на само, не е оригин

DEN 140.16

AIDA ПРОИЗВОДИ Во AIDA Слики, иновација е клуч за изработка испробани и тестирани на квалитетот на обработк

DEN 1103.76

Ова Ддопрете до 7пински Моќ Кабел за Tilta ЈадроM Следат, Фокусот на Леќата Моторен Систем ви овозможува да

DEN 249.36

5 mm машки 3,5 мм машки, кабел се користи за директно поврзување на камерата и блицот.Добар контакт перформ

DEN 191.76

Овој кабел се користи за да даунлоадирате слики од камерата користејќи го USB порта на вашиот компјутер.Ma

DEN 648.00

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

DEN 909.60

3мм) 4 видови на располагање : МИКРО D1 90 степен ; МИКРО Д2 90 степен (обратна ориентација на Г1);Микро Д3 дирек

DEN 1339.20

✔Трајни и Одличен Квалитет, Супер Брзина, Поддржува high speed USB 2.0 уреди, Овозможува директно поврзување на

DEN 1176.00

Овој Индустриски Камера Моќ Кабелот е наменета за висок крајот AOI опрема апликација,може да се користи в

DEN 271.20

Се надевам дека ќе имате добро време за шопинг во SZRMCC, ви благодариме! ! !.Може да се прилагодите на кабел