.

.

Со попуст
(2000 компјутери) #X 10-24 5/8, Палец Завртки, Лопата Глава, Без Рамо Тип Б, Челик, Цинк Позлатен

(2000 компјутери) X 10-24 5/8, Палец Завртки, Лопата Глава, Без Рамо Тип Б, Челик, Цинк Позлатен

DEN 1903.20

Од стока
Во магацинот

На палец завртки се дизајнирани да бидат претворени помош на палецот и на прст.ПРОИЗВОД АТРИБУТИ - Дијаметар (Номинална) : #10 - Тема на Теренот : 24 Должина (Номинална) : 5/8"- Категорија : Палецот Завртки - Систем на Мерење : Педа - Бренд : Aspen сврзувачки елементи®- Форма и Дизајн : Нема Рамо Тип Б - Раководител Стил : Лопата Глава - Вози Стил : усб - Тема Должина : Целосна Thread - Нишка на Ветер : Десен Темата - Материјал : Челик - Слој : Цинк Позлатен - Слој Боја : Clear NB : Производ слики се заштитени со авторски права уметнички претставувања кои не може да се одрази на производот точниот изглед, пропорции и/или роднина димензии.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 2352.00

✔ #1024 x 1 / 2" Thumb Screw w / Жолта Knurled Круг Knob ✔ 4 Пакет ✔ со гордост Изграден Во САД ✔ Отпорни На Корозија Од Не '

DEN 799.20

Изработени од Нерѓосувачки Челик,силен ритам,добра стабилност.Модел : Палецот Завртки.Материјал : Алуми

DEN 684.00

Цена За : Секој Возач Големина : 3 / 64" Вози Тип : Дупчиња Систем на Мерење : Инчен Rockwell Цврстина : B85 да B95 Гла�

DEN 2076.00

Навој Дијаметар : M6; Конец Должина : 25мм / 0.98".Безбедна, сигурна потпора на крајната во адаптација и затег�

DEN 1024.80

На knurling завртка може да се поправи компоненти, индустриски и изградба сврзувачки елементи.Направен од ч

DEN 1869.60

Навој Дијаметар : M5; Конец Должина : 20mm / 0.79".Безбедна, сигурна потпора на крајната во адаптација и затегн�

DEN 362.40

Производ димензии, заврши, раководител ознаки, нишка должина, печат форма или фалсификување форма, итн.AS

DEN 1130.40

Навој Дијаметар : M4; Конец Должина : 35mm / 1.38".Безбедна, сигурна потпора на крајната во адаптација и затегн�

DEN 254.16

Спецификација : Предмет Тип : Knurled Палецот Nut Product Материјал : не ' Рѓосувачки Steel Product Стандард : DIN467 Пакет Л

DEN 1497.60

Завртка Тип : Палецот Завртки.Материјал : Алуминиум.Глава Стил : Тркалезна.DIY Материјали : Металугрија.Бр�

DEN 362.64

Рамо на knurled главата завртка, обезбедува одлична имајќи површината.Knurled глава обезбедува дополнителна п

DEN 203.76

Навој Дијаметар : M6; Конец Должина : 44mm / 1.73".Безбедна, сигурна потпора на крајната во адаптација и затегн�

DEN 407.76

✔ 1 / 4"20 x 11 / 2" Thumb Screw w / Црна Tee Knob ✔ 4 Пакет ✔ со гордост Изграден Во САД ✔ Отпорни На Корозија Од Не ' Рѓосу

DEN 219.60

Се користи за повеќето машини за работни места и материјали на шумата,треба претходно drilled дупка за тешк

DEN 188.16

Затегнувачка цврстина на овој материјал е 12,000 psi (килограми по квадратен инч).Крупни теми се подобри ког�

DEN 645.60

Материјал:јаглероден челик(оближена со цинк).Навој дијаметар:3мм(M3) / 4mm(М4) / 5мм(М5) / 6mm(M6) / 8мм(М8) / 10мм(M10).

DEN 302.16

✔ 1 / 4"20 x 1 / 2" Thumb Screw w / Црвена Tee Knob ✔ 4 Пакет ✔ со гордост Изграден Во САД ✔ Отпорни На Корозија Од Не ' Рѓо�

DEN 1267.20

Име на производ : Knurled Палецот Завртки; Пакет Содржина : 8pcs x Knurled Палецот Завртка.Главната Боја : Сребро Си

DEN 379.20

6mm Метрички Палецот Завртки со Крило Tee Knob 6mm X 1.00 TPI.Главата е направен од Delrin најлон и од 1 1 / 4" во должина.�

DEN 326.16

✔ 1 / 4"20 x 11 / 4" Thumb Screw w / Жолта Knurled Круг Knob ✔ 4 Пакет ✔ со гордост Изграден Во САД ✔ Отпорни На Корозија Од Н

DEN 1519.20

Име на производ : Knurled Палецот Завртки; Пакет Содржина : 15pcs x Knurled Палецот Завртка.Главната Боја : Сребро С�

DEN 249.36

✔ #832 x 3 / 8" Thumb Screw w / Црвена Knurled Круг Knob ✔ 4 Пакет ✔ со гордост Изграден Во САД ✔ Отпорни На Корозија Од Не