.

.

Со попуст
Hotheads Подлабоко Чисти Интензивна Шампон 32 оз

Hotheads Подлабоко Чисти Интензивна Шампон 32 оз

DEN 1099.20

Од стока
Во магацинот

НОВИ ПОДЛАБОКО ЧИСТИ Интензивна Шампон 32 fl мл.Подобрена формула отстранува изгради без одземање на коса/екстензии.За професионална употреба само.Нежно чисти косата и екстензии.Ги отстранува солена вода остатоци, cholorine и минерални депозити.Флеш lathering формула брзо пени за супериорен чистење и отстранување на нечистотијата и депозити.Подобрена формула отстранува изгради без одземање на коса/екстензии.За професионална употреба само.Нежно чисти косата и екстензии.Ги отстранува солена вода остатоци, cholorine и минерални депозити Флеш lathering формула брзо пени за супериорен чистење и отстранување на нечистотијата и депозити.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 551.76

Јапонски Не Силикон Коса Шампон : косата и скалпот ќе биде темелно се мијат со многу фини пена да се задр�

DEN 280.80

Тоа контроли губење на косата.Го стимулира нова раст на косата.Тоа ја храни косата и ја прави здрава.Иде�

DEN 1324.80

Тоа е вегетаријанска производ.Не постојат додаваат конзерванси и без вештачки бои.Тоа е 100% Природен.Nutrix

DEN 150.24

SEBEX ШАМПОН РАГБИ 4 OZ.SEBEX ШАМПОН RUGB 4 OZ од Sebulex : Темелно чистење на губење на косата мека и да се управува.Диз

DEN 282.48

Тип На Производ : Шампон.Објектот Пакет Димензија : 8.2 Centimetersl X8.5 Сантиметри W X25.2 Сантиметри H Точка Пакет �

DEN 861.60

Овој Шампон ќе помогне да се врати досадна косата назад во својата природна убавина.Но, пред да имаше не�

DEN 720.00

КП Апсолутен Поправка Шампон е дизајниран за поправка на оштетена и обоена коса.Збогатен со Keratin дека е �

DEN 323.76

Ревитализира и го зголемува сјајот, за нормална коса.Шампон формула со фарма собрани зелено јаболко и к�

DEN 1749.60

Нашиот најголем луксузен коса чистење.Збогатена со амино киселини и пептиди.Неверојатни лимон, рузмари

DEN 794.40

Тоа е вегетаријанска производ.Не постојат додаваат конзерванси и без вештачки бои.Тоа е 100% Природен.Nutrix

DEN 1836.00

ECOLOG ТЕЛО / СЈАЈ ЗА ШАМПОН.За досадна и сува коса која е тешко да се чешел.Идеален за луѓе чија коса е оштет

DEN 1558.80

p H опсег е од 4.5 до 5.5 СулфатСлободен шампон.Обезбедува органски базирана на протеини.Помага со термо заш

DEN 239.76

Еколошки безбедно, концентрирани цврст шампон бар во biodegradable, пластикаслободен пакување.Направени со г�

DEN 1292.88

Кромид Масло од Црно Семе & Зелен Чај, Масло го Стимулира скалпот, се промовира циркулацијата на крвта и �

DEN 359.76

Создадени со органски женшен корен екстракт, екстракт од рузмарин, жалфија екстракт, и светлина грејпфр

DEN 198.00

Искуство на Оваа Invigorating Мешавина од Масло Со Еукалиптус Ладење Масло Нане, Хидратантен Масло од Чајно Д�

DEN 455.52

Моќен антиоксиданс комплекс намалува ефектите на предвремено стареење 100% biodegradable и без суровост.Природ