.

.

Со попуст
AACXRCR Memorially Украси Едрилица Модел Дрвени Едрилици Модел DIY Колекции Модел на Градење на Бродот Едрилица Модел Комплет Деца Toys250 X 90 X 240 Exploratorily

AACXRCR Memorially Украси Едрилица Модел Дрвени Едрилици Модел DIY Колекции Модел на Градење на Бродот Едрилица

DEN 2256.00

Од стока
Во магацинот

Подобрување на детското око-рака координација и вежбање нивната обработка вештини.Материјал : Дрво.Дома Декорација : Desktop /Канцеларија Оркестарот/Деца играчки Роденден декорација Занаети, gifts Suitable Компатибилен со : Спална соба,дневна,соба,градина,одмор,хотел,библиотека.Предупредување : вклучуваат мали делови, Не е погоден Компатибилен со деца под 3 години。.Совршен Дом Активност да Уживаат Семејството и Пријателите на Времето, да Остане Фокус и Уживајте во Уметноста на Рака-на Одлуки.Тема : Boatstype : Собрани Играчка,дрвени играчки,играчки Компатибилен со момчиња ,модел комплет,модел на брод,играчки,модел на брод,на Едрилица модел,Класичен warship модел.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1598.88

Производителот : MikroМир (Украина).Скала : 1 / 35 Материјал : Пластика.Боја : Unpainted, Unassembled, Сетот не содржи бои �

DEN 983.76

На 28 јули, линеен учествуваа во битка што отиде во историјата како "Битката во Жолто Море"...

DEN 836.64

Завршен модел е околу 8,7" долго.Боја на 4видете слика водич со decals за трупот и палубата ознаки плус приклу

DEN 1202.64

Состав : Германски На Линеен.Тип : Пластични Модел Комплет.Историски Период : 19111919 Скала : 1 / 350 Пакет Опис

DEN 1056.00

Подобрување на детското окорака координација и вежбање нивната обработка вештини.Тип : Модели На Капац�

DEN 2838.96

Овој модел комплет може да бара собранието и сликарство.Цемент, алатки и боја не се вклучени.Содржи мали