.

DEN 383.76 -

Повеќе бои : Ние трошиме време изборот на косата клипови од различни големини и димензии за да ви помогн

DEN 191.76 -

Обилна количина : во овој пакет, вие ќе го добиете 6 парчиња бивол коса лакови во класичен plaid, на обилна к

DEN 463.20 -

Материјал : Кристал, Легура.Големина : 9cm x 5.5 cm x 3cm / 3.54" x 2.17" х 1.18" (Прибл.).Идеален за Лична Нега на Коса Стил

DEN 335.76 -

p> Добредојдовте во нашата продавница!JASONWORK е сеопфатен дневни потреби продавница, кои ги покриваат сите

DEN 540.00 -

Она што Ќе Добиете : Пакетот Вклучува 1pc Зајак Со Пеперутка Алигатор Hairclip+2 парчиња Зајак И Облачно Sapphire Sn

DEN 191.76 -

Она што Ќе Добиете : Пакетот Вклучува 5pcs Различни Стилови Алигатор Hairclip+4pcs Мали Hairgrips.Големина : Bowtie Лент

DEN 42.24 -

Пакет : 1 сет.Материјал : Алуминиум легура.Производ Големина : Еден должина и ширина е за 2.36*0.31 инчен, греш

DEN 41.28 -

Издржлив материјал : Висок квалитет на текстил и алуминиумски материјали.Тоа не е лесно да се деформира,

DEN 446.16 -

Универзална Одговара за Полнење 16 најпопуларните големини Автомобил Retainer Клипови Комплет одговара за

DEN 383.76 -

Карактеристики : Материјал : метал, gutta percha Боја : желкашколка Големина : прибл.Големи во количина : ќе доб

DEN 335.76 -

Секој сет содржи 12 пакет, Ние ќе случајно испратите должина.Ајде да започнете за да остварите вашите раз

DEN 239.76 -

Вредноста пак на две Linziclip Midi е, сребрена и црна боја, за да одговара на било облека.Како ниеден друг вили

DEN 311.76 -

Овие 3 убава barrettes е рачно насликани на papier mache тело од страна на руските уметници, потпишан.Сјајни лак фи

DEN 334.80 -

Направени во Франција CP2644 Големина : 5.Сигурен и удобен за нежно да се обезбеди костец, тоа може да се одр

DEN 335.76 -

СРЕЌА~сакаат вас и вашето семејство СРЕЌНИ.p> Добредојдовте во нашата продавница!JASONWORK е сеопфатен дневн

DEN 1941.60 -

8 inch Total должина : 6. На Hairpin е совршен избор на дневни колокација, Европски стил, ретро стил ќе додадете уни

DEN 473.76 -

На Hairpin е совршен избор на дневни колокација, Европски стил, ретро стил ќе додадете уникатен шарм во ваш

DEN 5719.92 -

Одличен коса клип за да се носат на партијата, на фестивали или во секојдневниот живот.Совршен додаток з

DEN 473.76 -

Функција : Полиран позлата површината,да не исчезнат и ' рѓа за долго време.Материјал : Metal Package Количина :

DEN 501.12 -

на headbands за девојки се во нормална големина.Жените Headbands : Овие мека headbands се направени од висококвалитет

DEN 167.76 -

Добар квалитет коса стеги : овие коса стеги се изработени од издржлива пластика со добра тензија за да с

DEN 335.76 -

Ние ќе ви испратиме различни стилови на модели, така што ќе може да одговара на различни стилови на обле

DEN 335.76 -

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

DEN 473.76 -

Ние нудиме најголем производ на избор за вас, како што се 3 C, керамички чаши и садови , ѕидни декорации, пе

DEN 1862.40 -

Флексибилен дизајн може да се справи со што и дебели или тенки влакна, кадрава или права коса.Овие коса к

DEN 957.60 -

Парична казна или Мода : Мода.Предмет Тип : Hairwear.Метали Тип : Цинк Легура.Материјал : Кристал.Стил : Симпат

DEN 1094.40 -

❖Широк Апликации : Различни бои кристал коса barrettes може да се примени во различни прилики, ќе можат да но

DEN 464.88 -

Материјал : Алуминиум.Убава коса клип.Направи што повеќе шармантна со оваа убава коса клип.Лесно да се к

DEN 591.36 -

Не само embellishes вашата коса, но, исто така, се постигнува доброто и слатка темперамент, направи да изгледа

DEN 1140.00 -

Сè е корисничкиориентирана и клиентцентрични.Колку што имате било какви прашања во врска со нашите про

DEN 37.68 -

информации за производот.Точка Име : Ноќ На Вештерките Декорација Hairpin.Материјал : Webbing,Филц.Боја : Како Н

DEN 752.64 -

YSYSPJM модерен модел на hairpin не само што може да ги менувате фризура, но, исто така, покажуваат домот и слатк

DEN 359.76 -

Флексибилност – Работи и со сите типови коса, вклучувајќи ги и кадрава, дебели, парична казна, долго, или

DEN 473.76 -

Исклучително мали подароци кутија за пакување,ќе не нула.Се користи како подарок topper или порибување stuff