.

.

Со попуст
Парна Локомотива Воз Нерѓосувачки Челик Вода Шише 15 МЛ Широк Устата Двоен Ѕид Вакуум Изолирани Шише за Вода Leakproof Колба Спортски Шише

Парна Локомотива Воз Нерѓосувачки Челик Вода Шише 15 МЛ Широк Устата Двоен Ѕид Вакуум Изолирани Шише за Вода

DEN 959.76

Од стока
Во магацинот

Задоволство Гарантира : Ако Не Сте Целосно Задоволни Со Купувањето За Било Која Причина,Можете Да Побара Враќање На Средствата Во Рок Од 30 Дена Од Купувањето.Производ Перформанси : Тенџере Телото Е Направено Од Нерѓосувачки Челик И Додатоци Се Направени Од Храна Одделение Pp Материјал.Боја : Парна Локомотива Воз Од Нерѓосувачки Челик, Шише За Вода Материјал Опис : Изолирани Од Не ' Рѓосувачки Челик,Стп Кожа Надворешниот Топката,Додатоци Кои Се Користат Се Храна-Одделение Pp Материјали, Не-Токсични, Не Bpa, Корозија-Отпорни,Нема Чуден Мирис,Без Дамки,Без Вкус,И Тоа Е Безбедни И Здрави За Вашиот Пијалок.Додатоци Структура : Стп Кожа Школка.Подарок : Овие Нерѓосувачки Челик Термос Е Најдобар Избор За денот на Благодарноста/Благодарноста/Божиќ/Роденден/Денот на Вљубените Подароци За Вашите Најдобри Пријатели,Членови на Семејството,Љубовници,Соученици и Сл.Здравјето На Ум : Со Ваша Безбедност Врвот-На-Ум,Нашиот Bpa-Free Шише За Вода Е Направен Со Не-Токсични Материјали.Одлично За Спорт : Дали Сте Во Пракса Или Игра,Овој Трајни Нерѓосувачки Челик Шише Е Совршен За Да Се Задржи Вашиот Спортист Хидриран.Со Обновливи Шише за Вода, Тоа Е Лесно Да се Остане Хидриран на целиот Ден, Долго.Ја Задоволи Својата Жед : Широк Отворот Е Идеален За Брзо,Лесно За Пиење,Оваа Нерѓосувачки Шише За Вода Е Дизајниран Со Стандард-Отворање На Устата, Која Е Во 2.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 839.76

➤Број на пакети : еден пакет.68inch, купот на капакот 1.➤Автозапечатување маска за да се спречи overflow и јавни

DEN 671.76

Течење Доказ : Храна Одделение мирис силикони печат обезбеди термос колби устата е затворена и не ќе се

DEN 503.76

ЈАЧИНА на звук : 17oz (500 ml)Ова е совршен за канцеларија или outdoor спортови кампување пешачење возење велосип

DEN 719.76

ДВОЕН ЅИД од не ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК Ова гимнастик кригла е изграден со висок квалитет лесна дизајн во врв

DEN 527.76

Нано технологија на печатење се користи за да се направи целиот куп повеќе еколошки и убави, и на различ

DEN 1055.76

Поради двоен ѕид изолација, од не ' рѓосувачки челик телото останува студена на допир со топли пијалаци

DEN 599.76

ПРОИЗВОД ФУНКЦИЈА : Изберете помеѓу најпопуларните и издржливи во прав обложени бои на пазарот, Прав Гр

DEN 719.76

Изолирани од нерѓосувачки челик, шише за вода задржи течноста ладна за 24 часа и топла за 8 часа.Poeticcity Поб

DEN 575.28

ИЗРАБОТЕНИ ОД МАТЕРИЈАЛИ СО ДОБАР КВАЛИТЕТ : Направен од 100% храна безбедно 316 од не ' Рѓосувачки Челик, PP

DEN 503.76

ЈАЧИНА на звук : 17oz (500 ml)Ова е совршен за канцеларија или outdoor спортови кампување пешачење возење велосип

DEN 1243.20

Отворен спортски облека.Капакот затвора совршено и го спречува дури и една капка течност од протекувањ

DEN 503.76

ЈАЧИНА на звук : 17oz (500 ml)Ова е совршен за канцеларија или outdoor спортови кампување пешачење возење велосип

DEN 527.76

✔[Одржување на Температура]:Оваа Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Кригла може да се чува на темпер

DEN 1107.12

Истурете топла вода (70 до 80°C) во садот и нека кисна 2 до 5 минути 1 L нерѓосувачки челик термос колба и spout д

DEN 527.76

ПАТУВАЊЕFRIENDLY & РАЗНОВРСНА Воведување на себе на бенефиции од појава на Виталноста флип шише во вашиот ж

DEN 695.52

Безбедна капак со лесно отворање.Овие се официјални Шише за Вода 17 ОЗ лиценцирана од страна на грчки зае

DEN 359.76

BPA Free, животната срединаПријателски, безбеден, хигиенски, одлична изолација функција...

DEN 705.60

[Уникатен Дизајн]— ' Рѓадоказ и течењедоказ, на термос шише за вода може да го задржуваат оригиналниот в

DEN 964.80

Можете да изберете омилен големина или боја што ви се допаѓа.Одговара на повеќето купот на носителите и

DEN 479.76

Без разлика во која ситуација ќе се најдете во две капаци можат да ги задоволат вашите потреби и за врем

DEN 2159.76

Ел Поставите Колега де Luk termos cuenta един он Termo де ampolla де vidrio, perfecto став tu tradicional y saludable bebida caliente ( Другар ) еди

DEN 599.76

Направени од високо квалитетна храна одделение од нерѓосувачки челик, водоотпорен и rustproof.Производот е

DEN 503.76

Gift The најдобар подарок за роденден, денот на мајката, денот на Благодарноста Божиќ housewarming или други фест

DEN 311.76

【ДОБРА ЗАПЕЧАТУВАЊЕ ПЕРФОРМАНСИ】 : На запечатување прстен во внатрешноста на капакот е силиконска хра

DEN 768.00

4 капаци може да биде вклучен во било кое време, на Spout Капак е совршен за на плажа, кампување, на Flex Капа о

DEN 599.76

Направени од високо квалитетна храна одделение од нерѓосувачки челик, водоотпорен и rustproof.Производот е

DEN 62.40

Тоа е многу погодна за отворен или салата 【Храна Одделение Материјали 100% BPA Free】Направена со безбедни и

DEN 1730.40

УНИКАТЕН МОТИВАЦИОНИ ДИЗАЈН овој Лгбт Вегетаријанска Вегетаријанска Виножито Геј Транс Објект Leakproof :

DEN 2076.00

Нашите метални шишиња со вода се покажа дека за да се обезбеди најдобри изолација за вашите пијалоци, бе

DEN 1116.00

Во тенџере телото е направено од нерѓосувачки челик и додатоци се направени од храна одделение PP матери