.

.

Со попуст
ИПБ IPH-250 Еден Уво NC Слушалки со USB Адаптер за PC Мека Телефони, како што е Microsoft Тимови, Skype, Зум, Skype за Бизнис,Avaya и Cisco Jabber и Други Комуникациски Софтвер Програми.

ИПБ IPH-250 Еден Уво NC Слушалки со USB Адаптер за PC Мека Телефони, како што е Microsoft Тимови, Skype, Зум,

DEN 1824.00

Од стока
Во магацинот

На-Чип глас/аудио Дигиталното Процесирање на Сигналот(DSP) * USB Приклучок и Игра - USB КОДЕК.Ергономски криви headbands за удобност носи со мазна кликнете стоп за прилагодување и силна врска помеѓу headband и звучник тело. *На-Чип глас/аудио Дигиталното Процесирање на Сигналот(DSP) * USB Приклучок и Игра - USB КОДЕК. * Флексибилен и bended бум рака за оптимално микрофон бум позиционирање * Стилски прилагодливи headband со мазна кликнете на стоп и метал капа * 270 степен на микрофон бум оружје мазна кликнете стоп ротација на лево или десно уво носи * Тешко отпорни делови за долго време се користи.Луксузна метал капа не за да внесете било коса кога прилагодување на headband.Тенок и флексибилни микрофон бум рака со 120 степен bended за најдобра позиција на устата.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1392.00

Две годишна Гаранција, 20 Година Докажан Квалитет во Светот.БУЧАВА ПОНИШТУВАЊЕ на МИКРОФОН со Статични ш

DEN 837.60

♦ Висока верност слушалки, монтажни дизајн, двојна употреба во еден уред.Одговарате на дојдовни повици

DEN 1332.00

Микрофон Жичен ротари knob овозможува за слободни прилагодување јачина на звук за да ги задоволат вашите

DEN 1439.76

RAM меморија 4 GB или повеќе.0*2, Аудио кабел*1 Game Platform : Пареа VR Апликација : DPVR Асистент Препорачува Компјуте�

DEN 923.76

Направени од високо квалитетни материјали, кожаfriendly и мека.Лесен за употреба, лесно да го замени и да ја

DEN 1678.80

5 mm џек за слушалки.Ovis Link слушалки доаѓаат со 2годишна Гаранција.За да го активирате или деактивирате слу

DEN 359.76

Alti Gen : AT500, ВО510, IP600, IP705, IP710, IP720, IP805 E или подоцна), 501, 550, 600, 601, 650, 670.Лесно да ги собереш исклучување на слуша

DEN 1084.80

Со гордост се НАПРАВЕНИ ВО САД : Купи со доверба од Американски сопственост и управувани од компанијата!

DEN 472.80

Чистење на површината темелно 2.(Нема други додатоци) Забелешка : производот е предмет на вистинскиот �

DEN 431.76

3 pin 3,5 мм двоен приклучок, кои се применуваат на лаптоп, десктоп.Со addtional 2 во 1 3,5 мм џек кабел, поддршка на �

DEN 1684.80

Заштитете го вашиот VR : Мазна и тенки винил налепница го штити вашиот VR 2 контролер од прашина, отпечатоц�

DEN 760.80

1【Заштитете го вашиот VR】 Мазна и тенки винил налепница го штити вашиот VR 2 контролер од прашина, отпечат

DEN 1199.76

Работи со XBOX ЕДЕН контролори кои имаат 3.5 mm стерео слушалки џек.Динамичен, 40mm драјвери компатибилни со н�

DEN 456.00

ИЗДРЖЛИВИ ЗАШТИТА ЗА ВАШИОТ УРЕД : Произведен со ултратенок, ултраиздржливи, дамкаотпорни ламинатни ви�

DEN 1593.60

okanhyeu тешко додава било јачина на звук на вашиот уред и да создава сосема нов изглед кој ја поставува ќе р

DEN 431.76

3.5 mm двоен приклучок, кои се применуваат на лаптоп,компјутер,десктоп.Со addtional 2 во 1 3,5 мм џек кабел, компат�

DEN 239.76

Земете совршен Група слика, видео или Selfie.Се држат настрана до 90 ft.Далеку од вашиот i Phone или i Pad.Станбеспл

DEN 1524.00

Ако наидат на проблеми, ве молиме контактирајте со нас во времето, кога ќе ја достави до нас, ние ќе им об�

DEN 1144.80

Лесно Собрание : ставете ги вашите VR слушалки и контролор на VR штанд и организирање на десктоп да се напр

DEN 348.00

(Нема други додатоци) Забелешка : производот е предмет на вистинскиот производ.1【Заштитете го вашиот V

DEN 960.00

Заштитете го вашиот VR : Мазна и тенки винил налепница го штити вашиот VR 2 контролер од прашина, отпечатоц�

DEN 1065.36

Сите Елита Рака НЕ Се Применуваат 3 D геометриски модели се направи за несреќа доказ и за намалување на п�

DEN 1670.40

Ергономски Мекаслушалки : Многу луѓе се жалат на тоа дека долго носат завршува ќе болат уши Сигурен попр

DEN 220.56

Случајот дизајн е разумна, која може да обезбеди ефикасна заштита за да се види и dial.Едноставна и практи�

DEN 431.76

3 pin 3,5 мм двоен приклучок, кои се применуваат на лаптоп, destop.Со addtional 2 во 1 3,5 мм џек кабел, поддршка на лапт�

DEN 575.76

Најдобар избор за Call Center, Канцеларија, Телемаркетинг, Консалтинг, Дома, Бизнис, Банкарски, Осигурителни,

DEN 167.76

Поклопец на леќите на Погоден за OculПотрагата 2 Користете го за да се заштити Потрагата 2 VR леќа од прашин�

DEN 1020.00

Функција копчето.Со микрофон.Поместена слушалки.Пакет Димензии : 7.4 L x 20.4 H x 16.4 W (сантиметри).Опис на прои�

DEN 359.76

Уникатен Дизајн : Специјално надградена оваа слушалки кожата покритие за OculПотрагата 2.Како додаде бону