.

.

Со попуст
HNGM Loofah 2 ПАРЧИЊА Мека Туш Цвет Нето-Пенење Сунѓерот Пена Топката Кожата Чистење Cleaning Tool Бања Прибор Бања Топка (Боја : Беж-кафеава)

HNGM Loofah 2 ПАРЧИЊА Мека Туш Цвет Нето-Пенење Сунѓерот Пена Топката Кожата Чистење Cleaning Tool Бања Прибор

DEN 463.20

Од стока
Во магацинот

Многу погодна за exfoliating, мека на допир.На материјали кои се користат да се обезбеди пријатно чувство во соодветното тело област.Овие мека и богата бања топки може да се користи со било туш гел или сапун за да разлиствам и да се прочисти порите.Направени на ЈП, тоа е многу издржливи, кожата и го активира кожата, и внимателно ги отстранува несаканите мртвите клетки на кожата.Нашите loofah сунѓер е густа и доаѓа со здрав лента, лента, па може да се обеси на кука без да се грижиш за мрежа нагон за чешање на окото.Ова удобно бања сунѓерот може да произведе луксузен и екстра пена со секое тело измијте или сапун, помагајќи ти да се нежно да разлиствам, чистење на порите на кожата и да се промовира циркулацијата на крвта.Материјал : plastic Application : Body Use : cleaning Product : Бања Топката/Бања Сунѓерот/Бања Цвет.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 652.56

Чува кожата влажна, промовирање на клеточна активност, да ги задржи на кожата здрава.Меки и удобни, не crum

DEN 215.76

Бања сунѓерот во собата може да се направи вашиот капење време да биде најмногу релаксирачки време од д�

DEN 1094.40

Бања Сунѓерот Loofah Тело Scrubber Туш Pouf Чистење на Телото Четка Exfoliating Триење Loofah Крпа Со Бесење Јамка за Тело

DEN 227.76

Одлично За Мажи И Жени : Овие loufahs се создаде една богата пенливата од било сапун или туш гел.Имајте на Ко�

DEN 1339.20

Избирање на висок квалитет на растенијата свила и памук предиво,рака на триење лесно меурчиња,нежна екс

DEN 407.76

ExfoliatingЗадржи кожата поздрава со дневни sudsing и нежни exfoliating.Промовирање на здрава кожа и подобрување на о�

DEN 468.96

Двострано тело сунѓерот има нежно абразивни влакна, кои whisk далеку груб, мртвите, сува снегулки, и испакн

DEN 167.76

XL 75g / Еез.Свилен мека но густа крупните мрежа loofas, многу absorbant и не бараат еден тон на сапун да се добие до�

DEN 239.76

【Поефикасно чистење】На exfoliating тело нетое погруб отколку обичните капење крпа, но доволно мека за секо

DEN 95.76

Лесно да ги отстраните мртвите кожата, произведува богата пенливата и даде на вашето тело брз чистење.М�

DEN 239.76

✔️Две Страни, Два Придобивки!Текстура страна овозможува нежна ексфолијација, додека мека страна нежно

DEN 1380.00

Сосема Нов.Одличен Квалитет.Брза Испорака.Многу Од 6 Нови 12" Најлон Големи Тело Туш Када Издувам Сунѓеро�

DEN 6854.40

Врз основа на принципот на физички механика, тридимензионални дизајн ефикасно го намалува стомакот.Под

DEN 119.76

【Ултратенок】 Впие во Вода за 3 Минути, бања сунѓерот станува поголем, ултратенок дизајн, лесно да се ису

DEN 2248.80

Производот категорија : Бања топката / бања бришење / бања цвет.Боја : мешани, жолта патка, розова зајакот,

DEN 143.76

Блага и неиритирачки текстура нема иритација на било кожа, па затоа е многу погоден за осетлива кожа и б�

DEN 326.64

Опис : Туш Scrubber Exfoliating Назад Чистење Пропадна Отпор Масажа на Телото Сунѓерот за Миење на Кожата Спа Пена

DEN 407.76

Корисни за повеќето типови на кожа : овие бања туш mitts се добро дизајнирани за повеќето видови на кожа, не

DEN 287.76

Забелешка : ве Молиме да се впие бања сунѓерот во загреана вода најмалку 15 минути пред првата употреба, м

DEN 263.76

Nepure Корејски Exfoliating Мит Алишта.Материјал : 100% Viscose Rayon.Nepure Viscos Rayon : најсоодветен материјал за отстранувањ�

DEN 206.16

СВИЛЕН МАЗНА КОЖА : пакетот вклучува 4 парчиња Дете Бања Туш Сунѓерот Pouf.Овие мека и полна бања сунѓери р�

DEN 383.76

ОБНОВИ, ОЖИВЕЕ, ПОДМЛАДУВАЊЕ : Со својата сунѓереста, влакнести текстура, вашиот Serrento loofahs помагаат чист�

DEN 89.76

Високо квалитетен материјал, трајни производи за долго време се користи.Удобно, брз, лесен и хигиенски.И

DEN 595.20

Exfoliating бања ракавица големина : L*W : 19*11cm(7.48*4.33 во).Материјал : Изработени од најлон, телото чистење ракавиц

DEN 1944.00

Боја на коса апликатори четка направена од пластични материјали, BPA free, ви донесе олеснување во исто вре�

DEN 335.28

Опис : BXNatural Loofah Бања Тело Туш Сунѓерот Scrubber Подлога Exfoliating Тело Чистење Brush Stimulates циркулацијата на крвта

DEN 945.60

Оваа сунѓер е 13cm во должина и 17cm во ширина.Бои : Бела, Виолетова, Green Size Детали : 13cm x 17cm / 5.12" x 6.69" (Прибл.)Беле