.

.

Со попуст
JJKFQ 3PS Симпатична Дедо мраз Снешко Кукла Божиќ Декорација Подарок Кукла Божиќ Дрво Виси Украс Нова Година, Божиќ Дома Декор

JJKFQ 3PS Симпатична Дедо мраз Снешко Кукла Божиќ Декорација Подарок Кукла Божиќ Дрво Виси Украс Нова Година,

DEN 6609.12

Од стока
Во магацинот

Име : Елф нога pendant.Материјал : крпа + памук.Занает : прирачник.Големина : 13 * 28cm / 5.12 * 11.02 во.Употреба : Бар/home/прозорец декорација.Божиќ украси за семејни и лица; идеален Божиќ подароци за децата.Име : Елф нога pendant.Материјал : крпа + памук.Занает : прирачник.Големина : 13 * 28cm / 5.12 * 11.02 во.Употреба : Бар/home/прозорец декорација.Божиќ украси за семејни и лица; идеален Божиќ подароци за децата.100% рачно изработени-секој гоблин е рачно изработени и полн со љубов!Што се оригинално дизајнирани од страна на шведската уметници и се рачно изработени еден-на-еден.Материјали-Секој гоблин е рачно изработени од врвот безбедносни материјали.Празник подароци – Овие џуџе кукли се една прекрасна традиција и се совршени за ширење на празнично расположение.Тие се совршен подарок за денот на Благодарноста и празник Божиќ украси.Ако имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте ме, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа и да ви даде задоволителен одговор.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1648.80

Материјал : Ткаенина.Напомена : 1.Материјал : Нашата кадифен gnomes се направени од чувствува ткаенина, која

DEN 215.76

Усвојува парична казна изработка, кукла е исклучителна и прекрасна, совршен за да ги красат дом, канцела

DEN 477.12

Gnome Безличен Кукла е добар избор за одмор подароци за девојки,жена,деца и некој кој собира gnome на Денот на

DEN 2092.08

Големина : во Комбинација ширина : 25cm, Високи : 23cm.Направени од смола, добра декорација.Младоженецот и нев

DEN 7226.40

Материјал : Ткаенина.Тежина : 131g.Спецификација : 50* 11cm.Употреба : хотел, ресторан и други сцена декорација.

DEN 631.20

✪Gnome е добра домашна декорација за ноќта на Вештерките, што може да се користи за забави, свадби, роденде

DEN 311.76

Го стави на било кое место ви се допаѓа, тоа може да ви помага да ви донесе многу забава.Многу удобно да с�

DEN 599.76

Овие безличен кукла figurine декорации се во совршена декорација за Божиќ.Тие ќе бидат празнична прилог на �

DEN 1380.00

Направени од премиум материјалот за издржливи и долготрајни употреба.Копчето Батеријата (вклучуваат) М

DEN 2378.40

*Answer : ___________________________ Note : Tassie Дизајн Самовили се обезбедени како колекционерски предмети, НЕ се ИГРАЧКИ.�

DEN 359.76

Страна направена од едно парче цврст мајчин дрво од Zulu луѓето од Јужна Африка.Некои тесен waisted, други кра

DEN 813.12

Песокисполнет дното направи да застане.Ноќта на вештерките Кукла Црна Одежда Рудолф Шминка на Партијат

DEN 1363.20

Не само за ноќта на Вештерките партија, но исто така и за денот на Благодарноста, Роденден, и така натаму.

DEN 239.76

Исклучителна украси за Денот на Вљубените / Божиќ, мора да се има за дома [Среќа] На гоблин чувари на татк�

DEN 2313.60

Големина : 50cm, 20 инчи.тежина : 1.4 kg.Екстремитетите се направени од силикон и телото е изработена од мек пам

DEN 311.76

Најдобар Подарок : Нашата gnome безличен кадифен кукла е најдобар украс или подароци за семејството и приј

DEN 263.76

Имаат прекрасен одмор исполнет со забава и релаксација!Уживајте во!.Ако треба да се задржи неколку gnomes в

DEN 478.80

Материјал : порцелан, ткаенина, картон, додатен.Висина : 7.5".Рачно изработени.Направен во СанктПетербург,

DEN 335.76

GNOME УКРАСИ Gnomes се познати како симболи на добра среќа, Првично, gnomes се мислев да обезбеди заштита.МУЛТИС�

DEN 6349.44

2 ПАРЧИЊА Божиќ Креативни Смола Занаети Насликани Кукла Украси Додатоци Сцена Декорација, Големина : 24x29

DEN 448.80

Овие трошоци се на купувачот одговорност.5", Нејзиниот воз е приближно 5 метри.Лејди Дијана Спенсер, во бр

DEN 2349.60

*Примена : може да се стави на вашиот камин, ментл, маса, прозорец, полица, и тоа ќе се издвоите од вашиот п�

DEN 4859.04

На симпатична кадифен gnome е традиционалната и совршен за ширење празник дух.Тој ќе биде празнична прило�

DEN 359.76

Совршена Големина : 16 L x 7.Потешки дното му е дозволено да застане сам.Без лице дизајн го прави неговиот и�

DEN 619.20

【Делокруг на Примена】Додадете пролет шарм на вашиот Велигденски украси со овие симпатична кадифен gnome

DEN 251.76

Направени од Polyresin.Доаѓа во Жолта, Зелена, Виолетова, Сина, Црвена и Розова (Кукли дојде во избрани бои и с

DEN 4777.68

Една тежина : 59g.Стил избор : сива, бела, розова.Производ материјал : волна, неплетени ткаенини, кадифен тк�