.

.

Со попуст
Teradek Еден V-Планината Батеријата Плоча за Топ 500 XT/1000 LT RX , 14.4 V

Teradek Еден V-Планината Батеријата Плоча за Топ 500 XT/1000 LT RX , 14.4 V

DEN 4776.00

Од стока
Во магацинот

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Овој Единствен (Женски) Батерија Плоча од Teradek ви овозможува да се обезбеди Злато или V-Планината батерија директно да Teradek Гром 1000 LT, Sidekick XT и 500 XT Корисници и да се обезбеди моќ внатрешно.Машина Anondized, со 2 P-Допрете излези може да се обезбеди енергија за дополнителни додатоци.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 527.76

Компатибилна со следниве канон камера модели : за Sony Алфа 7, о7 (ILCE7), о7 II (ILCE7 II) за Sony Алфа a7 R (ILCE7 R), a7 R II (ILCE7 R

DEN 326.16

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те

DEN 215.76

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те

DEN 95.76

Надвор = во Совршена врска, без загуба, без мешање.Отпорен на корозија, обезбедување на трајни конекција

DEN 1391.76

✅Оригинален квалитет,брза испорака ✅Компатибилен Број на Модел : ADP200 ER (4 pin) ✅Компатибилен со : PS4 CUH1200 12

DEN 705.60

ТМоќ (TM) Направени со највисок квалитет.ИЗЛЕЗ : 48 V Бренднови.ТМоќ ac адаптери се изработени со највисок кв

DEN 287.76

Она што Ќе Добиете : USB C до 3.Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со Morelec

DEN 311.76

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те

DEN 573.36

Dual LED Светло Indicaters Xbox Еден адаптер има различни LED indicaters да се покаже својот статус.Најновата Верзија, Бе

DEN 263.76

Адаптер iphone џек за слушалки поддршка до 48k HZ и 24битна lossless аудио излез,може да ви обезбеди со Оригиналнио

DEN 719.76

Wii да HDMI претвора вашиот Wii видео и аудио излез на целосно дигитален HDMI формат.Тоа ги поддржува сите Wii ек

DEN 214.56

Обезбедување на стереоскопски аудио пренос, ги Конвертирате вашите електронски уреди.6 cm) Материјал : пл

DEN 2061.60

5 x 2,5 mm BMPCC 6 K / 4 K Адаптер Кабел ви овозможува да власт вашиот Blackmagic Кино Камера 6 K или 4 K користење на надво

DEN 191.76

5 мм адаптер доаѓа со keychain дизајн USB C до микроUSB адаптер ви овозможува да го поврзете вашиот USB ТипC телефо

DEN 1936.80

Оригиналниот воена кабли, свитканост тип U92 A / U за да се U174 / U U92 A / U е соодветниот родител на U174 / U Овој жиц

DEN 2258.40

►Тоа е ултра тенок, лесен за контрола и лесно да се стави во џебот и извади од џебот ►Мека назад штити ва

DEN 1823.76

Дел Број Fitment : 68105583 AF, 68105583 AA, 68105583 AB, 68105583 AC, 68105583 AD, 68105583 AE.Ве молиме потврдете го вашиот автомобил модел и

DEN 2399.76

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

DEN 672.00

Замена за LPE6 батеријата, може да се користи за Canon EOS 5 DS 5 DS Р 5 D Mark II III IV 60 D 60 Da 6 D 70 D 7 D 7 D Mark II 80 D & итн.Голем п

DEN 844.80

Влез : 100240 V AC 50 / 60 Hz во Светот на Напон Користат електричната Мрежа ПСУ 30 Дена Гаранција За Враќање На Пар

DEN 2328.00

【В Гората Инсталација】Овој адаптер им овозможува користење на камери со голема слика сензори (2 / 3во да

DEN 215.76

USB Тип C аудио адаптер ги конвертира аналогните да дигитални сигнали совршено го фати секој забелешка си

DEN 959.76

Уживајте во Најдобрите Гејмерски Искуство : Игра вашата Xb еден Безжичен Контролер на Компјутери, лаптоп

DEN 239.76

★【Производ Компатибилен】 : САМО Компатибилни со Nintendo НОВИ 3 DS, НОВИ 3 DS XL.НЕ се компатибилни со Nintendo 2 DS и

DEN 142.32

【Мултифункционален Дизајн】 : Ова 3,5 мм помошен кабелот одговараат има три корисникот методи, можете да

DEN 10776.00

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

DEN 6669.12

USBC до 3.5 мм Слушалка Џек Адаптер,Lossless звук конверзија。.За 3.5 mm Аудио Уреди:се Спаси треба да ги купите д

DEN 304.80

Компатибилен со Xbox One S, Xbox One X и Windows 10 Компјутери.Адаптер кутија 6 ft.Usb 3.0 кабел 10 ft.Ac адаптер.Користете го в