.

.

Со попуст
Berkley Алатка BT-70024 Права Цевка Клуч Тешки Леано Железо, 24-Инчен

Berkley Алатка BT-70024 Права Цевка Клуч Тешки Леано Железо, 24-Инчен

DEN 383.76

Од стока
Во магацинот

Пакет Димензии : 5.08 H X 57.15 L X 12.192 W (Сантиметри).Тешки Стил Цевка Клуч.Пакет Тежина : 11.35 Фунти.Земја На Потекло : Кина.Од Производителот оригиналниот тешки-должност цевка клуч позната по своите перформанси.Заменливи вилици се направени на стврднат легиран челик.Целосната-пловечки кука вилица дава инстант контрола и ослободување.Корисна цевка скала и големи лесен-за-спин прилагодување орев овозможи брзо, една-рачно поставување на цевка големина.Удобноста зафат, malleable железо l-зрак се справи.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1224.00

Тешкидолжност фрлија алуминиумски домување е 40% полесен од леано железо.Iзрак се справи со е широк дизај

DEN 1488.24

Ова е 18инчни алуминиумски цевки клуч.Професионален квалитет во дизајн и конструкција.Осмислена и напра

DEN 962.88

24 инчен Тешки прилагодливи права цевка клуч за одржување, водоводни системи, и друга механичка работа.Н�

DEN 805.44

Материјал : хром vanadium.Капка фалсификувани.Хромпозлатен 12точка свирче клуч, 12 Цевка spanner, дванаесет точки

DEN 574.08

Ги отстранува скршени и замрзнати цевки / брадавиците 3 / 8 во., 1 / 2 во.и 3 / 4 во.големини.Проширување knurled ка�

DEN 924.72

Шведскиот модел со 90° аглеста и вилиците.Вилици со поместување на забите во спротивна насока.Забите доп

DEN 239.76

Се вклопува 1 1 / 4" OD Замокот Ореви и Комерцијални Замокот ореви.Материјал : Топлина Третираат Високо Јагл

DEN 695.76

Хром vanadium челик фалсификување, вкупните топлински третман, висока цврстина, висок вртежен момент.Со хро

DEN 758.40

Анти се лизга, носатотпорни, Прецизност Кастинг Технологија.WEDO Нерѓосувачки Дијагонала Сечење Клешти с

DEN 2408.88

Станковиќ.да DIN 5234 Форма А Особено здрав тип за тешки употреба.Глава аглеста 85 °.GEDORE се залага за една уни

DEN 431.76

) * Материјал : Хром Vanadium Челик * Површинска Обработка : Полиран Хром Пакет Содржина : 1 * Клуч 72 заб се вози �

DEN 840.00

Материјал : 40 Cr Mo.За Користење Со HSK63 Алатка Држачот.Примена : За замена на coolant цевки во високобрзина на о�

DEN 383.76

Идеален за отстранување на скршени навој цевка завршува цевка приклучоци и приклучоци.Инсталација и от

DEN 792.00

Оваа точка се користи за Handtools & Алатка Организаторите ,Клучеви.тој Ridgid 31280 Директно Хексадецимален Клуч

DEN 957.36

Вилицата водич направени од специјални легури.Забите меле.Работни површини индукција закорави.Лакиран

DEN 681.84

Лицето индуктивен појачани и полиран.Се тркалаат заробеник.Лактите цевка клуч прав обложени.Во 1937 годи�

DEN 3717.84

Автозаклучување, безбедна и цврста контрола дури и на глатки цевки се должи на 3точка tensioning.Тенок, sво об�

DEN 1435.44

Лицето индуктивен појачани и полиран.Се тркалаат заробеник.Лактите цевка клуч прав обложени.Во 1937 годи�

DEN 695.76

31 / 2" (90mm) максимална отворање.Пролет натоварени вилици.Пена натопена перница се справи.knurled прилагодува�

DEN 681.84

Лицето индуктивен појачани и полиран.Се тркалаат заробеник.Лактите цевка клуч прав обложени.Во 1937 годи�