.

.

Со попуст
Rexnord PT Одберете P2B315C 3-15/16 Солидна Сместен Перница Блок Сферични Ролери Имајќи

Rexnord PT Одберете P2B315C 3-15/16 Солидна Сместен Перница Блок Сферични Ролери Имајќи

DEN 1488.00

Од стока
Во магацинот

Заменлив со : DODGE : P2 BS2-315 L - ЦОЦ : CS2 P20-315 L - FYH : XS2 P420-63 L - Центар на Градот : KPB-31516 LT - PTI : SR2 PB2-315 SLNE, SR2 PB2-315 SLNEDC, SR2 PB2-315 TLNE, SR2 PB2-315 TLNEDC - TIMKEN/QM : QAPL20 A-315 ST, QMPL20 J-315 ST.Линк-Појас PLB Подели Блок Сферични Лежишта се на друг начин Линк-Појас нуди сигурен решенија за секоја апликација.Линкот-Појас ролери имајќи линија овозможува флексибилност да ги менувате лагери за вашата апликација, без целосна замена.На овој Линк-Појас сплит-блок сферични ролери имајќи можат да се конвертираат во фиксна или проширување ролери имајќи во истиот домување со dimpled станови овозможувајќи за леснотијата на инсталација.*State-of-the-art леано железо перница блок имајќи домување дизајн обезбедува зголемена сила и перформанси оптимизирани. *Конструиран имајќи заптивки за зголемување имајќи живот. *Перница Блок Сферични Ролери Имајќи 3-15/16" го понесе дијаметар.Во прилог, на Линкот-Појас сплит-блок домување за својата валчести лежишта може да се drilled и прислушувани да се приспособат на сензори плус тоа вклучува pry бар слотови кои го прават тоа лесно да го отворите домување половини.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1605.60

Ние тим со стотици меѓународно реномирани уметници кои ги делат нашите vison на промовирање на уметнички �

DEN 1682.40

Компатибилен со ОЕМ производ.Направен во Мичиген, САД.Количина попусти на располагање.Ве молиме да конт

DEN 1406.40

Исклучително сигурен, брз и прецизен БОЛЕСТ.Дури и во својата максимална бленда од F / 1.Моделот F045 е неви�

DEN 2374.32

Оваа природна замена за дрво не содржи никакви хемикалии или формалдехид и е отпорна на влага и бактери�

DEN 674.40

Различни избори : Зимски бања четири парче туш завеса сет со килими се многу погодни за вашиот дом, мотел

DEN 1548.00

Сет вклучува 1 готвач нож, 1 Santoku нож, 1 резба нож, 1 boning нож, 1 Комунални нож, и 1 Paring нож.Квалитет нож за секој

DEN 652.80

СТЕРЕО во АВТОМОБИЛ СО BLUETOOTH : Buildво Bluetooth со A2 DP / Телефон книга на овој автомобил mp5 мултимедијален плеер,

DEN 1771.20

Пластовидно Дизајн, се две групи и магацинот со нив заедно во една секунда.Одлична за одржување Писмо / А

DEN 1031.76

Пакетот Вклучува Leica M (Typ 240) Дигитален Rangefinder Камера со 2 Година Производителот Гаранција, за Носење, Делу

DEN 4116.00

Намалена вежба брзина, ниска вежба притисок и зголемената употреба на вода за подмачкување ќе се прошир

DEN 7271.76

00193180 СНАБДУВАЊЕ ВОЗДУХ филтер елемент replacement We гарантира највисок квалитет на производи достапни.Нашит

DEN 11920.08

5 x 21 x 20 см, Висината на работа површина е стан.Shelving на десната страна на табелата е идеално погоден за чу�

DEN 5534.40

5 * 7 CMBig Круг Глувчето врвката за на Одмор Подлога : 25 * 23 CMPackage Вклучуваат : 1*глувчето pad If имате било какви �

DEN 2416.32

Остри агли и тубуларна линии доминираат секое парче во оваа модерна колекција.Остри агли додадете кара�

DEN 468.00

Службен Лиценциран Производ.Мека Кадифен штракаат, Извезени детали.Погоден за Бебиња од раѓање.Рака Ми�

DEN 9000.24

Со гордост се Произведени во САД.Медиуми : 304 СВ ЖИЦА.Строга Контрола на Квалитетот за супериорен произв�

DEN 2296.80

Помага со тага и недостатокот на самоконтрола, ви помага да го контролирате вашите емоции...

DEN 1682.40

Се обрне внимание на квалитетот, ќе се обезбеди квалитетна услуга, ви благодариме за вашата доверба...

DEN 15000.00

UACC регистрирани дилер #RD110 и долгогодишен член на Ракописот Општество Во бизнисот од 1981 година Ние нуди�

DEN 2042.40

Ширина Низ Станот Големина (Б) : 8mm;Орев Висина (M) : 4.Навој Дијаметар : M5; Конец Теренот : 0.Изработени од нер�

DEN 756.00

*Сечење антисечење на работ, за да се спречи сечење раце кога сечење (Ако може да се намали, ве молиме да о

DEN 5079.36

Нерѓосувачки челик MOVA1.4116 со цврстина на 55 57 HRC.Сечилото големина 5.31 инчи со сатенски финиш.Бивол рог со �

DEN 523.20

8 ПРИРОДНИ СПИЕЊЕ ЗВУЦИ : Изберете од дожд,птица,брук,океанот,бел шум,ветер,lullaby 1,или lullaby 2 ДОМ,КАНЦЕЛАРИЈ

DEN 899.76

Не се наменети за човечка употреба.Како и со било куче џвакање, следење на вашето куче да се обезбеди дек

DEN 1586.40

8x29cm Style : едноставен, modern Cleaning : Избрише со партал за лесно чистење★ Ова рек овозможува голем простор за с

DEN 792.72

Капацитет : 1 TB.Ротација на ветер : 7200 RPM 64 MB Бафер Големина.Интерфејс : 3.5" SATA 3.0 Gb / s.Гаранција : 1 Година Гара

DEN 2224.80

ОБИЧАЈ ласерско гравирање на челик крајот на четка креира уникатен изглед во согласност со современите

DEN 719.76

3ниво torched barnwood и метал датотека папка решетката.Карактеристики 3 одделни групи за хоризонтална чување н

DEN 671.76

【Употреба】Тетоважа Мастило Првенство Специјално дизајнирана да се одржи на пигментот или мастило за t