.

.

Со попуст
Carlisle LD222NLA Полиетилен Latch Собранието за Ld и Cateraide Серија Пијалаци Сервери и Пан, Црна

Carlisle LD222NLA Полиетилен Latch Собранието за Ld и Cateraide Серија Пијалаци Сервери и Пан, Црна

DEN 287.76

Од стока
Во магацинот

Carlisle обезбедува опрема и делови за foodservice индустрија.Користете вистински знак делови за безбедност, сигурност и перформанси.Единица грофот : 1.0. Пакет Димензии : 2.2 L x 9.1 H x 6.4 W (сантиметри).

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 299.52 -117 %

2 Инчен x 0.?Одговара за лента со алатки, авијација случај ,и други видови на градите.Опис на Spanish Cajas де muebles

DEN 160.56 -117 %

【Hasp Latch Лесна Инсталација】 Опремен со едноставна структура, едноставно подигнете ја повлече раката за

DEN 515.76 -117 %

[Телото Големина] 65mm x 66mm / 2.56" x 2.60" (L*W) [Лесен за Употреба] Лесно ракување actuated од fingertip притисок на крило.

DEN 272.64 -117 %

Тежина : 70g; Пакет Содржина : 2 x Toggle Latch Сет.Име На Производ : За Да Се Префрлате Latch; Материјал : Не ' Рѓосува

DEN 958.80 -117 %

Лесно да се инсталира.Други должини е достапна, скролувајте надолу за да видите различни големини.ЗАШТИ

DEN 443.76 -117 %

Може да се примени за да ја одбележат кутии, алатка кутии, дрвени мебел, фиоки, кабинети, кутии, итн.Напра

DEN 215.76 -117 %

[Size] Врежан птица шема тока : 2.95 x 2.24 инчи / 75 x 57mm; гроздобер катанец : 1.34 x 0.71 инчи / 34 x 18mm; пеперутка зглоб : 1.5

DEN 227.76 -117 %

【ГОЛЕМИНА】Должина : 38mm / 1.50";Width : 25мм / 0.98" 【МАТЕРИЈАЛ】Направени од цинк легура,не е лесно да се добие рѓ

DEN 263.76 -117 %

Пеперутка двојнодупка тока големина : 2.91 x 2.91 инчи / 74 x 74mm; ѕвезда значка се справи со големина : 4.1 x 1.6 инчи

DEN 311.76 -117 %

УНИВЕРЗАЛНА FIT Лесно retrofits во било дрво врата / фиока со 7 / 8" дијаметар дупка.ВНЕСЕНИ под исти услови Коп

DEN 782.40 -117 %

Тежина : 509g; Пакет Содржина : 30pcs x Toggle Latch; Име на Производ : за да се Префрлате Latch.Материјал : Железо; Димен

DEN 165.12 -117 %

ОВА Е ХАРДВЕР САМО!.Трактор Bagger / Худ latch ХАРДВЕР за Занатски, Husqvarna,.Weedeater, Poulan Про, и други AYP / EHP изграден т

DEN 191.76 -117 %

Димензии : Дијаметар(Приближно) : 15mm / 0.6"; вкупна Висина(Приближно) : 12mm / 0.47"; Внатрешните Висина(Приближ

DEN 239.76 -117 %

Материјал : Направени од цинк легура, не е лесно да се добие рѓа или ерозија, обезбедување на сервисирање

DEN 391.20 -117 %

6 mm Screw Спецификација : М2.Das Paket enthält 5 Sätze antike Riegel, einige Schrauben.Материјал : Направени од цинк легура, не е лесно

DEN 311.76 -117 %

За врати со 11 / 2", 13 / 4" & 3" дупка проред.За употреба на вратите до 13 / 8" дебела.Сребрениот Финиш 1 Pc по пакет.О

DEN 309.36 -117 %

Weslock #12725 D / I пролет latch за 600 серија.Ова е замена latch за било 600 серија Weslock пролет latch без mortised лице плоча.Ва

DEN 182.64 -117 %

Тежина : 12g; Пакет Содржина : 1 x Toggle Latch.Име На Производ : За Да Се Префрлате Latch; Материјал : 201 Од Не ' Рѓосува

DEN 287.76 -117 %

Боја : Сребро Тон; Материјал : Metal.Net Тежина : 42g; Пакет Содржина : 10 Поставува x Кутија Latchs.Име на производ : К

DEN 275.76 -117 %

[МОНТАЖА] 4 монтажа дупки, 2,5 mm(0.35"(9mm) Висина.1") дупка со дијаметар.35 инчен (L*W*H) Монтажа Дупка со Дијаметар :

DEN 396.00 -117 %

100% и.Ве молиме изберете големина и количина што сакате од паѓачкото мени погоре.Декорација и зајакнувањ

DEN 217.68 -117 %

Тежина : 42g; Пакет Содржина : 1 x Toggle Latch, 2 x Клучеви.Име На Производ : За Да Се Префрлате Latch; Материјал : Желез

DEN 2090.40 -117 %

[Телото Големина] 65mm x 66mm / 2.56" x 2.60" (L*W) [Лесен за Употреба] Лесно ракување actuated од fingertip притисок на крило.

DEN 430.80 -117 %

Материјал / Крај : Оваа пак копчето latch е направен од екипа месинг.Latch вкупната големина : база дијаметар :

DEN 104.40 -117 %

Име На Производ : Магнетни Фати Latch;Материјал : Магнет, Пластични.Дупка Растојание : 2cm / 0.68";Дупка со Дијам

DEN 359.76 -117 %

[МАТЕРИЈАЛ] Направени од не ' рѓосувачки челик 304, корозијаотпорни и трајни производи за употреба...

DEN 239.76 -117 %

Тока големина со рачка : 2.36 x 1.58 инчи / 60 x 40mm; шема зглоб големина : 1.18 x 0.79 инчи / 30 x 20mm; ivy кутија агол со голе

DEN 1584.00 -117 %

Ве молиме оставете feed врати како што вредноста на сите наши клиенти коментари.вратата за безбедност зак

DEN 203.76 -117 %

Материјал : Направени од цинк легура, не е лесно да се добие рѓа или ерозија, обезбедување на сервисирање