.

.

Со попуст
Професионални MicroSDXC 256GB Работи за LG LMX320Card Обичај Потврдена од страна на SanFlash и Кингстон. (80MB/s)

Професионални MicroSDXC 256GB Работи за LG LMX320Card Обичај Потврдена од страна на SanFlash и Кингстон. (80MB/s)

DEN 1919.76

Од стока
Во магацинот

Можете да се увери тоа е сигурно, лесно и доверлив работната точка за разлика од сите други, на Работи за вашиот уред.Додадете екстра складирање, споделување Работи за вашата содржина каде и да сакате, безбедно и веднаш.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 287.52

Мемориска картичка брзина е во голема мера влијае и читач на картички, полнач, USB порта итн.Заштита: Вод

DEN 719.76

●Целосна А1 Оценка, ова е единствен како што гарантира доследен и солидни перформанси и огласи во најма

DEN 5519.76

Сите права се задржани.●Целосна А1 Оценка, ова е единствен како што гарантира доследен и солидни перфор

DEN 599.76

✅【НАЈБРЗ БРЗИНАТА на ТРАНСФЕР на】 Дизајниран за пренос до 120 MB / s, што е околу 1.Конструиран со заштитен

DEN 3359.76

Се постигне ПОДОЛГ ВЕК на БАТЕРИЈАТА користење на овој функционер ултра компактна големина со уверение

DEN 471.12

Мемориска картичка брзина е во голема мера влијае и читач на картички, полнач, USB порта итн.Заштита: Вод

DEN 719.76

●Целосна А1 Оценка, ова е единствен како што гарантира доследен и солидни перформанси и огласи во најма

DEN 273.60

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со

DEN 2080.80

16 GB micro SDHC мемориска картичка за паметни телефони, таблети, camcorders и повеќе.Вклучува погодно полна големи

DEN 575.76

Нашата Продавница нуди 100% вистински мемориската картичка со 1 години гаранција 2.Мемориска картичка брз

DEN 791.76

Флеш меморија како што се гледа тука бара малку, ако моќноста на сите.Конструиран со заштитен технологи

DEN 599.76

000 Фотографии една Минута!До 120 MB / s прочитајте брзина, како и (врз Основа на внатрешни тестирање на слики

DEN 791.76

Ова е лоу моќ, со користење само на полна моќ при читање или пишување.●Целосна А1 Оценка, ова е единствен

DEN 1919.76

Можете да се увери тоа е сигурно, лесно и доверлив работната точка за разлика од сите други, на Работи за

DEN 335.76

Бесплатен превозот за во лабораторија на податоци за обновување; 24 / 7 онлајн случај статус следење.Опфа

DEN 1919.76

СИГУРЕН и ЕДНОСТАВЕН го користите, бидејќи ова е дизајниран Работи за Дела за вашиот Samsung СМG986 ULBAXAA !.Дода

DEN 1046.88

Висока Издржливост ТФкартичка е направен за долготрајни и континуирано снимање со години, можат да ги к

DEN 467.04

Memzi Про Micro SD мемориски картички се идеални за употреба во најновите Спортски Акција, Шлем или Куршум Кам

DEN 1390.08

32 GB micro SDXC цврстдржава картичка има околу 2830 свирка форматирана слободен простор.1 спецификации.V10 оцене

DEN 1079.76

●Целосна А1 Оценка, ова е единствен како што гарантира доследен и солидни перформанси и огласи во најма

DEN 599.76

Бидат Целосно Уверени дека ова е безбедно, лесно, и доверлив работната точка за разлика од сите други.✅С

DEN 5519.76

✅【ЕФИКАСНА ЕНЕРГИЈА】 Наменета за помала потрошувачка на енергија, овој користи помалку од 1% повеќе ба

DEN 702.72

16 GB Micro Картичка Класа 6 Производителот Тим Група + Бесплатно High Speed USB читач.0 Стандарди ● Само 10% големина

DEN 599.76

9инчен за сите тоа го прави ✅【НАЈБРЗ БРЗИНАТА на ТРАНСФЕР на】 Дизајниран за пренос до 120 MB / s, што е окол