.

.

Со попуст
Пренослив, Уво Слушалки со Целосна Заштита, Чување Торба Торбичка, Слушалки за Носење, приклучок за Слушалки Случај, за Ритам, за Носење, Преносни Складирање Рака То

Пренослив, Уво Слушалки со Целосна Заштита, Чување Торба Торбичка, Слушалки за Носење, приклучок за Слушалки

DEN 1022.16

Од стока
Во магацинот

Стави на уво влошки на слушалки во складирање торба, и слушалки ќе влезе во хибернација држава.На патент крпа, го лизгачот и складирање торба се во иста боја, дизајн, кој е во домот.Висок квалитет на мат кожа, водоотпорен, влага доказ и прашина‑доказ, надградени грижа.Погоден за headphone складирање, удобен за носење и чување, високи перформанси.Мали и преносливо, може да се стави на слушалки заедно со чување торба во ранец или куферот.Функција : 1. Стави на уво влошки на слушалки во складирање торба, и слушалки ќе влезе во хибернација држава.2. На патент крпа, го лизгачот и складирање торба се во иста боја, дизајн, кој е во домот.3. Висок квалитет на мат кожа, водоотпорен, влага доказ и прашина‑доказ, надградени грижа.4. Мали и преносливо, може да се стави на слушалки заедно со чување торба во ранец или куферот.5. Погоден за headphone складирање, удобен за носење и чување, високи перформанси.Спецификација : Предмет Тип : приклучок за Слушалки Case Material : СТП Кожа+EVAWeight : Прибл. 438.0 g/15.5 oz Package Листа : 1 x Слушалки Случај.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 335.76

Компатибилност Дизајниран исклучиво на Apple i Pad Воздух 1 / i Pad Воздух Случај.Солиден, двојноlayer случај вкл�

DEN 479.76

Компатибилност Дизајниран за Apple i Pad Воздухот 4та Генерација 10.9" таблет 2020 Нова порака(A2316 / A2324 / A2325 / A2072).�

DEN 163.44

Киселинабесплатно, архивирање и безбедно Не ПВЦ.Со цел да се вклопи 2 x 1 / 2 1 / 2 3 игри картички.Јасно, неотс

DEN 575.76

360° Ротирачки Стојат &Convenient Pencil Носителот : 360° ротирачки застане е свитлива и тешки доволно да држач за в

DEN 239.76

【Премиум Кожа Материјал】Air Tag Случај направени од Премиум Кожа Материјал, кожа случај овозможува удобн

DEN 694.80

Форма ги исполнува функцијата.Покажете ја вашата љубов за вашиот омилен NHL тим со Главата Случај Дизајн�

DEN 1075.20

Официјално лиценцирани продукт направен во Јапонија и увезени од Јапонија.Секоја кутија може да се одр�

DEN 551.28

Три пати предната маска со двојна стои позиции за гледање и пишување ги задоволува вашата различни потр

DEN 407.76

Тоа може да биде одличен избор за сите корисници.Лесен и мали димензии, лесно да го инсталирате и корист�

DEN 311.76

Совршен за голем дар избор за Свадба, Роденден, Валентин' ден, Мајчината ден, Божиќ, Денот на Благодарнос�

DEN 167.76

Патување Контактна леќа кутија : 2 Поставува Патување Контактна леќа кутија со различни стилови на конт�

DEN 359.76

Сите производи е генерички.Само пластика Мајка компатибилен со Допир 5 apple ipod случаи покрие Обезбедени.Д

DEN 191.76

1.【Компатибилност】 : Специјално компатибилен со Airtag.Содржи заштитни случај и клучен кука 2.【Материјал�

DEN 467.76

Компатибилност Наменета за Сите Нови HD 10 & HD 10 Плус Таблета & HD 10 Деца Про Таблета Најновиот модел(�

DEN 791.76

се применува само на 10.【IP68 7 / 8 / 9 i Pad Водоотпорен Случај】i Pad случај водоотпорен 360 целосно покривање shockpr

DEN 334.80

Samsung galaxy tab о7 лајт случај доаѓа со монтажни рамо, рака, лесно да се земе вашиот Samsung галакси о7 лајт таблет�

DEN 191.76

Модерен слушалка групи се многу погодни за секојдневна употреба, шопинг, датира, забави, забави, работа,

DEN 383.76

【Високо квалитетен материјал】Оваа симпатична i Pad Mini 5 случај е направен од висок квалитет со силиконск

DEN 167.76

✦【КОЖАТАПРИЈАТЕЛСКИ МАТЕРИЈАЛ】Заштитни случај за airtag tracker се изработени од екопријателски течни сил�

DEN 383.76

✔【Монтажни Безжична Тастатура Случај со Молив Носителот】магнетното bluetooth тастатура е лесно да се зак�

DEN 359.52

Компатибилен со i Pad mini 1 2 3 Генерација таблета, i Pad Mini (Модел A1432, A1454, A1455), i Pad Mini 2 со Retina Екран (Модел A1489 Слу�

DEN 203.28

✔Совршен одмор подарокПогодни за Денот на Вљубените, Децата Ден, Божиќ, роденден, годишнина и други важ�

DEN 479.76

Компатибилност Наменета за Сите Нови HD 10 & HD 10 Плус Таблета & HD 10 Деца Про Таблета Најновиот модел(�

DEN 233.28

BTS Карактер Дизајн Phone Паметни Зафат Држачот.Мирување / безбедно зафат / магнетен држач / чисти складира�

DEN 1053.12

Специјално дизајниран за да овозможи автентични басуправувано звук, обезбедува моќен аудио квалитет .В

DEN 597.12

【Доаѓаат со Површина Пен Носителот која ви овозможува да ги пенкало безбедно место】.Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ в

DEN 431.76

,за било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас.Токму cutouts ви овозможи да се зголеми функ�

DEN 191.76

ВАЖНО : ќе најдете две заштитни слоеви на TPU Филмови за напред и назад.Тие се додадени во текот на произво