.

.

Со попуст
Kiehl е Супер Мулти-Корективни Око Отворање на Серумски 15ml/0.5 oz

Kiehl е Супер Мулти-Корективни Око Отворање на Серумски 15ml/0.5 oz

DEN 1422.96

Од стока
Во магацинот

Супер Мулти-Корективни Око Отворање На Серум.Ефективна мулти-корективни око серум Формулиран со Натриум Hyaluronate да се печат во влага & смируваат кожата Помеша со ботанички екстракти за кревање акција Помага во борбата против видливи знаци на стареење околу очите Натоварен со осветлувајќи минерали да се протера под-око темнината Минимизира појава на брчки & фини линии Претстави поцврст, поширок, неспокојот, повеќе живописни & помлад изглед на очите зона без parabens, минерални масла, мирисни & colorant Погоден за чувствителни очи.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 672.00

Водадоказ усна боја дуо дека livens до вашиот pout.Moisturises усните и ги задржува еластична.Обезбедува мека, satiny

DEN 198.48

ЗДИВ ЛЕСНО & ОСТАНАТ ЧИСТИ Лицето маска поддршка рамка чува вашата маска подалеку од својот нос и уста, к