.

.

Со попуст
SPNEC LQGSYT Модни Дами Коса Шапка Една Црна Плетени Капа Перика Долга Кадрава Истакнување Браун Перика Плус Еден Шапка

SPNEC LQGSYT Модни Дами Коса Шапка Една Црна Плетени Капа Перика Долга Кадрава Истакнување Браун Перика Плус

DEN 8667.84

Од стока
Во магацинот

Косата е мазна, реално и не рефлексивни.Шапка и на косата можат да бидат невидливи, реална и природна.Внатрешниот нето карактеристики : удобно, дише, зелена и еколошки.Многу погоден за секојдневна употреба, концерти, темата партии, ноќта на Вештерките, играње на улоги, итн.Погоден за разни лице форми : дизајн на шапка може да го менува лицето форма и покривање на челото.Косата е мазна, реално и не рефлексивни.Шапка и на косата можат да бидат невидливи, реална и природна.Внатрешниот нето карактеристики : удобно, дише, зелена и еколошки.Многу погоден за секојдневна употреба, концерти, темата партии, ноќта на Вештерките, играње на улоги, итн.Погоден за разни лице форми : дизајн на шапка може да го менува лицето форма и покривање на челото.Капа обемот : слободен големина (прилагодливи) Внатрешна нето-големина : 21. 5 инчи, Губење на квалитетот : Kasi/ Kani Karen Efficacy : Комбинираат коса и капа во one Structure : капа+ wig Features : личност стилски Коса карактеристики : долготрајни фризура, природна боја на коса Пакетот вклучува : 1* шапка и wig Notice : Поради различни начини на прикажување бои на различни компјутери, вистински проект бои може да биде малку поинаков од горната слика.ви благодариме за разбирањето Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1946.88

Ве молиме Имајте во предвид : Поради истиснување во текот на пакувањето или за време на транспортот, тре

DEN 503.76

【Широко применливи】 : Овој краток браун перика е толку модерен, погодна за луѓе на сите тонови на кожат

DEN 911.76

И Можете Да Ги Носите Во Било Прилики!.Наоѓање На Себе Си !Боб Headband перика предност : 1 100% Човечка Коса?A :

DEN 11467.92

Материјал : 100% Човековите remy перики може да се restyled.Вие само треба посипете некои вода и нежно расчешлај

DEN 1679.76

【Пријатно да се Носат】Средни капа (21.【Човечка Коса, Перики】100% човечка коса, перики, газирани и густи, п

DEN 3215.76

Материјал : Висок Квалитет И Висока Температура Отпорни На Топлина Синтетички Влакна Која Е Погодна За

DEN 4055.76

НАДГРАДБА ЧИПКА ДИРЕКТНО FRONTWIG КОСА МАТЕРИЈАЛ : 100% Необработени Богородица Бразилецот Човечка Коса Дире

DEN 1241.28

Природен изглед дизајн, лесно да се пресврт и да падне.Изборот Перика е Совршен Начин да го Смените Ваши

DEN 1754.40

Пакетот вклучува : 1x Перика + 1x Перика капа + 1x Moustache + 6x Обетки + 1x Златен ѓердан.Големина : Прилагодлив нет

DEN 1788.00

Текстура : ПРИРОДНИ.Повод : За Секојдневно Носење.Боја : Слика.Карактеристики : Секојдневно.Квалитет На М

DEN 150.96

Дизајн : Природен и Здрав, Минимум Вирусот, Не Заплитане,Мека,Тесни и Удобно,Мазна и Свиленкаста.Оваа пер

DEN 1461.60

1>Човечка Коса Headband Перика : Тело Бран headband половина перика со заврши.Glueless перика капа, Носат т треба чешл

DEN 134.16

Опис на производот : Ние сме посветени да го прави едноставен, мода, природни, да се управува и удобно пер

DEN 3119.76

Чипка Боја е Мека Медиум Браун [ Здрава Човечка Коса, Перики, без Лош Мирис] Нашето тело бран чипка пред п

DEN 935.76

Топло Совети 1.Тоа може да биде хаос за време на испорака, ве молиме да не грижете се, прво што треба да на

DEN 119.76

100% Сосема Нов б.Ставање На перика Капа; c.Ставање На перика, се приспособат на внатрешниот нето Тока; d.Одр

DEN 150.96

Структура : Ова перика е погодна за различни глава големини и форми, и е опремен со еластична дише нето П

DEN 2505.60

Совршен за сите прилики】 : KLAIYI Нови дизајнирани Ombre Нагласи Браун Боја на Телото Бран headband човечка коса,

DEN 7351.20

★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★[Перика]Нашата цел е обезбедување на вас со најдобрите шопинг искус

DEN 5519.76

Висок Квалитет Osier Перики Човечка Коса Advantage1.ЧИПКА ПЕРИКИ ДЕТАЛИ : 13x4 Тело Бран Човечка Коса Чипка Пред П

DEN 3599.76

Ви благодариме за вашата доверба во KUN Коса, вашата еден купување, ние ќе ти љубов KUN Влакна засекогаш.Кон

DEN 9698.88

Внатрешниот нето карактеристики : удобно, дише, зелена и еколошки.Многу погоден за секојдневна употреба