.

.

Со попуст
KOVOSCJ Спортски Акција Камера 4K Спортски Камера Отворено Водоотпорен Екстремни Спортови DV HD Камера WiFi Подводна Камера за Vlog Снимање (Боја : Сребро Сив)

KOVOSCJ Спортски Акција Камера 4K Спортски Камера Отворено Водоотпорен Екстремни Спортови DV HD Камера WiFi

DEN 2258.88

Од стока
Во магацинот

●4 K Ултра HD Спортски Камера : Земете неверојатни фотографии со 4 пати на резолуција од традиционалните HD камери. ●Мултифункционален:Оваа 4 K спортски акција камера обезбедува множење функција за задоволување на вашите потреби.Таа има јамка режим, пред снимањето, бавно движење и така натаму.Микрофонот на акција камерата може да се носи на шлем или закачени на градите, која јасно може да се снимајте ги вашите гласовни. ●Батеријата подолго чекање : На спортски камерата е опремена со акумулатори, секој батеријата може да снима 60-120 минути, веќе не мора да се грижите за времето на снимање на овој спорт камера. ●Image снимање стабилност : Кога ќе се прави отворено спортови, како велосипедизам или маратон, тоа може ефикасно да се надмине сликата blur предизвикани од камерата вибрации и да ви обезбеди со мазна и јасно видеа и слики. ●Брз одговор : Ако наидете на проблеми за време на процесот на купување, можете да не контактирате во било кое време преку пошта и П&функција, и ние ќе ви одговори во рок од 0-6 часа да го реши проблемот за вас.LCD екран со големина : 2.0 inches Pixel опсег : 8-16 милиони pixels Body материјал : ABS топлина dissipation Battery живот : 1080 P видео за 90 minutes Note : Само купување на камерата не вклучува мемориската картичка.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 16536.00

5 рамки во секунда континуирано снимање.Не може да се добие целата сцена во вашиот рамка?Вклучете Лесно

DEN 2256.00

8 cm LCD екран.7" 920kDot LCD Монитор Full HD 1080 / 30p Снимање на Видео 9Точка БОЛЕСТ со Центар КрстТипот Точка ISO 1006400,

DEN 4173.36

На мат финиш во широк спектар на живи, многу експресивен бои проекти за вашиот вкус и стил како моден дод

DEN 14352.00

0инчен LCD монитор со Канон е Live View технологијата.Тип на Сензор на слика Висока чувствителност, со висока

DEN 2591.76

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

DEN 55.68

Направен во сад.Цевка Маркер, Цевка за Напредок Монтажа Стил Лепило Цевка Маркер, Цевка за Напредок Леге

DEN 252.00

●4 K Ултра HD Спортски Камера : Земете неверојатни фотографии со 4 пати на резолуција од традиционалните HD

DEN 182.16

03 дик, за pinостри резултати.Производителот Вклучени Предмети : Canon EOS Бунтовнички 800 D dslr фото Камера со 1855

DEN 12216.00

Пакетот Вклучува : Canon EOS 2000 D Дигитални SLR Камера со 1855мм е II Леќа Комплет (Црна) + + 64 GB SD Картичка + SD Читач н

DEN 1644.00

Со гордост се Направени во САД Екран исечок да одговара на Површина Про 3 или 4 кабина не вклучува 400 LED пр

DEN 1492.32

●4 K Ултра HD Спортски Камера : Земете неверојатни фотографии со 4 пати на резолуција од традиционалните HD

DEN 7439.76

42" Монитор 55" Touch Огледало Површина.I5, 6 GB RAM меморија, 120 SSD Darkroom Кабина Софтвер, Камера : Canon T6 dslr фото.Strobe Фл

DEN 13176.00

1 ПРАТЕНИК Дигитални SLR Камера на Canon EFS 1855мм f / 3.Добивање поврзан е толку лесно како допирање на камерата

DEN 191.76

Докажува дека брзо и решавање навистина може да коегзистираат на Nikon D850 е мултимедијална dslr фото која но

DEN 4557.60

Меморија Тип Secure Digital (SD) Картичка.LCD Екран со Големина од 2,5 во.Камерата Тип Дигитални SLR Camera.Мегапиксели 1

DEN 2591.76

2 ПРАТЕНИК APSC CMOS Сензор DIGIC 6 Слика Процесор 3.6 IS STM Lens Canon ЛПE6 N ЛитиумЈонска Батерија Pack (7.2 V, 1865m Ah) Canon LCE6 П

DEN 10776.00

18 MP APSC CMOS сензор 5 FPS континуирано снимање,Димензии (Ш x В x Д) : Прибл 5.2 x 3.9 x 3.1 во;Прибл 133.1 x 99.8 x 78.8 mm...