.

.

Со попуст
LIAZNGNA Шопинг Торба Торба Жените Голема Чанта Голема Дебела Шопинг Кеси за Дами (Боја : Чисти Мајстори)

LIAZNGNA Шопинг Торба Торба Жените Голема Чанта Голема Дебела Шопинг Кеси за Дами (Боја : Чисти Мајстори)

DEN 470.40

Од стока
Во магацинот

Кога не е во употреба нашата foldaway торба може да биде укината за лесно складирање и можат да бидат скриени речиси насекаде.И кога се во употреба, нејзините цврсти дното го задржува кеси рамен и здрав во вашиот автомобил подигање така ништо нема да се слајд наоколу.Нашите foldaway шопинг торба има долго, цврсти рачки, посебно да се стави во точно место да се обезбеди еднаква тежина дистрибуција.Можете или да го носат со рака, или прашка рака врз рамото.Нашите обновливи и количка за шопинг торба не се само идеални за намирници шопинг, тоа исто така може да се користи за извршување на други работи што може да ви треба кога оди на плажа, излети, пловењето, концертни настани, перење, па дури и може да дејствува како дополнителен складирање сад дома.Нашите производи се направи совршен лични третира или големи подароци за посебни пријатели или семејството.Тоа ќе биде одличен подарок за жените; роденден подароци за неа; мајки ден подароци; подароци за мајката, подароци за роденден или баба роденден подароци.Кога вчитување работи во тоа, нашата шопинг торба останува отворено и во исправена позиција за лесен утовар.шопинг кеси се супер силен и издржлив и може да се користи како шопинг кеси и, исто така може да се користи за секојдневна употреба, како што се сметководствените книги итн.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 958.80

100% Полиестер.Увезени.Патент затворање.Голем Везени Лого со Храбар Тим Бои лиценцирани по Малку на Земја

DEN 3359.76

100% Полиестер.Увезени.Патент затворање.Оваа официјално лиценцирани МАК, NHL, NCAA tote доаѓа украсени со голем

DEN 960.00

100% Памук.Увезени.Се ТРКАЛААТ ПЛИМА Навиваат заедно со Големи Ал со носење на вашиот Crimson Tide Универзитет

DEN 478.80

Полиуретан 100% Полиуретан.Пад на рака должина мерки за прибл 22.5 инчи.Воскресна rubberized applique.Еден внатрешни

DEN 383.76

5" x 19" Многу пространа zippered торба доволно голема за да се одржи suntan лосион,паричник, копчиња, мобилен тел

DEN 935.76

100% Полиестер.Увезени.Магнетни затворање.Мерки 8.5" x 2" x 7.5".Прилагодливи пад за околу рака може да оди до 53".

DEN 2107.20

Стил : жените ранец / материјал : кожа, памук, меки и удобни.Отворите капакот : патент / погоден за сите в

DEN 894.96

80% Најлон / 20% Полиестер.Направени во САД или Увезуваат.Во земјата украсени.Издржлив, лесен и стилски Сја

DEN 383.76

Прилагодливи дизајн : на рамо, рака на zip торба е прилагодлив, која може да се прилагоди помеѓу 3159 инчи; Шт

DEN 558.00

100% Полиестер.Направен во САД и се Увезени.Прилагодлива лента за преку рамо или крсттело се носат.Извезе