.

.

Со попуст
Kinney Апаратот Се Повлече Бранеа Сатен Никел-Топ Копчиња 12 Lynwood Кол Современа Минимална Среден Век Во Модерната Бар Се Справи Со Кујна Фиока Кабинет Вратата Хардвер С

Kinney Апаратот Се Повлече Бранеа Сатен Никел-Топ Копчиња 12 Lynwood Кол Современа Минимална Среден Век Во

DEN 3438.72

Од стока
Во магацинот

Посета на еден од нивните простории партнери денес да се доживее дизајн, избор, квалитетот, вредноста и услугата што ја прави Врвот Копчиња број 1.Координатите со Врвот Копчиња преминат преку собирање.3 унци, Материјално - Цинк Легура, Завртка Пакет - M5. Секој крај е богато и убаво стокмено за разлика може да се види.Компанијата е широк избор на традиционални и модерни декоративни хардвер е резултат на креативен дизајн на персоналот и талентирани занаетчии.Секој Врвот Копчиња парче има нарачана квалитет изгледаат и се чувствуваат по прифатлива цена.Дел# TK947 BSN - Крај Должина - 12 5/8", Проекција - 1 15/16", Дебелина - 11/16", Центар-во-Центар - 12", Тежина - 1.Координатите со Врвот Копчиња преминат преку собирање.Kinney Апаратот Се Повлече Боја Бранеа Сатен Никел - Топ Копчиња 12" Должина Lynwood Кол Современа Минимална Среден Век Во Модерната Бар Се Справи Со Декоративни Кујна Фиока Кабинет Салон Вратата Хардвер Салон Злато Бар Рачка Внатрешен Дизајн Живеење.Цврста метална конструкција за долготрајна издржливост.Вклучува ограничен живот производителот гаранција.3 унци, Материјално - Цинк Легура, Завртка Пакет - M5.Компанијата е широк избор на традиционални и модерни декоративни хардвер е резултат на креативен дизајн на персоналот и талентирани занаетчии.Топ Копчиња е 1 лидер и 1 тренд-ги поставува стандардите за професионална декоративни хардвер индустрија.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 65.04

Димензии : 4.312 x 0.937 x 0.437 инчи.Произведено во Кина.Производ од Berenson хардвер.Материјал Тип : цинк.Овие кабин�

DEN 359.76

ПАКЕТ ОД 10 : Функционална & домот, Овие multipack копчиња се погодни за различни стилови на кабинети, гардероб

DEN 935.52

Бидете внимателни во текот на работата~.8cm Долго Завртка: 0.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се

DEN 838.80

Цврст Челик Повлекува.Одличен Квалитет Светла Полиран Хром Финиш 3" Центар За Центар За Монтажа 53 / 4" Вку

DEN 65.04

Димензии : 3.375 x 1.187 x 0.125 инчи.Произведено во Кина.Производ од Berenson хардвер.Материјал Тип : цинк.Овие кабин�

DEN 2018.40

Висок Квалитет На Масло Протри Бронза Заврши.Дупка Центри / Проред : 3" (76mm).Вкупна Должина : 313 / 16".Ширина :

DEN 153.36

Бренд : Glide Rite Хардвер.Тип : владата го повлекува.Димензии : 61 / 8 инчи долго x 1 / 2инчен широк x 13 / 8Инчен прое�

DEN 428.40

Веднаш красат и обновување на вашиот дом.Лесно да се инсталира.Сите хардвер е вклучена.Погоден за кабин�

DEN 263.76

✅ Елегантен И Здрав Дизајн.Направени со печат челик, ова испуштивме се справи дава повеќе сигурен решен

DEN 2506.80

Висок Квалитет Сатен Никел Заврши.Дупка Центри / Проред : 4".Вкупна Должина : 63 / 8".Ширина : 7 / 16" Проекција

DEN 3634.08

BIN : 33 / 4" Центар за Центар се Повлече 4486.Спецификации : Центар до Центар : 15" (381 mm) Должина : 1515 / 16" (398 мм) Прое

DEN 719.76

【МАТЕРИЈАЛ】Акрилик месинг лента рачка —кристално врата се справи со е направен од висококвалитет акр

DEN 1705.68

Материјал : чист бакар.Боја : бронзени.Стил : новиот Кинески.Се справи со тип : површината монтирани се сп�

DEN 78.00

Произведено во Кина.Пакет должина : 6.0".Пакет ширина : 4.0".Пакет висина : 4.0".Laurey е Америка најдобрите квалит

DEN 3695.28

9 инчен дизајнер апаратот се повлече со кожа insert (внеси).Тврда, 100% доведе слободни pewter.Страна направена о�

DEN 4721.28

Материјал : Бакар.Боја : бронзени.Прекрасен изглед, таписерии изработка, цврсти и издржливи, практична и