.

.

Со попуст
BUYT Перење Кошница со Капак Рачно Ткаени со Рачки Ратан Перење Кошница, Продавница за Книги и Дребулии Расадник Играчки Ќебе Складирање Градите (Големина : Б)

BUYT Перење Кошница со Капак Рачно Ткаени со Рачки Ратан Перење Кошница, Продавница за Книги и Дребулии Расадник

DEN 596.40

Од стока
Во магацинот

Исклучителна занаетчии, не е лесно да се падне кога го користите. Погоден за алишта за складирање, дребулии, сушени цвеќиња складирање, играчки за складирање, може да биде ставен во дневна соба, спална соба, купатило. Исклучителна занаетчии, не е лесно да се падне кога го користите.Едноставен и универзален, таписерии и убава, голем капацитет, лесен за чување.Се смета дека гранки и ратан јадра се користи како скелет, и тенки ратан е опкружен со слоевите, кој е уредно и компактни, и процесот е тешко.Можете да не контактирате во било кое време ако имате било какви прашања во процесот на купување на производи, ние ќе побара можете да одговорите на вашите прашања, и се надевам дека ќе имаат среќен шопинг и да ви донесе среќен шопинг искуство!.Рачно изработени убавина : Со внимателно направена од природни и природно рачно ткаени синтетички ратан перење кошница е нешто што се водат за исчезнати.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 956.40

Производителот гаранција може да не се применува.Практична перење кошница.Боја : ecru & Сина.Материјал : 80%

DEN 1483.20

Тоа стои, кога во употреба и може да се здипли за простор за заштеда на енергија и лесно складирање, кога

DEN 503.76

Материјал : Оксфорд ткаенина.Не само тоа, исто така, има широк опсег на употреба Примена : Тоа може да бид�

DEN 1118.40

◆Материјал:Оксфорд ткаенина + Пластика ◆Големина:12 ◆Тешки материјали : Двоен слој 600 D оксфорд ткаени

DEN 936.00

Стилски надворешниот изглед на крои шема дизајн го прави нашето перење забавува повеќе елегантен и мод

DEN 935.76

Оксфорд Ткаенина.Димензии : 19.3x11.8x15.9 во / 49x30x40.5 cm(Hx Wx L).Нашите перење торба е погодна за домашни, на полици�

DEN 2667.60

Производителот гаранција може да не се применува.Димензија : 43 x h65 cm.Колекција : Дома Дизајнер : Роберто G

DEN 1672.80

Оваа Ткаенина складирање коцки доаѓа со здрав рачка на предната страна, што го прави полесно за вас да с�

DEN 1031.76

Исклучителен Дизајн : Ова расклопна перење кошница усвојува модерен и исклучителен дизајн да се донесе

DEN 1007.52

Помага да се задржи вашата валкана облека чиста, вашиот простор чисти, и вашите валкани алишта надвор од

DEN 1048.80

Нашите перење кошница може да се здипли до кога не е во употреба.Нашите перење кошница може да се здипли

DEN 382.80

5 инчен кој лесно содржи перење.Ве молиме да се стави на облека во тесни опсег, складирање кошница не ќе н

DEN 527.76

Димензија на Кошница : 23" x 13" x 24"(L x W x H) Укината Димензија : 33.5" x 23"(L x W) Производ Тежина : 7 кг Облека забавув�

DEN 767.76

Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби и да ги реши вашите проблеми во рок од 24 часа.�

DEN 429.12

Polyeste.Материјал : Водоотпорен Оксфорд ткаенина (100% полиестер).Силен, издржлив, водаотвратителен.Може да с

DEN 599.76

МАТЕРИЈАЛ : 300 D Оксфорд ткаенина, водоотпорен и издржливи, долг животен век.ГОЛЕМИНА на&КАПАЦИТЕТ : На пе�

DEN 1007.52

Помага да се задржи вашата валкана облека чиста, вашиот простор чисти, и вашите валкани алишта надвор од

DEN 535.20

❀Големина : Околу 37*26*22cm, многу погодна за чување на дребулии и изработка на соба чисти...

DEN 599.76

МАТЕРИЈАЛ : 300 D Оксфорд ткаенина, водоотпорен и издржливи, долг животен век.ГОЛЕМИНА на&КАПАЦИТЕТ : На пе�

DEN 839.76

Погоден За Семејството Да се Продавница Валкана Облека за Перење,Сместени Во детската Соба на Продавни�

DEN 599.76

МАТЕРИЈАЛ : 300 D Оксфорд ткаенина, водоотпорен и издржливи, долг животен век.ГОЛЕМИНА на&КАПАЦИТЕТ : На пе�

DEN 4786.08

★Направени од здрави и незагадувачките материјали, без мирис, трајни, долг животен век, погоден за разл�

DEN 436.08

❤Пакет : Вклучувајќи ги и 1 парче складирање перење забавува ❤ГОЛЕМИНА : 16.1(дното дијаметар) x 18.5 (висина)

DEN 542.40

Во внатрешноста на чување на кошница,тоа е водоотпорен и не треба да се грижите за ставање облека во кош�