.

.

Со попуст
НИ Прстен Sizer Поставување на Прстот Обработка-Stick-Мерење на Пластични со Прстен Sizer Мерачи-Сет на 21 PC Круг Модели Големина Алатка 3-13 Сите Натпревар Накит Корисни Обр?

НИ Прстен Sizer Поставување на Прстот Обработка-Stick-Мерење на Пластични со Прстен Sizer Мерачи-Сет на 21

DEN 74.16

Од стока
Во магацинот

ШИРОКА ПРИМЕНА : широк спектар на големини 3-13 означени на секој прстен за било мажи или жени.Лесен за употреба и да се справи кога uring.пластични прстен Stockma алатка со НАС големини од 3-13. некои посебно изненадување - ангажирање прстен бидете сигурни дека токму одговара за многу одредено лице.НИ Прстен Sizer Поставување на Прстот Обработка-Stick-Мерење на Пластични со Прстен Sizer Мерачи-Сет на 21 PC Круг Модели Големина Алатка 3-13 Сите Натпревар Накит Корисни Обработуваат.Лесен за употреба и да се справи кога uring некои посебни изненадување - ангажирање прстен бидете сигурни дека токму одговара за многу одредено лице.пластични прстен Stockma алатка со НАС големини од 3-13 Дизајн : Професионална алатка за изработка на Прстен size - за идејата за лична и професионална употреба.ШИРОКА ПРИМЕНА : широк спектар на големини 3-13 означени на секој прстен за било мажи или жени.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 575.76

* Направени на квалитетот на дрвен материјал, кој е екопријателски и на вашиот нараквица Чекор дизајн го

DEN 95.76

Нетркалање Прстен Стап Дизајн ✅ 100% ПАРИ гаранција за ГАРАНТИРА : Ако поради некоја Причина не Сте Задов

DEN 215.76

Овој Накит Прстен Мерење Алатка за Полнење со Одлична Изработка и Супериорен Квалитет речиси ги содржи

DEN 1118.16

На гумен чекан во комбинација со нараквица mandrel може да ви помогне да го прилагодите деформирани прстен

DEN 420.00

Најдобар квалитет прстен mandrel направени од не ' рѓосувачки челик, кои withstands пескарење многу подолго од р

DEN 420.00

27 cm долги Дипломирал Правоаголник Рамки Mandrel, правоаголник дел дипломирани студенти од 2.0 x4.0mm да 4.0 x10.0mm.К

DEN 814.08

Се состои од алуминиумски collet мултизачекори mandrel и на заострените pin проширувач.Лесно се водат и зголему

DEN 356.64

Дизајн : Професионална алатка за прстен големинаИдеја за лична и професионална употреба.НАЈДОБАР ПОДАР

DEN 179.76

Вклучува Челик Mandrel и Прст Sizer, и двете се Pepetools "Златен Стандард" Направени во САД.Pepetools "Златен Стандард" m

DEN 1137.60

Повеќенаменски : Овој прстен sizer мерење алатка може да се користи за да се измери големината на свадба пр

DEN 67.20

Материјал : пластика.Големина : Порт код 133 Прстен Големина на Зумот да бидат Јасно Означени на Секој Прс

DEN 167.76

Направени од TPU,еден вид на високо флексибилни гума,подобро од PVC.Повеќе еластични,повеќе флексибилни и

DEN 424.56

27 парчиња прстен sizer алатка.Парична казна изработка и издржливи.Прстен sizer mandrel има четири мерни скали : Н

DEN 832.80

ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : основни алатки за полнење за професионални и почетник, наменета за жица работи,зана

DEN 1521.36

Лесен за употреба, економски и практични накит tools.Дрвени алка mandrel, и еколошки за употреба.Практични ала