.

.

Со попуст
12 Парчиња алишта Крпа Поставување Памук Мека Луксузни Измијте Облека за Лице & Тело Крпа за Миење Облека Крпи и washcloths Миење Текстил Washcloths за лице Кујна washcloths Washcloths

12 Парчиња алишта Крпа Поставување Памук Мека Луксузни Измијте Облека за Лице & Тело Крпа за Миење Облека

DEN 1055.52

Од стока
Во магацинот

Washcloths за бања Бања пешкири, Крпи за бања Бања пешкир Бања листови Бања лист Голема бања крпи Бања крпи екстра голема Крпа поставува Туш крпи Екстра голема бања крпи Големи пешкири.Пешкири, голема бања Бања ткиво Бања ткиво Преголеми крпи Бања крпи Бања листови крпи за возрасни Екстра големи пешкири Бања материјали Меки бања крпи.КОМПЛЕТЕН СЕТ ЗА ВАШАТА БАЊА : Оваа бања пешкир сет вклучува 12 повеќенаменски washcloths.На памучни пешкири, мерка 13 инчи x 13 инчи. 100% ЧЕШЛАНИ ПАМУЧНИ КРПИ : washcloths се направени од врвен квалитет памук дека има луксузен се чувствуваат и се исклучително издржлив.МНОГУ АБСОРБЕНТА 500 GSM КРПИ : Овие 500 GSM памук миење текстил, крпи имаат густа конзистентност и богата текстура, што ги направи нив мошне абсорбента.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 239.76

Димензии : 15 х 30 инчи / 38 x 76 cm, средна големина.Материјал : Микрофибер, направени од 80% полиестер 20% polyamide, ме

DEN 367.20

Машина перат, ладна вода, хлор, пак внатре кон надвор.Произведени во сад.Тоа е погоден за користење во се

DEN 364.08

Машина перат, ладна вода, хлор, пак внатре кон надвор.Произведени во сад.Тоа е погоден за користење во се

DEN 196.80

Материјал Опис : 100% Полиестер (Superfine Влакна).Производ Перформанси : Единствена Микрофибер Материјал Се К

DEN 731.76

На обновливи крпи се исчезнатотпорни, смалуваатотпорни, и lintслободен која може да се користи на дневна

DEN 311.76

Тоа Е Голем Водителка Подарок За Божиќ, Нова Година, Вечера Или на Партијата, Како Подарок За Готвење Или

DEN 755.76

8 БРИШЕ ПО ПАКЕТ Суштинските Бања Чистење Бања Брише доаѓаат со 8 брише по пакет.Идеален за грижата за па

DEN 239.76

89% Cotton11% Полиестер.ГОЛЕМИНА : Овие крпи се достапни во бања, рака, крпа за миење и телото лист големини.Бањ

DEN 1411.20

Пакет големина : Ова крпа сет содржи 2 рачни крпи,Секоја рака крпа 28.3x14.4inch.Материјал : памук и полиестер т

DEN 684.48

Страна / спорт крпа; 15 x 22 инчи.Направени од 63 Percent полиестер (микрофибер) / 37 Percent памук (velour тери крпа).Слик

DEN 372.00

Крпа е одлична за употреба во кујната, бањата или салата.Одлично за сушење јадења, рацете и се соочува и

DEN 280.56

Крпи ткаенина мека и меки, со користење безбеден и еколошки материјали, силната апсорпција на вода.Разл

DEN 599.76

Памук.Не користите кајгана, ткаенина softeners, и железо, како што тоа може да го оштети својот квалитет; секо

DEN 215.76

Совршен за употреба.Боја lock технологија се задржи оригиналната боја по многу мие.Ние сме убедени во про

DEN 479.76

Одличен Подарок Американското Знаме Орел Коњ Дизајн Крпи Ќе Натпревар Повеќето Кујна Украси.Супер Абс

DEN 363.84

Машина перат, ладна вода, хлор, пак внатре кон надвор.Произведени во сад.Тоа е погоден за користење во се

DEN 273.60

Ви благодариме!Опис на Spanish Microfibra Boda Cumpleaños Perro en форма де lavado де џеб Regalo Toalla Toalla 3 piezas Microfibra Es идеален став