.

.

Со попуст
Fulvit за K09 Ултра-Тенок Едно Парче Bluetooth Тастатура Случај за iPad Про 12.9 инчен(2018), со Заградата на Функцијата (Црна) Ракав (Боја : Црна)

Fulvit за K09 Ултра-Тенок Едно Парче Bluetooth Тастатура Случај за iPad Про 12.9 инчен(2018), со Заградата

DEN 309.60

Од стока
Во магацинот

Бидејќи екранот се различни, бојата на сликата ќе биде малку поинаква форма вистинската боја.Ве молиме да се разбере.K09 Ултра-тенок Едно парче Bluetooth Тастатура Случај за i Pad Про 12.9 инчен (2018), со Заградата на Функцијата (Црна).Ако имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте со нас во времето.Забелешка : ве Молиме изберете соодветен стил според вашите потреби.Параметри : 1. Bluetooth стандард : 3.0.2. Ефективна далечина : 10 метри.3. Време во мирување : 100 дена.4. Континуираното работно време : 70 часа.5. Време на полнење : 4-5 часа.6. Литиум батерија капацитет : 200m Ah.7. Литиум батерија живот : 3 години.8. Клучни живот : 500 милиони пати.9. Алуминиум легура основна плоча, интегрирана, може да се користи како заградата.10. Производ големина : 23.8x28.6x1.7cm.11. Еден гол тежина : 756g.12. Погоден за i Pad Про 12.9 инчен (2018).

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 359.76

Оваа чаша носителот доаѓа во премиум пакетот и незаменлива квалитет за да ги задоволат вашите непосред

DEN 263.76

МАТЕРИЈАЛ : Мека и удобна Силикон.Направени од издржлив, долготрајни, противалергиски, медицински оддел

DEN 861.60

Можете да уживам во тоа по само едноставно поврзете се преку Bluetooth на gimbal.4 инчи кога укината.И тоа е мног

DEN 1128.00

Highquality поддршка цевка дебели имајќи површина без тресење со голема брзина, максималниот loadbearing 150kg.Outofthebo

DEN 890.40

Оваа туш завеса е совршен за сите кои сакаат да додадете малку забава и whimsy на нивните туш го користите

DEN 492.00

Firment : За Mazda Miata 19902005.Исто така постојат и 2 дупки се наоѓа во центарот ако сакате да zipвратоврска на cam опр

DEN 745.20

Рачка за Magliner платформа камион (се продава одделно).Looped форма овозможува да се справи со се зафати во раз

DEN 156.48

Црвени LED Светилка Која Содржи 9 Црвени LED светилки со Две Светлината Settings.Индикатор за слаба светлина уп

DEN 239.76

Обоени притиснете на ноктите комплет : ќе дојде со 12 бои лажни нокти, 20 совети во еден кеси, вкупно 240pcs.На

DEN 1267.20

Прецизно изработени совети со супериорен fitment за фул контакт одговара и подолг живот.Перформанси оптим

DEN 719.76

Тежи 1lb, 12 оз (808g).На дното има 5 малите испакнати нозе да стојат на.НАДВОРЕШНИТЕ ЏЕБОВИ Пред : Два 10" широк

DEN 1015.20

Излез : 5 V1 1А (Max 5 V11.Исто така, и врвот и на дното имаат СТП микрофибер кожа ќе го задржи вашиот телефон во

DEN 368.88

Име на производ : системи за видео надзор Камера Кабел.Конектор Тип на : DC Влез (5.5 x 2.1 mm), RJ45 8 P8 C Ethernet Порта.

DEN 786.96

Niseyo е посветен на истражување и производство на капчиња коса.Niseyo е Предности : Добро Материјали, Стабиле

DEN 530.40

Категорија : Самоприслушување завртки.Големина : 4.5x35 / 4.5x45 / 4.5x60 / 5x80 MM,можете да го купите во зависност од

DEN 287.28

Содржи синтетички влакна, кои помагаат за промоција чисто масло за поддршка на долго мотор живот и перф