.

.

Со попуст
Раф Електронски Хардвер Spacer/Ќор-Сокак, Најлон 4.776 Mm X 9.525 Мм - 2055-440-N

Раф Електронски Хардвер Spacer/Ќор-Сокак, Најлон 4.776 Mm X 9.525 Мм - 2055-440-N

DEN 2229.60

Од стока
Во магацинот

Цена За : Секоја Нишка Големина - Империал : 4-40 Тема Големина - Метрички : (Не е Достапно) Spacer Материјали : Најлон Надворешна Ширина : 4.776 mm вкупна Должина : 9.525 mm Ro HS Согласност : Да.SPACER/ќор-сокак, НАЈЛОН 4.776 MM X 9.525 MM; ќор-сокак Материјали : Најлон (Polyamide); Конец Големина - Метрички : -; Конец Големина - Империал : 4-40; ќор-сокак Тип : Хексадецимален Женски; Тело Должина : 9.525 mm; вкупна Должина : 9.525 mm; Надворешна Ширина : 4.775 mm Ro HS Согласност : Да.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 2378.40

Име На Производ : Најлон Рамен Spacer; Материјали : Најлон 6 / 6 Тежина : 5g; Пакет Содржина : 50pcs(+ / 2%) x Најлон Spacer.

DEN 324.00

Дебелината на Секој Shim : 1 / 16".Целокупната Shim Големина : 11 / 2 X 2 Топ Дупка : 1 / 2".Потковица, У Облик, Структурн

DEN 239.76

Име На Производ : Хексадецимален ЌорСокак Spacer.1inch Hex Страна Ширина : 5.спецификации : Име на Производ : Хекс

DEN 237.36

Може да се користи за да се зголеми структурната ригидност помеѓу паралелни плочи (сврзувачки елементи

DEN 194.16

Име На Производ : Хексадецимален ЌорСокак Spacer.Внатрешен Дијаметар : М2; Надворешниот Дијаметар : 3мм / 0.12�

DEN 1425.60

Земја на Производство : КИНА; Материјали : Најлон; Нето Тежина : 27g.Пакет Содржина : 48 Pcs x Хексагонална Наво

DEN 789.60

Топ колекции се направени од високо квалитетни материјали ,која ги заштити од добивање на 'рѓа,' рѓа отпо

DEN 1975.20

[PACKUNGSINHALT] 10 x АлуминиумAbstandshalter.KFid Fran M3x40mm Алуминиум ќорсокак со Мрежа Текстура Колона Spacer за РК Авион FPV Qu

DEN 254.16

Diy материјали : Металугрија.Вози стил : None.Материјал : ПЛАСТИКА.Пакет : 100199 Pcs.Број на модел : W11119 100 PCS / set HC5 3

DEN 335.76

1 x пластична кутија.Карактеристики : Материјал : месинг, од не ' рѓосувачки челик.5 месинг женски женски 5 �

DEN 559.20

Име на производ : Хексадецимален ќорсокак Spacer; Материјал : Месинг; Тежина : 14g.Пакет Содржина : 10 Pcs x Хексад

DEN 2016.00

Хексагонална месинг PCB плоча spacer метри, направен од висококвалитет месинг, трајни и ' рѓадоказ.Добра отп�

DEN 275.76

√ Големина : M4x20mm+6mm МашкиЖенски Хексадецимален Најлон PCB Плоча Spacer ќорсокак за FPV Летало Quadcopter, Компјуте�

DEN 287.76

Лесен за носење и употреба Боја : Златна на ѕвонење Име на производ : M3 Хексадецимален Машки Женски Месин

DEN 2023.20

EXTSW 1 / 2" ID x 1 1 / 4" OD x 3 / 8" дебела 304 легура нерѓосувачки за миење Вистинската големина .505" ID x 1.240 OD x .375 дебели

DEN 528.00

ПОГОДЕН ЗА : Алуминиум Легура Круг Spacer е погодна за мувла одржување, мувла мерење и тресење, занишан и не�

DEN 153.36

Машки Конец Должина : 6mm;Тело Должина : 6mm;.Ќорсокак Хексагонална Spacer;Конец Големина : M3 Машки x М3 Женски;.В�

DEN 167.76

★★★★★ Лесно да се инсталира : Овие standoffs се корисни мали алатки, многу лесно за инсталација, и донесе м�

DEN 1276.80

Име На Производ : Најлон Рамен Spacer; Материјали : Најлон 6 / 6 Тежина : 5g; Пакет Содржина : 50pcs(+ / 2%) x Најлон Spacer.

DEN 227.04

Име На Производ : Хексадецимален ЌорСокак Spacer.Машки Конец Должина : 6mm; Хексагонални Столб Должина : 18mm; Х�

DEN 1092.00

Погодни за Стакло Стегање Дебелина : 2mm 10мм / 0.Тие се лесно да се инсталира.Главната Боја : Сребро Тон; Ко