.

.

Со попуст
DIAOD Ashtray, Круг Ashtray за и Отворено Декоративни Ashtray Декоративни Голем Круг Сјајни Ashtrays за Цигари, Затворен и Отворен Гроздобер Пушењето Ashtray (Големина : M)

DIAOD Ashtray, Круг Ashtray за и Отворено Декоративни Ashtray Декоративни Голем Круг Сјајни Ashtrays за Цигари,

DEN 2522.64

Од стока
Во магацинот

* Можат да се применат на било декоративни уредување на сајт ефикасно да се подобри начинот на живеење. *Одберете високо квалитетни материјали, заштита на животната средина, парична казна изработка. * Лесен за употреба, лесно да се чисти. * Тоа е идеален за употреба во хотели, канцеларии, клубови, кафулиња, барови или семејни соби. *Превоз може да предизвика штета;.Име на производ : Ashtray Style : креативни, модерна, minimalist Material : cement Size : S M LColor : светло gray Features : texture Note : големината е мерени рачно и таму ќе биде суптилен грешки.Ви благодариме за вашето разбирање.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил и ние ќе ги процесира што е можно поскоро.Пакет : 1 * Ashtray With разликата во мерниот метод, ве молиме овозможи 1-3cm во големина отстапување,ви Благодариме за разбирањето!.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1831.20

Применливи подарокдавање врски : јуниори, двојки, двојки, колеги, пријатели, постари лица, деца, соучени

DEN 791.76

Средни Мерење : 4.5 инчи, широк од 3.5 инчи висок.Заштитете го вашиот мебел од цигара пепел со овој исклучит

DEN 287.76

Шунката и Човечки Череп Ashtray со Капак за Страшно ноќта на Вештерките Украси и Декоративни Черепи & Скеле

DEN 1783.20

Уникатен дизајн : може ефикасно да се спречи ширењето на soot, заштита на здравјето, како и да се спречи сек

DEN 1176.00

Лесен и лесно да се носат, погодна за отворен или затворен.Идеално за семејства, куќи, барови, кафулиња, х

DEN 794.40

Прирачник за сечење процес, деталите не се намали страна на водечките работ, ракаполиран, мазна како огл

DEN 1536.00

Ashtray украси, со користење на високо квалитетни керамички материјали, издржливи и отпорни на високи темп

DEN 791.76

Средни 4.5 инчи, широк од 3.5 инчи Висок.Заштитете го вашиот мебел од цигара пепел со овој исклучителен кер

DEN 1360.80

Чистење : Надворешните и Внатрешните Ѕидови на Производот Се Многу Мазна.по Употребата, Вие Само Треба д

DEN 455.76

Ова е еден доволно големина пепел послужавник за вашата канцеларија и дома.5 cm) и висина е 1,4 инчи (3.Квали

DEN 311.28

Може да се примени на било кое место на декоративни пејсаж, ефективно подобрување на стилот на живот.Одб

DEN 902.40

Карактеристики : 1.На ashtray е погодна за внатрешна и надворешна места, и може да се користи за партиите, кан

DEN 933.60

Човекот ретро ashtray.Елегантна и елегантен, најдобар избор за роденден пријатели.Смола ashtray, ретро личност

DEN 791.76

Средни 4.5 инчи, широк од 3.5 инчи Висок.Заштитете го вашиот мебел од цигара пепел со овој исклучителен кер

DEN 791.76

Средни Мерење : 4.5 во W за 3,5 во Х Увезуваат од Мароко.Ова е автентична, рачно изработени Марокански Ashtray.Еф

DEN 791.76

ОТВОРЕНО ASHTRAY ПОНДЕРИРАНА, Оваа цигара ashtray е целосно изградена на тешкидолжност челик материјал.Голем 6

DEN 622.00 839.76

[ИМА КАПАК] Windproof, не дува чадот од пепел или задник.Намалената емисија на непријатна миризба.Кога се опф

DEN 311.76

➤ВИСОК КВАЛИТЕТ : Направени од високо квалитетна керамика.Ashtray со капаци и на дното antiskid дизајн...