.

.

Со попуст
Алатки Комбинација Клуч Мултифункционален водовод Двојно Spanner Слив Дното Клешти Ракав Бања Клуч Тапа Потоне Инсталација Одржување Алатка - Портокалова една глава

Алатки Комбинација Клуч Мултифункционален водовод Двојно Spanner Слив Дното Клешти Ракав Бања Клуч Тапа Потоне

DEN 990.00

Од стока
Во магацинот

Ве молиме овозможи 0.- Меур ниво владетел е широко се користи во многу наврати, која може да ви често користени предмети прилагодување повеќе погодно и повеќе точни, подобро позиционирање во вашиот живот и просторот.Оваа алатка е направен од високо трајни тешко пластика и содржи две алуминиумски влошки.- Отворен слот стил овозможува лесен пристап преку постоечките снабдување линии.- Shut-off вентил прилог се врти тешко да се стигне до агол запира без marring хром.Спецификации : Име : Потоне Поправка Клуч Материјал : Пластични, Јаглероден Челик, Алуминиум Боја : Црвена, Жолта,Orange Size : 256*52mm(Како што е Прикажано на Сликата) Погоден За : Тоалет Сад/Потоне/Бања/Кујна Водовод и повеќе.Едноставно се применуваат и ротирање!Еден метал вметнете овозможува брз и лесен ротација за замена на поврзани снабдување линија ореви или монтирани ореви од чешми.Хром позлатен за ' рѓа-отпор, топлина третираат за максимална сила и долг животен век.- Флип вметнете #2 наоколу за да се изложуваат на дополнителни потпора дупка, совршен за вашата едно клуч за да се олабават оние тврдоглави ореви.- Се вклопува 1" и 7/8" hexs ореви.- Флип оваа вметнете да се открие намалување, совршено обликувани за исклучи вентили.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 681.84

Лицето индуктивен појачани и полиран.Се тркалаат заробеник.Лактите цевка клуч прав обложени.Во 1937 годи

DEN 805.44

Материјал : хром vanadium.Капка фалсификувани.Хромпозлатен 12точка свирче клуч, 12 Цевка spanner, дванаесет точки

DEN 957.36

Вилицата водич направени од специјални легури.Забите меле.Работни површини индукција закорави.Лакиран

DEN 383.76

Идеален за отстранување на скршени навој цевка завршува цевка приклучоци и приклучоци.Инсталација и от

DEN 3717.84

Автозаклучување, безбедна и цврста контрола дури и на глатки цевки се должи на 3точка tensioning.Тенок, sво об

DEN 1488.24

Ова е 18инчни алуминиумски цевки клуч.Професионален квалитет во дизајн и конструкција.Осмислена и напра

DEN 2408.88

Станковиќ.да DIN 5234 Форма А Особено здрав тип за тешки употреба.Глава аглеста 85 °.GEDORE се залага за една уни

DEN 695.76

31 / 2" (90mm) максимална отворање.Пролет натоварени вилици.Пена натопена перница се справи.knurled прилагодува

DEN 840.00

Материјал : 40 Cr Mo.За Користење Со HSK63 Алатка Држачот.Примена : За замена на coolant цевки во високобрзина на о

DEN 681.84

Лицето индуктивен појачани и полиран.Се тркалаат заробеник.Лактите цевка клуч прав обложени.Во 1937 годи

DEN 962.88

24 инчен Тешки прилагодливи права цевка клуч за одржување, водоводни системи, и друга механичка работа.Н

DEN 924.72

Шведскиот модел со 90° аглеста и вилиците.Вилици со поместување на забите во спротивна насока.Забите доп

DEN 239.76

Се вклопува 1 1 / 4" OD Замокот Ореви и Комерцијални Замокот ореви.Материјал : Топлина Третираат Високо Јагл

DEN 383.76

Пакет Димензии : 5.08 H X 57.15 L X 12.192 W (Сантиметри).Тешки Стил Цевка Клуч.Пакет Тежина : 11.35 Фунти.Земја На Потек

DEN 1435.44

Лицето индуктивен појачани и полиран.Се тркалаат заробеник.Лактите цевка клуч прав обложени.Во 1937 годи

DEN 792.00

Оваа точка се користи за Handtools & Алатка Организаторите ,Клучеви.тој Ridgid 31280 Директно Хексадецимален Клуч

DEN 758.40

Анти се лизга, носатотпорни, Прецизност Кастинг Технологија.WEDO Нерѓосувачки Дијагонала Сечење Клешти с

DEN 1224.00

Тешкидолжност фрлија алуминиумски домување е 40% полесен од леано железо.Iзрак се справи со е широк дизај

DEN 574.08

Ги отстранува скршени и замрзнати цевки / брадавиците 3 / 8 во., 1 / 2 во.и 3 / 4 во.големини.Проширување knurled ка

DEN 695.76

Хром vanadium челик фалсификување, вкупните топлински третман, висока цврстина, висок вртежен момент.Со хро

DEN 431.76

) * Материјал : Хром Vanadium Челик * Површинска Обработка : Полиран Хром Пакет Содржина : 1 * Клуч 72 заб се вози