.

.

Со попуст
(100pcs) DIN 95 M7.0X100 Дупчиња Покрена Countersunk Head Дрвени Завртки А2 Нерѓосувачки Челик, Бродови Слободни во САД од страна на Aspen сврзувачки елементи, ASSP009527-100

(100pcs) DIN 95 M7.0X100 Дупчиња Покрена Countersunk Head Дрвени Завртки А2 Нерѓосувачки Челик, Бродови Слободни

DEN 1188.00

Од стока
Во магацинот

Бродови Директно од Европа со 3-4 ден испорака до САД - Превозот и сите давачки се вклучени во цената.Волумен Цена Крши Достапни.DIN 95 А2 7,0 X100. Дупчиња покрена countersunk head дрвени завртки.Овална Глава, Дупчиња диск.Aspen сврзувачки елементи акции над 500.000 различни сврзувачки елементи во метрички и инчни за итна испорака.Преку нашите партнери, имаме пристап до речиси секој fastener тип; стандард или специјализирани предмети, во повеќето материјали.Ако имате било какви прашања, не можат да најдат она што го барате за, или бараат поголеми/помали quantites, ве молиме контактирајте со нас.Ние се стремиме да биде вашиот fastener решение.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 239.76

Мерења : #6 (D) X 3 / 4" (L) Пакет Количество 100 Компјутери.Висок нишка на теренот : дава побрзо се вози и со тоа н

DEN 10200.96

Филипс рамна глава дрвени завртки се достапни во цинк позлатен челик или 188 нерѓосувачки челик, така што

DEN 6550.32

Дрвени завртки се дизајнирани со агресивни теми за грабање и одржување на дрвен материјал.Дрвени заврт�

DEN 540.72

#6 x 1 / 2" Филипс Рамна Глава Дрвени Завртки 316 Нерѓосувачки Челик Морски Количина 50 Материјали кои се прои�

DEN 14883.84

Дрвени завртки се дизајнирани со агресивни теми за грабање и одржување на дрвен материјал.Дрвени заврт�

DEN 8302.08

Количеството на кутија : 1000 Се користи за подови, доковите и boardwalks, доработка, millwork и трим апликации.Уник�

DEN 190.08

Големина : #8 X 2 инчи.Рамна Глава, Плоштад Диск.Дизајниран за да прикачите дрво на дрво или висат предмети

DEN 191.76

Материјал : 304 од не 'Рѓосувачки челик Големина : #8x3 / 4" Пакет Вклучуваат : 80 парчиња дрво завртки Совети : П

DEN 19934.16

#10 X 11 / 2".Дрво.Круг.Дупчиња.МЕСИНГ.Aspen сврзувачки елементи акции во текот на 30.000 различни сврзувачки елем�

DEN 686.40

Игла Точка(Stitcher) 100% ЗАДОВОЛСТВОТО на КЛИЕНТИТЕ : Ние сакаме да бидат задоволни со нашите нерѓосувачки ч�

DEN 1497.60

Wисечете го намалува инсталација вртежен момент.Ѕвездата вози елиминира соголување.На цие нишка се про�

DEN 9369.36

Плоштад вози палубата завртки имаат bugle рамна глава и се користи за прицврстување третирани дрво и комп�

DEN 1473.60

Ве молиме оставете feed врати како што вредноста на сите наши клиенти коментари.РАМКА ЗАВРТКА.КОНКРЕТНИ З

DEN 216.00

Дијаметар : #12 Должина : 2 инчи.Материјал : месинг.Глава стил : рамна (Филипс).Точка Тип : остар.Ние акции шир

DEN 1984.80

#14 X 11 / 4".Дрвени Завртки, Рамни Countersunk Head, Дупчиња Диск.stainless_steel_188 #14 X 11 / 4", Надворешно Навој сврзувачки еле

DEN 19875.60

#14 X 21 / 2".Дрвени Завртки, Рамни Countersunk Head, Дупчиња Диск, Челик, Топло Натопи Поцинкуван.Челик #14 X 21 / 2", Надво

DEN 525.36

За различни внатрешни работи градежни проекти.Со ѕвезда диск.Златна заврши.Повеќенаменски употреба.На�

DEN 6768.96

Дрвени завртки се дизајнирани со агресивни теми за грабање и одржување на дрвен материјал.На Pozidriv одмор

DEN 307.68

Земја На Потекло : Тајван, Провинција На Кина.Пакет должина : 1.6".Пакет Ширина : 2.6".Пакет Висина : 1.3".Опис на