.

.

Со попуст
Spyderco Lil' Воздржаност 3 Специјалност Преклопен Нож со 2.90 CPM S30V Премија од не ' Рѓосувачки Челик Сечилото и Текстура Црна G-10 Рачка - PlainEdge - C69GP3

Spyderco Lil' Воздржаност 3 Специјалност Преклопен Нож со 2.90 CPM S30V Премија од не ' Рѓосувачки Челик Сечилото

DEN 5496.00

Од стока
Во магацинот

Тие, исто така, се случи да биде каде Spyderco револуција започна.Ова мелење намалува влечете за време на сечење и се намалува вкупната тежина.PLAINEDGE БЛЕЈД - Ова нож има наострен нож без serrations или заби понекогаш се нарекува мазна ножот.19, Должина на Ножот (Инчи) : 2.На Lil' Воздржаност 3 е и повторното раѓање и значително еволуцијата на вистински Spyderco класичен.9, Ножот Челик : CPM S30 V, Мелење : Полно-Рамно.4, Севкупната Должина (Инчи) : 7.На Lil' Воздржаност 3 е широка, лист во облик на сечилото е полно-рамно земјата од CPM S30 V честички металургија нерѓосувачки челик, што му дава неверојатен баланс на сила, edge геометрија, отпорност на корозија, а ниско-триење своите перформанси.G-10 - На епоксидни исполнет ткаени стаклени влакна, кои се крути, не се лизга, и отпорна на температурни промени и хемикалии.Сега Lil' Воздржаност 3 оживува овој класичен дизајн во leaner, поедноставен облик кој е идеален за двете утилитаристички и лични-одбрана употреба.Оваа висока јачина на заклучување е изграден врз основа на здрав нерѓосувачки челик облоги вгнездени во CNC-машински вдлабнатини во дршката е текстура G-10 скали.СПЕЦИФИКАЦИИ - Затворени Должина (Инчи) : 4.Spyderco оригиналната Lil' Воздржаност и Lil' Воздржаност 2 зеде со високи перформанси квалитети на нашите исконски Воздржаност фиксна ножот и дестилирана нив во центар преклопен нож.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 768.00

Лесно Се Вклопуваат Не Е Потребно Лемење.Оваа тастатура може да се користи како замена за вашите оригин

DEN 15000.00

UACC регистрирани дилер #RD110 и долгогодишен член на Ракописот Општество Во бизнисот од 1981 година...

DEN 1771.20

Пластовидно Дизајн, се две групи и магацинот со нив заедно во една секунда.Одлична за одржување Писмо / А

DEN 11920.08

5 x 21 x 20 см, Висината на работа површина е стан.Shelving на десната страна на табелата е идеално погоден за чу�

DEN 907.20

75 гуми и внатрешни цевки, силна изведба, многу стабилна, фина изработка, пренослив и практичен, безбедно

DEN 1031.76

Пакетот Вклучува Leica M (Typ 240) Дигитален Rangefinder Камера со 2 Година Производителот Гаранција, за Носење, Делу

DEN 3672.00

ПОДГОТВЕН ДА се ОТКАЖАМ надвор од кутијата.НЕВЕРОЈАТНО, ДЛАБОКИ бои за печатење.~ Рамка материјал боров

DEN 4116.00

Намалена вежба брзина, ниска вежба притисок и зголемената употреба на вода за подмачкување ќе се прошир

DEN 1430.40

Ласерскиот зрак создава убаво да се изедначи заврши на страната на дрвени форма.На изработка и квалитет

DEN 523.20

8 ПРИРОДНИ СПИЕЊЕ ЗВУЦИ : Изберете од дожд,птица,брук,океанот,бел шум,ветер,lullaby 1,или lullaby 2 ДОМ,КАНЦЕЛАРИЈ

DEN 756.00

*Сечење антисечење на работ, за да се спречи сечење раце кога сечење (Ако може да се намали, ве молиме да о

DEN 719.76

3ниво torched barnwood и метал датотека папка решетката.Карактеристики 3 одделни групи за хоризонтална чување н

DEN 887.52

Функција : Количка за перење кошница, светлина и силна.Димензии : 19.3x11.8x15.9 во / 49x30x40.5 cm.Материјал : Оксфор�

DEN 1406.40

Исклучително сигурен, брз и прецизен БОЛЕСТ.Дури и во својата максимална бленда од F / 1.Моделот F045 е неви�

DEN 352.80

250 литар капацитет.Вклучува различни безбедносни карактеристики како што се : температура над контроло�

DEN 4777.68

Оваа хидраулични филтер кертриџ е слободна од производствени дефекти и ги исполнува или го надминува ф�

DEN 9000.24

Со гордост се Произведени во САД.Медиуми : 304 СВ ЖИЦА.Строга Контрола на Квалитетот за супериорен произв�

DEN 335.76

Надворешни шише печатење (шише капаче фиксна црна, шише вратот фиксна сребро) Холдинг Време Чувајте пиј�

DEN 458.40

Покритие 100% ployester,.Жакард ткаенина.Ткаенина Боја : Прашливи Сина.Ткаенина Модел : Paisley.Џенифер Тејлор, Хем

DEN 671.76

【Употреба】Тетоважа Мастило Првенство Специјално дизајнирана да се одржи на пигментот или мастило за t

DEN 5534.40

5 * 7 CMBig Круг Глувчето врвката за на Одмор Подлога : 25 * 23 CMPackage Вклучуваат : 1*глувчето pad If имате било какви �

DEN 2224.80

ОБИЧАЈ ласерско гравирање на челик крајот на четка креира уникатен изглед во согласност со современите

DEN 959.76

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

DEN 724.80

Метална Конструкција За Издржливост И Долг Живот.Сокриени Монтажа Без Изложени Завртки.Лесен За Инстал

DEN 2374.32

Оваа природна замена за дрво не содржи никакви хемикалии или формалдехид и е отпорна на влага и бактери�