.

.

Со попуст
GYZCZX 23pcs Мултифункционален Ratchet Spanner Поставите Флексибилни Главата Ratchet Двојно Кутија Клуч Штекер Шрафцигер Битови Авто Поправка Алатка

GYZCZX 23pcs Мултифункционален Ratchet Spanner Поставите Флексибилни Главата Ratchet Двојно Кутија Клуч Штекер

DEN 5848.32

Од стока
Во магацинот

Материјал : Хром vanadium легиран челик.Нејзините 72-заб ratchet опрема само потреби 5° да работат и замав побрзо.Со својата 16pcs стабилна шрафцигер битови лесно може да се справи со вашиот завртка-вози барање.180-степен наведнуваат главата ви помага лесно да се заобиколат пречките и да го достигне tightest делови кои повеќето ratchet клучеви не може да се постигне.Оваа машина алатка во собата е опремена со 14 x 19 мм ratchet клуч, socket set метрички и стандард, вклучувајќи и 6 х 8мм, 9 x 10мм, 11 x 12mm, 13 x 15mm, 16 x 17mm и 18mm.Материјал : Хром vanadium легура steel Product Серија : Шрафцигер Series Features : Multifunctional Its 72-заб ratchet опрема само потреби 5° да работат и замав побрзо.Со својата 16pcs стабилна шрафцигер битови лесно може да се справи со вашиот завртка-вози барање.180-степен наведнуваат главата ви помага лесно да се заобиколат пречките и да го достигне tightest делови кои повеќето ratchet клучеви не може да се постигне.Оваа машина алатка во собата е опремена со 14 x 19 мм ratchet клуч, socket set метрички и стандард, вклучувајќи и 6 х 8мм, 9 x 10мм, 11 x 12mm, 13 x 15mm, 16 x 17mm и 18mm.Пакет се вклучени : 1 x Ratchet Wrench6 x Sockets16 x Шрафцигер Битови Внимание : Големина може да биде мала неточноста поради различни количества на производи, или рака мерење;Боја може да бидат малку различни, поради монитори.Ве молиме да земете вистински производ како стандард, ви благодариме за вашето разбирање!.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1771.20

Пластовидно Дизајн, се две групи и магацинот со нив заедно во една секунда.Одлична за одржување Писмо / А

DEN 352.80

250 литар капацитет.Вклучува различни безбедносни карактеристики како што се : температура над контроло

DEN 7271.76

00193180 СНАБДУВАЊЕ ВОЗДУХ филтер елемент replacement We гарантира највисок квалитет на производи достапни.Нашит

DEN 4116.00

Намалена вежба брзина, ниска вежба притисок и зголемената употреба на вода за подмачкување ќе се прошир

DEN 652.80

СТЕРЕО во АВТОМОБИЛ СО BLUETOOTH : Buildво Bluetooth со A2 DP / Телефон книга на овој автомобил mp5 мултимедијален плеер,

DEN 1682.40

Компатибилен со ОЕМ производ.Направен во Мичиген, САД.Количина попусти на располагање.Ве молиме да конт

DEN 525.60

Содржи : 100% Полиестер туш завеси 12 со метални куки и да Не се Лизга Килими.Домот туш завеса : многу Убава,

DEN 1031.76

Пакетот Вклучува Leica M (Typ 240) Дигитален Rangefinder Камера со 2 Година Производителот Гаранција, за Носење, Делу

DEN 2224.80

ОБИЧАЈ ласерско гравирање на челик крајот на четка креира уникатен изглед во согласност со современите

DEN 1605.60

Ние тим со стотици меѓународно реномирани уметници кои ги делат нашите vison на промовирање на уметнички

DEN 1682.40

Се обрне внимание на квалитетот, ќе се обезбеди квалитетна услуга, ви благодариме за вашата доверба со Д

DEN 899.76

Не се наменети за човечка употреба.Како и со било куче џвакање, следење на вашето куче да се обезбеди дек

DEN 1406.40

Исклучително сигурен, брз и прецизен БОЛЕСТ.Дури и во својата максимална бленда од F / 1.Моделот F045 е неви

DEN 724.80

Метална Конструкција За Издржливост И Долг Живот.Сокриени Монтажа Без Изложени Завртки.Лесен За Инстал

DEN 5496.00

Тие, исто така, се случи да биде каде Spyderco револуција започна.Ова мелење намалува влечете за време на сеч

DEN 671.76

【Употреба】Тетоважа Мастило Првенство Специјално дизајнирана да се одржи на пигментот или мастило за t

DEN 3672.00

ПОДГОТВЕН ДА се ОТКАЖАМ надвор од кутијата.НЕВЕРОЈАТНО, ДЛАБОКИ бои за печатење.~ Рамка материјал боров

DEN 1548.00

Сет вклучува 1 готвач нож, 1 Santoku нож, 1 резба нож, 1 boning нож, 1 Комунални нож, и 1 Paring нож.Квалитет нож за секој

DEN 2374.32

Оваа природна замена за дрво не содржи никакви хемикалии или формалдехид и е отпорна на влага и бактери