.

.

Со попуст
Клупата Притиснете Мултифункционален Прилагодлива Полица Заградата Дома Затворен Салата Сила за Обука Застане на Мажите Фитнес Barbell Rack (Боја : Бела, Големина на : (84

Клупата Притиснете Мултифункционален Прилагодлива Полица Заградата Дома Затворен Салата Сила за Обука Застане

DEN 304.80

Од стока
Во магацинот

Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот во рок од 24 часа.За да се спречи повреда, да се загрее правилно пред вежбање. *Специјален потсетник : Ние само го продаде полиците, не barbells, столици и други помошни објекти.Метал клеча решетката.Пред секоја употреба, ве молиме проверете дали полиците се целосно ангажирани и дали ореви и завртки се затегнати. *Нашата Услуга : Производи мора да одат низ многу професионални и строгите проверки од производство до пакување и продажба, за да се осигура дека секој производ е задоволен клиент.√ Поради различни мерење алатки и методи, не може да биде грешка на 1-3cm!√ Поради различни светлина, боја разлика може да се случи, но ве молиме, изберете внимателно во разумен опсег!√ Ние обично брод во рок од 1-3 дена, а времето за испорака е 7-15 работни дена.Мулти-функција : клеча багажник, клеча багажник, barbell рек, клупа притиснете багажник, итн.Ве молиме да ни даде шанса да се реши вашиот проблем.18) инчи★ Пакување големина : 13 * 63 * 83cm★ Потсетување : √ Овој производ само продава клеча полици и не содржи други помошни објекти.*Ефективна Обука : Ова е клеча рек кои можат да работат со различни фитнес опрема за зајакнување на телото и одржување на здравјето.Тоа е важен фактор во постигнување на фитнес цели и може да ви помогне подобро да се постигне фитнес цели.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1636.80

????【100% Задоволство Гаранција】 : Ние сме горди на производи ние обезбеди, па ние можеме да ве уверам дека

DEN 705.60

√ Поради различни мерење алатки и методи, не може да биде грешка на 13cm!√ Поради различни светлина, боја �

DEN 719.28

Доаѓа Во Пар : Сет од 2 PushUp Барови вклучени.Несе Лизга на Зафат : Овозможува супериорна удобност и контрол

DEN 2922.00

На pushup поддршка е стабилна, безбедна, не се лизга, издржлив, лесен и лесно да се носат.Pushup прозорци ви ово�

DEN 1969.92

На pushup поддршка е стабилна, безбедна, не се лизга, издржлив, лесен и лесно да се носат.Pushup прозорци ви ово�

DEN 660.00

На pushup поддршка може да бидат ротирани малку да се обучуваат повеќе мускули додека подобрување на силат

DEN 527.76

Квалификуван справи со пена за рачка и нозете за антилизгање и пот апсорпција и намалување на триењето �

DEN 1327.20

Боја : Кафена.Спецификација:Име : Pushup стојат.На pushup столбовите се изработени од квалитетна јаглероден ч

DEN 2325.60

[Удобен зафат] : Удобно не се лизга зафат и не се лизга база обезбеди стабилност за време на вежбање [Муск�

DEN 3729.60

Користење на висока густина пена, мека на допир, стабилни и не се лизга, заштита на зглобовите и намалува

DEN 2100.00

Се прилагоди на позицијата на putter да се концентрира на градите, triceps и рамената на различни начини.Функц�

DEN 2047.20

ТРАЈНИ И СИГУРНИ : Вашата безбедност е наш врвен приоритет.Ова е причината зошто нашите pushup рамки се нап�

DEN 623.76

За фитнес вежби, триаголен оратор точка е повеќе стабилен; краток полица намалува сила, рамнотежа не виб

DEN 1783.92

Солидна PP заграда, солиден и издржливи,Корозијаотпорни, рѓадоказ, лесни, ниската густина, добрата повр�

DEN 2685.60

★ Не се лизга носатотпорни, рачка, здрав заграда, не е лесно да се деформира, посигурен да се користи, со �

DEN 1140.00

На pushup поддршка може да бидат ротирани малку да се обучуваат повеќе мускули додека подобрување на силат

DEN 692.64

Духот СВТ им Помогнам на Барови, едноставно да се стави заедно и ви овозможува да го направите широк заф�

DEN 10697.76

Abs Core Фитнес Тренер Седиup помош,Домашна Абдоминална Тренингот Машина Притисна Машина Тренингот за Обук�

DEN 764.40

Pushup Барови Стои Широк очи Pushup Стојат Падинаassisted Стомачни Мускули Пракса Стои Преносни Pushup Рамка на Ант�

DEN 1679.76

Притисни До Барови се идеални за развој на мускулите во градите, грбот и рамениците.Сет од две parallette тре�