.

.

Со попуст
SanDisk UHS-I microSDXC Мемориската Картичка за Nintendo Switch + Читач на картички (256GB)

SanDisk UHS-I microSDXC Мемориската Картичка за Nintendo Switch + Читач на картички (256GB)

DEN 1438.80

Од стока
Во магацинот

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.ЕКСКЛУЗИВЕН ПАКЕТ : Овој уникатен пакет е само она што ви треба за проширување на капацитет за складирање на вашиот Nintendo Вклучите!Оваа Nintendo-лиценцирани мемориската картичка, исто така, се товари содржина побрзо, и механизми за заштита на вашите податоци на сите времиња.ДОВОЛНО МЕМОРИЈА : Со висок капацитет на 256 GB, можете да ги чувате и да ги префрлите вашите слики и видео записи.Ова брзо и лесно да ја користите мемориската картичка е одлично кога и каде и да сте!.МЕМОРИСКА КАРТИЧКА КАРАКТЕРИСТИКИ : 256 GB Капацитет на Складирање - UHS-I / U3 / Класа 10 - Макс.Прочитајте Брзина : 100 MB/s - Max.Напишете Брзина : 90 MB/s.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : San Disk UHS-I micro SDXC Мемориската Картичка за Nintendo Switch + Читач на картички.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 887.52

Функција : Количка за перење кошница, светлина и силна.Димензии : 19.3x11.8x15.9 во / 49x30x40.5 cm.Материјал : Оксфор�

DEN 779.04

Умешност и флексибилност прилагодени за контакт со храната.Одлична умешност : тенок ракавица во еласти�

DEN 352.80

250 литар капацитет.Вклучува различни безбедносни карактеристики како што се : температура над контроло�

DEN 2042.40

Ширина Низ Станот Големина (Б) : 8mm;Орев Висина (M) : 4.Навој Дијаметар : M5; Конец Теренот : 0.Изработени од нер�

DEN 5079.36

Нерѓосувачки челик MOVA1.4116 со цврстина на 55 57 HRC.Сечилото големина 5.31 инчи со сатенски финиш.Бивол рог со �

DEN 674.40

Различни избори : Зимски бања четири парче туш завеса сет со килими се многу погодни за вашиот дом, мотел

DEN 1353.60

Зошто има само една светлина на моторот?Ве молиме проверете дали моќ приклучокот е правилно вметната и �

DEN 4116.00

Намалена вежба брзина, ниска вежба притисок и зголемената употреба на вода за подмачкување ќе се прошир

DEN 1740.00

1"8 Хексадецимален Заврши Ореви.stainless_steel_188 1"8, Внатрешно Навој сврзувачки елементи, Хексадецимален Заврш

DEN 5534.40

5 * 7 CMBig Круг Глувчето врвката за на Одмор Подлога : 25 * 23 CMPackage Вклучуваат : 1*глувчето pad If имате било какви �

DEN 11920.08

5 x 21 x 20 см, Висината на работа површина е стан.Shelving на десната страна на табелата е идеално погоден за чу�

DEN 191.76

Празно дрво ленти направени во Форт Колинс, Колорадо.Трговија на големо дрво, ленти за употреба од стран

DEN 523.20

8 ПРИРОДНИ СПИЕЊЕ ЗВУЦИ : Изберете од дожд,птица,брук,океанот,бел шум,ветер,lullaby 1,или lullaby 2 ДОМ,КАНЦЕЛАРИЈ

DEN 1122.48

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Гумен ѓон.Гумен ѓон.Reebok е американски�

DEN 3672.00

ПОДГОТВЕН ДА се ОТКАЖАМ надвор од кутијата.НЕВЕРОЈАТНО, ДЛАБОКИ бои за печатење.~ Рамка материјал боров

DEN 792.72

Капацитет : 1 TB.Ротација на ветер : 7200 RPM 64 MB Бафер Големина.Интерфејс : 3.5" SATA 3.0 Gb / s.Гаранција : 1 Година Гара

DEN 15000.00

UACC регистрирани дилер #RD110 и долгогодишен член на Ракописот Општество Во бизнисот од 1981 година...

DEN 1329.60

ОГЛЕДАЛО ЛИНК : машината поддржува конекција за Android и i OS уредите.5 D допир IPS екран▶ Оригинални воланот к

DEN 362.40

Секој наод се спакувани во мали торби за да се избегне измешани заедно, сите производи се спакувани во к�

DEN 652.80

СТЕРЕО во АВТОМОБИЛ СО BLUETOOTH : Buildво Bluetooth со A2 DP / Телефон книга на овој автомобил mp5 мултимедијален плеер,