.

.

Со попуст
Eujgoov Electrode Млазници Чаши Комплет Плазма Машина Додатоци PT‑31 Бакар потрошен материјал Опрема за Заварување Додатоци(55pcs)

Eujgoov Electrode Млазници Чаши Комплет Плазма Машина Додатоци PT‑31 Бакар потрошен материјал Опрема за Заварување

DEN 491.76

Од стока
Во магацинот

Употреба на високо‑квалитет бакар и прецизната технологија на обработка, алатка е издржлив и има долг животен век. Алатки во комплет сите имаат добар контакт перформанси, кој гарантира стабилна работа.Функција : 1.ДОБАР КОНТАКТ ПЕРФОРМАНСИ : алатки во комплет сите имаат добар контакт перформанси, кој гарантира стабилна работа.ШИРОКО се КОРИСТИ : Постојат многу избори за да го изберете со цел да се исполни вашата различни потреби, без разлика дали дома или во работни места.БАКАР МАТЕРИЈАЛ : Користење на високо‑квалитет бакар и прецизната технологија на обработка, алатка е издржлив и има долг животен век. Алатки се додатоци за заварување машина, која може да се подобри работната ефикасност и работата искуство. Постојат многу избори за да го изберете со цел да се исполни вашата различни потреби, без разлика дали дома или во работни места.ПОДОБРУВАЊЕ на РАБОТА ЕФИКАСНОСТ : Алатки се додатоци за заварување машина, која може да се подобри работната ефикасност и работата искуство.Спецификација : Предмет Тип : Electrode Млазници Чаши Комплет Материјал : Electrode : Hafnium Жица, Црвена Бакар Електрични Млазницата : Бакар Ceremic Млазницата : Керамички Шант : Керамички Цел : Погоден за LGK40/CUT40/CUT50/CT312/CT418/CT520/SUPER200 P модел Пакет Листата : 10 x Electrode 10 x Електрични Млазницата 10 x Шант 2 x Ceremic Млазницата или 10 x Electrode 10 x Електрични Млазницата 10 x Шант 10 x Ceremic Млазницата или 16 x Electrode 14 x Електрични Млазницата 8 x Шант 8 x Ceremic Млазницата или 20 x Electrode 20 x Електрични Млазницата 5 x Шант 5 x Ceremic Млазницата или 15 x Electrode 15 x Електрични Млазницата 15 x Шант 10 x Ceremic Млазницата.

Детални спецификации

Item Type:
Electrode Nozzles Cups Kit
Material:
Electrode:
Hafnium Wire, Red Copper
Electric Nozzle:
Copper
Ceremic Nozzle:
Ceramic
Shunt:
Ceramic
Purpose:
Suitable for LGK40/CUT40/CUT50/CT312/CT418/CT520/SUPER200P model
Package List:
10 x Electrode 10 x Electric Nozzle :
10 x Shunt :
2 x Ceremic Nozzle :
10 x Electrode 10 x Electric Nozzle :
10 x Shunt :
10 x Ceremic Nozzle :
16 x Electrode 14 x Electric Nozzle :
8 x Shunt :
8 x Ceremic Nozzle :
20 x Electrode 20 x Electric Nozzle :
5 x Shunt :
5 x Ceremic Nozzle :
15 x Electrode 15 x Electric Nozzle :
15 x Shunt :
10 x Ceremic Nozzle :
Додатоци на производи
DEN 5496.00

Тие, исто така, се случи да биде каде Spyderco револуција започна.Ова мелење намалува влечете за време на сеч

DEN 525.60

Содржи : 100% Полиестер туш завеси 12 со метални куки и да Не се Лизга Килими.Домот туш завеса : многу Убава,

DEN 1122.48

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Гумен ѓон.Гумен ѓон.Reebok е американски

DEN 9000.24

Со гордост се Произведени во САД.Медиуми : 304 СВ ЖИЦА.Строга Контрола на Квалитетот за супериорен произв

DEN 1548.00

Сет вклучува 1 готвач нож, 1 Santoku нож, 1 резба нож, 1 boning нож, 1 Комунални нож, и 1 Paring нож.Квалитет нож за секој

DEN 983.52

Блок несакани погледи и гледачите.Блокираат 99% од УВБ зраци и 96% на UBA зраци.Длабоко ембос се создаде прек

DEN 1406.40

Исклучително сигурен, брз и прецизен БОЛЕСТ.Дури и во својата максимална бленда од F / 1.Моделот F045 е неви

DEN 671.76

【Употреба】Тетоважа Мастило Првенство Специјално дизајнирана да се одржи на пигментот или мастило за t

DEN 352.80

250 литар капацитет.Вклучува различни безбедносни карактеристики како што се : температура над контроло

DEN 191.76

Празно дрво ленти направени во Форт Колинс, Колорадо.Трговија на големо дрво, ленти за употреба од стран

DEN 6164.88

Самостојна, пренослив дизајн.Диспензерот се продава одделно.Работи со повеќето големи производителот

DEN 5079.36

Нерѓосувачки челик MOVA1.4116 со цврстина на 55 57 HRC.Сечилото големина 5.31 инчи со сатенски финиш.Бивол рог со

DEN 1096.80

Затворен Велосипедизам Велосипед лесно го зголемува вашиот отчукувањата на срцето, намалување на тело,

DEN 4777.68

Оваа хидраулични филтер кертриџ е слободна од производствени дефекти и ги исполнува или го надминува ф

DEN 674.40

Различни избори : Зимски бања четири парче туш завеса сет со килими се многу погодни за вашиот дом, мотел

DEN 3672.00

ПОДГОТВЕН ДА се ОТКАЖАМ надвор од кутијата.НЕВЕРОЈАТНО, ДЛАБОКИ бои за печатење.~ Рамка материјал боров

DEN 4116.00

Намалена вежба брзина, ниска вежба притисок и зголемената употреба на вода за подмачкување ќе се прошир

DEN 1031.76

Пакетот Вклучува Leica M (Typ 240) Дигитален Rangefinder Камера со 2 Година Производителот Гаранција, за Носење, Делу

DEN 2374.32

Оваа природна замена за дрво не содржи никакви хемикалии или формалдехид и е отпорна на влага и бактери