.

.

Со попуст
DSWHM Вежба Велосипед Вежба Велосипед Стационарни Затворен Велосипедизам Велосипед,Тешки Exercize Велосипед,Прилагодлив Затворен Кардио Вежба Велосипед за Домашна Тер

DSWHM Вежба Велосипед Вежба Велосипед Стационарни Затворен Велосипедизам Велосипед,Тешки Exercize Велосипед,Прилагодлив

DEN 1096.80

Од стока
Во магацинот

Затворен Велосипедизам Велосипед лесно го зголемува вашиот отчукувањата на срцето, намалување на тело, замор и ублажување на болки во мускулите.Совршен тренингот велосипед за дом, стан и за статистика.Идеален за внатрешна велосипедизам вежби,Вие не мора да одат надвор да дојде до остварување на целите.Удобно седиште,Овозможува поудобно возење велосипед.Вежба велосипед користи надградена тешки-должност челична рамка структура за интензивна внатрешна велосипедизам вежби.Лесно да се движите,лесно Можете да ги преместите вашите вежба велосипед од една соба во друга, што затворен бидете пофлексибилни.Flywheel тежина : 6kg магнетни resistance Resistance : 8-брзински отпор adjustment Product големина : 960 * 500 * 1280mm Packing големина : 820 * 295 * 665mm Load : 110kg Applicable луѓе : сите ages Your задоволство е наш врвен приоритет.Ако наидат на проблеми во текот на трансакцијата или употреба, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе го реши проблемот со вас.Ако ви требаат повеќе производи, ве молиме кликнете на мојата продавница да се избере.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 792.72

Капацитет : 1 TB.Ротација на ветер : 7200 RPM 64 MB Бафер Големина.Интерфејс : 3.5" SATA 3.0 Gb / s.Гаранција : 1 Година Гара

DEN 1406.40

Исклучително сигурен, брз и прецизен БОЛЕСТ.Дури и во својата максимална бленда од F / 1.Моделот F045 е неви

DEN 1605.60

Ние тим со стотици меѓународно реномирани уметници кои ги делат нашите vison на промовирање на уметнички

DEN 458.16

ВИСОК КВАЛИТЕТ Тетоважа машина костец се направени на прецизност бланширан од високо квалитетен алуми

DEN 756.00

*Сечење антисечење на работ, за да се спречи сечење раце кога сечење (Ако може да се намали, ве молиме да о

DEN 652.80

СТЕРЕО во АВТОМОБИЛ СО BLUETOOTH : Buildво Bluetooth со A2 DP / Телефон книга на овој автомобил mp5 мултимедијален плеер,

DEN 983.52

Блок несакани погледи и гледачите.Блокираат 99% од УВБ зраци и 96% на UBA зраци.Длабоко ембос се создаде прек

DEN 1122.48

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Гумен ѓон.Гумен ѓон.Reebok е американски

DEN 674.40

Различни избори : Зимски бања четири парче туш завеса сет со килими се многу погодни за вашиот дом, мотел

DEN 2042.40

Ширина Низ Станот Големина (Б) : 8mm;Орев Висина (M) : 4.Навој Дијаметар : M5; Конец Теренот : 0.Изработени од нер

DEN 5534.40

5 * 7 CMBig Круг Глувчето врвката за на Одмор Подлога : 25 * 23 CMPackage Вклучуваат : 1*глувчето pad If имате било какви

DEN 7271.76

00193180 СНАБДУВАЊЕ ВОЗДУХ филтер елемент replacement We гарантира највисок квалитет на производи достапни.Нашит

DEN 352.80

250 литар капацитет.Вклучува различни безбедносни карактеристики како што се : температура над контроло

DEN 6164.88

Самостојна, пренослив дизајн.Диспензерот се продава одделно.Работи со повеќето големи производителот

DEN 1771.20

Пластовидно Дизајн, се две групи и магацинот со нив заедно во една секунда.Одлична за одржување Писмо / А

DEN 1488.00

Заменлив со : DODGE : P2 BS2315 L ЦОЦ : CS2 P20315 L FYH : XS2 P42063 L Центар на Градот : KPB31516 LT PTI : SR2 PB2315 SLNE, SR2 PB2315 SLNEDC, SR2 PB2315 TLN

DEN 2224.80

ОБИЧАЈ ласерско гравирање на челик крајот на четка креира уникатен изглед во согласност со современите

DEN 1682.40

Компатибилен со ОЕМ производ.Направен во Мичиген, САД.Количина попусти на располагање.Ве молиме да конт

DEN 468.00

Службен Лиценциран Производ.Мека Кадифен штракаат, Извезени детали.Погоден за Бебиња од раѓање.Рака Ми

DEN 1740.00

1"8 Хексадецимален Заврши Ореви.stainless_steel_188 1"8, Внатрешно Навој сврзувачки елементи, Хексадецимален Заврш

DEN 335.76

Надворешни шише печатење (шише капаче фиксна црна, шише вратот фиксна сребро) Холдинг Време Чувајте пиј