.

.

Со попуст
Hieefi Универзална Птичји Кафез Покрие Водоотпорен Оксфорд Ткаенина Добра Ноќ Birdcage Заштитна Маска Птичји Кафез Семе Catcher

Hieefi Универзална Птичји Кафез Покрие Водоотпорен Оксфорд Ткаенина Добра Ноќ Birdcage Заштитна Маска Птичји

DEN 2318.40

Од стока
Во магацинот

Лента за прицврстување на дизајн : Птичји кафез облека доаѓа со лента за прицврстување, така што предниот поклопец, лесно може да се отвори и затвори за да ги задоволи потребите на домашните миленици.Разумна големина им овозможува на капакот да се приспособат за општа намена birdcage.Големина : Околу 122x104x69 cm/48.Забелешка : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на size The бои може да постои мала разлика поради различни screens Package Including1 * Универзална птичји кафез капак.Оваа маска е погодна за птичјиот кафези на иста големина.Се спречи мешање : миленичиња кафез заштитна маска гарантира дека вашите птици нема да биде нарушен додека се одмара, и ќе им обезбеди на вашите птици со доволно одмор време.Универзалната птичји кафез покрива не само што може да го блокираат светлината за да се осигура дека вашето домашно милениче птица спие слободно, но, исто така, ги блокира сончевите УВ зраци за да се осигура нивната безбедност.Опис : со Оглед на птици се потребни околу 12 часа спиење секоја вечер, овој birdcage покрие штити од светлината за да се осигура дека вашите птици нема да биде нарушен.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 230.64

Потсетување : производот не содржи птица кафези.Пакување листа : 1*кафез cover Notes : бои отстапување може да �

DEN 369.60

Можете да направите еден мал куп зад мали затворач за да се спречи паѓање по затегнување на јажето...

DEN 287.76

ДимензииГолеми Димензии : Висок 13in периметар : 55in 67in.Средна Големина : Висок 8in периметар : 42in 59in;Мали Дим

DEN 2241.60

Пакет содржи : 1x Птичји Кафез Маска, 1x Складирање торба.Боја : двете бои се зелена и црна, зелена боја е св�